DZIŚ JEST:   07   KWIETNIA   2020 r.

Św. Jana Chrzciciela de la Salle
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


My Ludzie obrażamy i ranimy Jezus Chrystusa i Jego Najświętszą Matkę i to jest fakt. Jedyne co potrafimy to żebrać o miłosierdzie, a zapominamy że aby było miłosierdzie musi najpierw być sprawiedliwość. Zróbmy coś od siebie. Tu potrzebne jest nawrócenie, pokuta, post i modlitwa. I to dotycz każdego z nas.
11 dni temu / nikt
 
Znaczy się, to zawierzenie, to jeszcze mniej niż tzw. Mała Intronizacja Jezusa na Króla Polski. Każdy może się pomodlić w tej intencji. Tu trzeba ogłosić Rok Pokuty. Ten czas wykorzystać poprzez modlitwy i zawierzenia indywidualne. Bo inaczej Prezydent nadal będzie palił świece Chanukowe. Czyli Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek.
11 dni temu / taki 1
 
Żądamy intronizacji Chrystusa na Króla Polski a wirus sam zniknie gdzie jest wasza wiara biskupi wstyd, żeby zabraniać nam przyjmować Eucharystii, Jezus nie zaraża tylko wasze niegodne podawanie przez szafarzy i do ręki zaraża. W autobusie może jechać połowa osób a w kościele 5 to woła o pomstę do nieba. Jezus nie będzie tak spokojnie na to patrzeć
11 dni temu / atena
 
Dlaczego nie było tranmisji z tej kaplicy? Albo chociaż tekstu zawierzenia podanego wcześniej? Szkoda, bo nie szukałabym w popłochu po internetach jakiegokolwiek tekstu, żeby z rodziną włączyć się w pełni w modlitwie
12 dni temu / Lusia
 
Domagamy się pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski!!!!
12 dni temu / Felka
 
Może czcigodny ks.Arcybiskup odpowie na pytanie: dlaczego nie we wszystkich kościołach po zakończeniu mszy zostaje odśpiewana suplikacja Święty Boże...?
12 dni temu / Airam
 
@zgryźliwie ...Nie złamało przepisów. 5 osób plus ksiądz, który odprawia.
12 dni temu / sisi
 
Kleryk-chodzi o bicie piany- żadne zaklęcia nie pomogą jak nie będzie pracy u podstaw i reewangelizacji Polaków . Nie bylo w historii zwyciestwa pod najpiekniejszym sztandarem jak nie szła za tym armiia silna duchem lecz dzicz
12 dni temu / Litosci
 
Po raz kolejny każdy po swojemu czyli w praktyce prawie nikt. Nie chce marginalizować tego aktu, jednak powinien był być zarządzony w całej Polsce we wszystkich diecezjach, z udziałem władz państwowych - takie działanie Gądeckiego to mydlenie oczu katolikom, którym zabroniono kultu religijnego, a episkopat nie zrobił nic żeby to załagodzić. Wręcz przeciwnie - bierze w tym udział.
12 dni temu / Michał
 
Dokładnie. Intronizacja razem z prezydentem u premierem
12 dni temu / Qwerty
 
Póki nie Intronizują Jezusa Chrystusa na Króla Polski zaraza nie przejdzie. Ta zaraza obnażyła brak wiary wśród kleru i przede wszystkim biskupów. W tym wirusie chodzi o atak na Eucharystię oraz Mszę Świętą.
12 dni temu / Kleryk
 
Amen
12 dni temu / Polka
 
Słusznie uczyniono,ale widzę,że złamano przepisy!Za dużo ludzi w tej kaplicy siedzi.To nie autobus!
12 dni temu / zgryźliwie
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.