DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Argentyna na celowniku Amnesty International. Organizacja kolejny raz przeciw życiu

Argentyna na celowniku Amnesty International. Organizacja kolejny raz przeciw życiu
fot. YouTube / RTÉ Radio 1

Uznawana powszechnie za jedną z najważniejszych organizacji broniących Praw Człowieka, Amnesty International, udzieliła wsparcia wrogom życia w Argentynie.

 

To skutek odrzucenia przez argentyński senat zliberalizowanej ustawy aborcyjnej. Przegłosował ją sejm, a wsparcia inicjatywie udzielił m.in. prezydent Mauricio Macri oraz była głowa tego państwa, Cristina Kirchner.

 

Senat odrzucił jednak ustawę liberalizującą aborcję, co spotkało się ze wściekłym atakiem ze strony lewicowych środowisk. Te zapewniają od piątku, że nie odpuszczą tego tematu.

 

Wsparcia lewakom udzieliła Amnesty International, organizacja przedstawiająca się jako instytucja zabiegająca o ochronę praw człowieka. Jej brytyjski oddział opublikował na twitterze manifest lewaków, zapewniających, iż decyzja argentyńskiego senatu poważnie szkodzi zdrowiu kobiet. „Ograniczanie aborcji nie sprawi, że ona zniknie. Po prostu staje się nielegalna i niebezpieczna dla kobiet” – z troską zamanifestowała Amnesty International.

 

Przypomnijmy, że Amnesty International uznawana jest za jedną z najważniejszych na świecie organizacji, broniących praw człowieka. W 1977 roku została nagrodzona Pokojową Nagrodą Nobla.

 

Ta międzynarodowa instytucja od dawna wspiera legalizację zabijania nienarodzonych dzieci, traktując ten proceder, jako prawo kobiety.

 

W Argentynie prawo pozwala na wykonywanie aborcji, gdy ciąża zagraża zdrowiu bądź życiu matki lub powstała w wyniku gwałtu. Gdyby pomysł liberalizacji prawa wszedł w życie, zbrodnia to stałaby się całkowicie legalna do 14. tygodnia życia dziecka.

 

 

Źródło: twitter.com, theguardian.com, polityka.pl

ged


DATA: 2018-08-11 08:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ta AI to już od dawna lewacka jaczejka. Przepędzić ze swojego kraju!
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Organizacja ta jest bardziej podobna do Kominternu niż do organizacji broniącej wolności i wartości. Zreszta przesłanki działania tej organizacji są bardzo dwuznaczne. A z pokojową nagroda Nobla nie przesadzajmy. Gdy udzielono jej Obamie straciła ona jakiekolwiek znaczenie. Po za tym Norwegia, która ją przyznaje staje się coraz bardziej państwem totalitarnym, zwlaszcza po pokazaniu w mediach brutalnego systemu odbierania dzieci rodzicom przez to panstwo pod byle pozorem.
6 miesięcy temu / Krakusik
 
Dla amnesty Internationale nie ma znaczenie jakich wartości broni, znaczenie ma kto płaci za ich dzizłania. We łbach się poprzewracało tym zwolennikom śmierci, genderyzmu, homosiostwa i wszelkiej maści zboczeń.
6 miesięcy temu / odszkdowania
 
Wparował kiedyś jeden jegomość do mojego mieszkania i zbierał podpisy. Zachwalał jaka to Amnesty International wspaniała organizacja. To było dobre kilka lat temu kiedy jeszcze się tak ze swoją lewicowością nie eksponowali. Jak dobrze, że nie podpisałem i zbyłem gościa. Teraz jakby taki się pojawił to... oj nie chciałbym być w jego skórze. Ludożercy!
6 miesięcy temu / qlnick
 
Amnesty .... Powinno być w Polsce nielegalne!!!!!!!
6 miesięcy temu / Judasz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.