DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dziękujemy Arcybiskupie!!!
1 miesiąc temu / Robcik
 
Czasem błogosławieństwo, czasem przeszkoda ;
1 miesiąc temu / E.
 
@ Głos podnosi sie w czasie ZAGROŻENIA i konieczności PRZEBUDZENIA. Jak nas FORMALNIE poinformowano mamy KRYZYS / >rozłam w Neokościele. Jesteśmy w toku WOJNY KULTUROWEJ. Nieprzyjaciel otacza wiernych Bogu wałem, oblega i ściska zewsząd. Błogosławiony Król Nasz Pan Jezus Chrystus."Lecz niektórzy faryzeusze spośród tłumu rzekli do Niego.: Nauczycielu zabroń tego swoim uczniom ! Odrzekł: Powiadam wam : Jeśli ci umilkną , kamienie WOŁAĆ BĘDĄ." Ew. św. Łk 19, 40 i dalej Zapowiedź UPADKU MIASTA ... Powalą na ziemię ciebie i TWOJE DZIECI z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu swojego nawiedzenia.
1 miesiąc temu / iskierka >@
 
Mozna wiedziec, dlaczego podnosisz glos?
1 miesiąc temu / @iskierka
 
Piękna homilia ,taka podniosła! I tylko pozostaje nam zwrócić się do Boga słowami Naszego Papieża,,Chryste tyłu ludzkich cierpień, poniżeń wyniszczen ! Błagam Cię: pozostań! Pozostań i trwają naszej przyszłości!
1 miesiąc temu / Adi1302
 
do / Aha tak dzieci z gwaltu tez bo nie sa niczemu one winne... Wyobraz sobie ze teraz ktos z twoich rodzicow ciebie informuje ze sie okazalo ze byles ty.. lub ktos inny niech sobie wyobrazi..z gwaltu tylko o tym sie nie mowilo to co... pojdziesz i poprosisz swoich rodzicow zabijcie mnie? W takich ludziach tez jest iskra życia ono sie juz rozwija.. Morderstwo to zbaicie takiego dziecka
1 miesiąc temu / vfdvctt
 
Na Polakach i Katolikach jest ZACISKANA METALOWA OBRĘCZ wokół szyi, rąk i nóg jak u NIEWOLNIKÓW czy galerników a nasi Pasterze NIE REAGUJĄ ! Antykultura i NOWE PRAWO WOLNOŚCIOWE CZŁOWIEKA do ZBOCZEŃ na siłę i przy cichej WSPÓŁPRACY Rządu PiS obezwładnia katolickie społeczeństwo NISZCZĄC KOŚCIÓŁ KATOLICKI i RODZINY a My NIE MAMY ŻADNEGO SILNEGO WSPARCIA od Biskupów Polskich < NIE SŁYSZYMY FORAMLNEGO GŁOSU KOŚCIOŁA uzasadnionego NAUKĄ SPOŁECZNA KOŚCIOŁA i prowadzoną polityką przeciwko takiej NIESPRAWIEDLIWOŚCI czynionej rękami opętanych niebezpiecznymi IDEOLOGIAMI Komisarzy unijnych i rodzimych zaprzedanych polityków. Trwa WOJNA CYWILIZACYJNA a my słyszymy w przestrzeni PUBLICZNEJ Kazania jak dla dzieci. Dzieci Boże posiadają NIE TYLKO Ducha Bożego, Sakramenty i pomoc WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ale i ROZUM. A naszym OBOWIĄZKIEM jest WYPEŁNIAĆ WOLĘ BOŻĄ w MĄDROŚCI.
1 miesiąc temu / iskierka
 
Żeby mieć dzieci to trzeba mieć za co je wychować a nie liczyć na zapomogi z pieniędzy państwowych.
1 miesiąc temu / racjonalista
 
Dzieci z gwałtu też?
1 miesiąc temu / Aha
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.