DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2020 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale w Łodzi jezuitów tolerował
ponad 2 lata temu / wwp
 
Jak może ominąć skoro już w Polsce jest kryzys?
ponad 3 lata temu / Stormer
 
I do nas przyjdzie prąd oczyszczenia wiary tak, że odrodzi się Duch Prawdziwego Kościoła Świętego wiernego Świętej Tradycji. Miejmy nadzieję, że owe oczyszczenie będzie obejmowało nie tylko serca popsute modernizmem, ale wprowadzany bocznymi drzwiami protestantyzm (tzw. Odnowa w Duchu Św., próby "zdemokratyzowania" Kościoła, kapłaństwo kobiet).
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Dobrze mówi. Powinien jeszcze wspomnieć o Islamie który jest narastającym zagrożeniem dla chrześcijaństwa w Europie.
ponad 3 lata temu / ORION
 
Rahner to "wielki teolog soborowy"? - to raczej pogubiony modernista, którego teologia na nieszczęście ma wielki wpływ na Kościół.
ponad 3 lata temu / emilia
 
kaka biznes na chwałę Bożą przynosi wiele wartościowych rzeczy natomiast J E Abp Marek Jędraszewski naucza Lud Boży zgodnie z niezmienną Doktryną Katolicką.
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
Biskupie, który mówisz co myślisz i chwała Ci za to! Zapewniamy Cię o naszej codziennej modlitwie, abyś w tym niegdyś wspaniałym mieście, nie poległ! Modlimy się, abyście z prawymi braćmi w kapłaństwie wspólnymi siłami przywrócili dawny duchowy blask Krakowa!SZCZĘŚĆ BOŻE!
ponad 3 lata temu / przywrócić blask!
 
@kaka - Nie widzę tu żadnej odwrotności, raczej przewrotność. Według takiego widzimisię nie powstałaby żadna katedra średniowieczna, bo anioły by jej nie zbudowali. Pokaż mi mądralo takiego biznesmena w Polsce, który by tyle zrobił dla innych i na chwałę bożą.
ponad 3 lata temu / Gregorius_M
 
Nie ominie. Decydują o tym bezlitosne procesy społeczne. Pierwsza poległa "druga córa" Kościoła - Francja, padły Hiszpania i Włochy. Ortodoksyjny luteranizm niemiecki, a także kalwinizm szwajcarski i węgierski dawno już poddały się. Pozostała po nich pusta wewnątrz fasada. Oceniam, że za 50 lat z polskiego katolicyzmu zostaną, niestety, tylko ramki Szkoda - snadź taka wola Pana - widać ma jakiś inny, nieznany nam plan dla swoich dzieci.
ponad 3 lata temu / Marek
 
~Gregorius_M ja uważam dokładnie odwrotnie - przez tego metropolitę i biznesmena z Torunia za 10 lat świątynie będą stać pustką. A co będzie czas pokaże.
ponad 3 lata temu / kaka
 
"powolany przez papieza Franciszka" - za kazdym razem to podkreslaja; ktos tu koniecznie chce robic dobry PR papiezowi, kompletnie bezrefleksyjnie
ponad 3 lata temu / i znowu
 
Kryzys nie ominie Polski, bo już tu jest. Jednak z takimi pasterzam jak nowy Metropolita Krakowski mamy dużą szansę ten kryzys pokonać. Jeśli Polakom będzie się chciało chcieć - a Pan Bóg pozwoli.
ponad 3 lata temu / Gregorius_M
 
u nas jeszcze nie i dzielnie bedzie walczyl o zachowanie dziedzictwa ducha soborowego...
ponad 3 lata temu / robespier
 
Ostatni akapit i ,,wierzę, że tak nie będzie\'\' Powinno być ,,wierzę, że tak będzie\'\' Nie sprawdzacie, co napisane, czy logiki brak?
ponad 3 lata temu / panda
 
Bóg zapłać za arcybiskupa.
ponad 3 lata temu / wiki
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.