DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Aresztowani za obronę życia podczas „społecznej kwarantanny”

Aresztowani za obronę życia podczas „społecznej kwarantanny”

Policja z Greensboro w Karolinie Północnej aresztowała siedmiu obrońców życia modlących się przez placówką, w której zabijane są dzieci poczęte. Krwawy proceder jest kontynuowany w wielu tego typu ośrodkach, pomimo surowych środków bezpieczeństwa publicznego podjętych w związku z epidemią.

 

W poniedziałek prolajferzy związani z organizacją Love Life modlili się i ofiarowali wsparcie osobom udającym się do ośrodka. Zdaniem policji, naruszyli obowiązujący w hrabstwie Guilford nakaz pozostawania w domach za wyjątkiem najważniejszych spraw.

 

Obrońcy nienarodzonych starali się ratować ludzkie istnienia dochowując równocześnie nakazów „społecznego dystansowania się”, zakładających utrzymywanie pomiędzy osobami przebywającymi w przestrzeni publicznej odległości co najmniej 6 stóp (niespełna 2 metry).

 

„Chociaż aborcje nie są niezbędne ani ratujące życie, wiele stanów pozwala placówkom aborcyjnym działać podczas pandemii koronawirusa. Równocześnie zakazane są niekonieczne procedury medyczne, podróże, nabożeństwa i inne czynności” – pisze portal Life News.

 

W poniedziałek policja z Greensboro aresztowała Justina Reedera, założyciela Love Life, Jasona Oesterreicha, Isaiaha Burnera, Leroy Stokesa Jr., Andre Gonzaleza, Richarda Whittiera i Johna Mcatee. 

 

- Korzystali z praw wynikających z Pierwszej Poprawki: do gromadzenia się i praktykowania swoich przekonań religijnych – skomentował Steve Noble z lokalnej stacji radiowej, świadek aresztowania.

 

Mężczyźni zostali zwolnieni z aresztu jeszcze w poniedziałek. Zamierzają kontynuować swą działalność dopóki placówki aborcyjne będą zabijać dzieci. Jak wyliczyli, tylko w ciągu jednego dnia do placówki trafiło 20 dzieci nienarodzonych z „wyrokiem śmierci”. Często jednak zdarza się, że prowadzone w takich miejscach rozmowy i modlitwy obrońców życia ratują najmniejszych przed okrutnym losem.

 

 

Źródło: Life News

RoM

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

 


DATA: 2020-04-02 08:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
17
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prymas W.Polak miał rację:to co spotyka teraz świat, to nie kara Boża. Ale nie dodał czegoś ważnego: to dopust Boży! Pan nasz Bóg Wszechmogący pozwala szaleć szatanowi, oddziela ziarna od plew, wychodzą na jaw zamysły serc wielu jak mówi Pismo Święte. Widzimy jak na dłoni wszystkich zatraceńców i wilki w owczych skórach. Kyrie eleison...
2 miesiące temu / Beata
 
Jeszcze nasz Pan upomni się o te niemowlęta zabite w tym szpitalu.
2 miesiące temu / Andrzej
 
Szatan opanował ludzi którzy odesi od Boga. Za nic mają 5 przykazanie.
2 miesiące temu / Dfg
 
Bohaterowie naszych czasów.
2 miesiące temu / Nikodem
 
Zamknięte koscioly, otwarte kliniki aborcyjne. Szatanski śmiech
2 miesiące temu / Rrr
 
Tak moi drodzy,sa ludzie ktorzy uczynili swoim przeznaczeniem meki wiecznie w ogniu nieugaszonym.Zadne upomnienia Boze nie wywieraja na nich skutku ,sa jak martwe mumie przepelnione przeklenstwem ,zamordowali glosy swoich sumien by nie uslyszec glosu zycia wzywajacego do odnowy obrazu Bozego w ich duszach.Ci natomiast ktorzy odmawiaja innym czynic dobro tez sie beda tlumaczyc na Sadzie Ostatecznym,wtedy zrozumieja jak bardzo i az jak kroluje Prawo Boze nad ludzkim lecz bedzie juz za pozno.Dorobek bedzie stal wraz z nimi aniolowie i szatani ,jedni po nagrode drudzy po dodatkowa kare a dzien on straszny.
2 miesiące temu / Nick
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.