DZIŚ JEST:   17   LUTY   2019 r.

VI Niedziela zwykła
Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Św.Jan Chryzostom..."czaszkami biskupów jest piekło wybrukowane"
11 miesięcy temu / do kwiatek 77
 
Niedawno (parę lat temu) rozmawiałem ze swoją mamą i przekonywałem ją, że Kościół Katolicki ma niezmienną naukę moralną i nigdy nie dopuści do rozwodów i antykoncepcji. Próbowałem tym samym podkreślić jego wyjątkowość na tle innych religii i światopoglądów. A tu takie rozczarowanie. Katolewica próbuje usankcjonować rozwody i antykoncepcję, bredząc oczywiście o ciągłości z przeszłością. Dobrze chociaż, że Ojciec Święty nie żyje z konkubinami, jak papieże renesansowi. Autorytet Kościoła spada w oczach ludzi (myślących), a motłoch i tak wybierze światopogląd, który bardziej schlebia jego zachciankom. Oj, przed katolewicowymi hierarchami długa droga do zaspokojenia w pełni pożądliwości wulgarnego motłochu. Dno ludzkiej niegodziwości jest bardzo głębokie. Chrystus chciał wyciągać ludzi z tego dołu, a katolewicowi hierarchowie schodzą do tego dołu, by "towarzyszyć" wiernym.
11 miesięcy temu / aaa
 
@maria, możesz podać źródło do tego listu? jaka była jego nazwa?
11 miesięcy temu / kwiatek77
 
Kazdy kto blogoslawi ludzi zyjacych swiadomie i dobrowolnie w smiertelnym gtzechu codzolostwa, kazdy taki oddaje de facto publicznie czesc szatanowi! Z Panem Bogiem
11 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Pierwsze słyszę aby w Ewangelii, Słowie Bożym skierowanym do nas, Chrystus Pan, Głowa Kościoła, pozwalał na bigamię. Zacznijcie zajmować się w końcu tylko Słowem Bożym. Do każdego kto głosi cokolwiek innego co mówi Ewangelia, Jezus Chrystus, Bóg Trójjedyny mówi tylko to:?Idź precz szatanie? Nie popadajcie w panikę ani w zwątpienie, kiedy ktokolwiek mówi coś innego, to tylko jego problem, nie Wasz. Chrystus który jest Głową Kościoła, nigdy nie ma problemu, mają go tylko ludzie, krórzy przestają słuchać Słowa Bożego. Trwajcie w nauce Ewangelii!
11 miesięcy temu / ewkajulek
 
Tak... Nie... A róbta co chceta!
11 miesięcy temu / Odpowiedź Frania na "Wątpliwości Rodzin"
 
Pani Zimniewicz Natalia to osoba o wnikliwym umyśle. Jestem jej bardzo wdzięczna...
11 miesięcy temu / Reselka
 
Dzisiaj o godz.21 ,na Apelu Jasnogorskim ,odczytano list biskupow polskich ,zabraniajacy krytyki biskupa Rzymu ,Franciszka. Poczułam sie jakbym była chłostana po twarzy !Nie wolno mi skrytykować b. Franciszka ,który dokonuje przewrotu w kosciele ? To chyba absurd ! Wy biskupi zbłądziliście i prowadzicie ludzi na manowce ! Ja sie z wami nie zgadzam.
11 miesięcy temu / maria
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.