DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Zbigniew ten ktoś nazywa się gliński i jest wicepremierem Polski!!!
11 miesięcy temu / szpulas11
 
Kto organizuje takie kłamliwe występy nienawistnika i oszczercy Grossa, opętanego antypolonizmem?
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
Problemem nie jest Gross tylko polskie elity które potulnie kiwają palcem w bucie i pokątnie "protestują" i to tylko w języku polskim. Temu człowiekowi powinna agentura przypomnieć skąd mu wyrastają nogi. Dać w łapę byłemu członkowi Gromu i zrobi Grossowi masaż a może i kilka w ciągu roku żeby pamiętał że go mają na oku.
11 miesięcy temu / Krzysiek
 
Jedyna nadzieja w Bogu Sprawiedliwym.
11 miesięcy temu / szema
 
Onet ,,Cezary 2019: francuski aktor żartuje z zagłady Żydów podczas II wojny światowej".............../fragment/:Jednak bardziej niż sami laureaci świat zainteresował niewybredny żart Patricka Timsita, francuskiego aktora żydowskiego pochodzenia. - Nie znam Polski, mimo że wielu członków mojej rodziny tam pojechało, ale.... Tam musi być nieźle, bo oni tam już w pewnym sensie zostali - cytuje niefortunną wypowiedź portal rmf24.pl.................. Sadzę, a nawet jestem pewny, ze to nie był żart z zagłady Żydów, a kolejne plucie na POLSKĘ. Sądzę, a nawet jestem pewny, że Onet doskonale o tym wie, ale...
11 miesięcy temu / temat kul
 
:jakiś J-144czyli tuzin tuzinów nie jest wielkim problemem. Najgorsze jest to, iż Polscy ministrowiesłowo ,,minister,, z łaciny się wywodzi i ,,SŁUGA,, znaczy się rozdają pieniądze Polaków na tych J-144, a jest ich legion. Jeśli nie usunie się co poniektórych SŁUG ,,to piss,, straci twardy elektorat a po Polsce nadal ,, będą jeżdzić jak po burej suce,, ludzie z państwa leżącego w Azji:
11 miesięcy temu / szpulas11
 
Grossa popiera "Tygodnik Powszechny", którego redakcja mieści się w budynku należacym do Krakowskiej Kurii Arcybiskupiej!!!
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
ci co tę hucpe organizowali i finansowali powinni być wyrzuceni dyscyplinarnie z pracy.
11 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
właśnie radio podało informację,że kilkudziesięciu stoczniowców ustawiło na powrót pomnik x.Jankowskiego. Jak widać wroga można pokonać i to bardzo łatwo. Możemy zdmuchnąć żydowską narrację w ciągu jednego weekendu, wystarczy, że każdy czytelnik mediów 2 i 3 obiegu umieści na facebooku zdjęcie żydowskiej policji z getta.
11 miesięcy temu / Pejot
 
Skoro polski? rząd nie wyciąga żadnych konsekwencji wobec takich person jak Gross czy Kac, to znaczy, że są to tzw. ,,zielone ludziki" tego rządu.
11 miesięcy temu / Polacy - NIC SI
 
Pan GRoss jest człowiekiem chorym na duszy,módlmy się za niego , fajnie by było gdyby go Pan Bóg zawrócił z tej drogi,a on opowiedział by ze wszystko to co powiedział było klamstwem
11 miesięcy temu / Erty
 
No co panie prezydencie ,dalej nie widzi pan powodow do odebrania temu klamcy odznaczenia panstwowego? A moze sie panu ta narracja podoba ? Tak jak widac podoba sie panu liteski ucisk mniejszosci polskiej na litwie,bo wlasnie pan odznaczyl prezydent Litwy.
11 miesięcy temu / Andy
 
Szkoda oglądać się za siebie. Podpiszmy petycję do Trumpa. https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-president-donald-trump-assisting-poland-obtaining-war-reparations-germany-and-russia
11 miesięcy temu / ewa
 
@Historia:,,inaczej!,, jot 144 znowu nadaje!
11 miesięcy temu / szpulas11
 
Tam na tej "debacie" byli oprócz Grossa jeszcze tacy kłamcy jak Grabowski i Leociak.
11 miesięcy temu / Zdenek
 
No następny "mądry".
11 miesięcy temu / Historia
 
Kolejna ustawka żeby polskich patriotów posłać ma wojnę. Polska na kolana.
11 miesięcy temu / McFilon
 
I co na to Morawiecki?
11 miesięcy temu / antyPOPiS
 
apologeta
11 miesięcy temu / antypolski syjo
 
Najlepiej o nim mówi Prof. Norman Finkelstejn.....za Sąsiadów wydanych w Polsce także przez ZNAK krakowski hańba.......dostał posadę w Prinston. http://www.pch24.pl/finkelstein--o-polskim-antysemityzmie-mowi-sie-dla-pieniedzy,18813,i.html#ixzz3Yobcwi
11 miesięcy temu / Wł
 
Antypolskie wystąpienie Grossa w Paryżu. ?Polacy zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy?.............. Ale jazda. Na wsiach? A co z miastami i miasteczkami ?`Ale o zabitych milionach Polaków i Żydów i innych Nacji przez niemieckich okupantów w II WŚ Gross, ani się nie zająknie
11 miesięcy temu / Ale jaja!
 
Jestem kobietą i matką. I jestem oburzona brakiem reakcji polskiego rządu na bluźnierstwa Izraela Kaca,który powiedział o tym, że "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki". Izraelski minister obraził polskie kobiety - matki, które ginęły w niemieckich obozach koncentracyjnych w II Wojnie Światowej,kobiety, które były gwałcone i mordowane przez niemieckiego okupanta,którym rozpruwano brzuchy i wyrywano poczęte dzieci mordując uderzeniem o mur,polskie kobiety,które były wywożone na Sybir przez okupanta rosyjskiego,gdzie w nieludzkich warunkach umierały,polskie kobiety, które były mordowane ratując Żydów w II Wojnie Światowej Wiktoria Ulm. Na miłość Boga w jakim kraju ja, polska Matka żyję, że polski? rząd pozwala na plucie w twarz polskiej MATCE??? Dlaczego Izrael Kac po takiej bluźnierczej wypowiedzi nie został persona non grata??? Ja polska Matka czuję się zlekceważona przez polski rząd. Czuję się bardziej obrażona przez polski rząd niż przez Izraela Kaca
11 miesięcy temu / Maria
 
Człowiek złej woli. To najgorszy rodzaj człowieka.
11 miesięcy temu / admirał
 
Podły kłamca
11 miesięcy temu / M
 
Morawiecki podpisał 'deklarację' w której stoi jak wół że Polacy mordowali żydów, nie ma tylko kwestii ilościowej.
11 miesięcy temu / Wojtek
 
Kto tam rządzi w PAN czy nie Prof Kleiber?
11 miesięcy temu / $$$
 
pozbawić paszportów a Grossa ogłosić persona non grata. zwykłe prymitywne chamstwo
11 miesięcy temu / alex
 
pozbawić paszportów a Grossa ogłosić persona non grata. zwykłe prymitywne chamstwo
11 miesięcy temu / alex
 
W ostatnim wywiadzie Lech Jęczmyk wspomina o Grossie: musiał kłamać bo Kuroń szantażował go ujawnieniem tego co wyczyniał podczas Marca '68. O tym, że Gross był zmuszony do kłamania wspominała też inna osoba podając powody finansowe.
11 miesięcy temu / Leaf427
 
Bezczelne szatanskie kłamstwa! Boga się nie boi!
11 miesięcy temu / Gosc
 
Nic dziwnego ,że p. Gorssa zapraszają na różne sponsorowane konferencje i debaty przez lobby żydowskie. Ludzie z zaburzeniami psychicznymi nie odpowiadają za swoje czyny mogą być zatem bez problemów WYKORZYSTYWANI i zatrudniani do brudnej roboty. Przypadek kliniczny.
11 miesięcy temu / iskierka
 
Kłamstwo jest takiego kalibru musi być obciążone karą. Proponuję aby osoby pokroju Grossa pozbawiać obywatelstwa polskiego oraz wszelkich wyróżnień, tytułów naukowych czy odznaczeń nadanych w Polsce. Może mu się nie podobać obecny rząd czy koścół, ma prawo do krytyki, ale w prawdzie nie w kłamstwie.
11 miesięcy temu / nobody
 
Jak można tolerować to, że konferencja organizowana jest za pieniądze polskich podatników, przez PAN. Ktoś jest za to odpowiedzialny. Jaki to minister zarządza PAN. Dymisja i to z hukiem!
11 miesięcy temu / Pontus
 
Prezydent A. Kwaśniewski odznaczył Grossa Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Pan Gross "umie" być wdzięcznym dla Dobrodziejów
11 miesięcy temu / teolog
 
W konferencji opluwali Polskę: Jan Grabowski współzałożyciel i członek Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, Jan Gross "HISTORYK"?, Jacek Leociak pracownik Instytutu Badań Literackich PAN oraz Centrum Badań nad Zagładą Żydów, Agnieszka Haska muzeum POLIN, Barbara Engelking Profesor i kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. Od 2014 przewodnicząca Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej, Anna Bikont Gazeta Wyborcza , Joanna Tokarska-Bakir nauczyciel akademicki Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i pracownik Instytutu Slawistyki PAN, Agnieszka Grudzińska. Jest także Anette Vieviorka, czy Jean Charles Szurek ze ?strony francuskiej?.
11 miesięcy temu / 123
 
Przypominam że organizatorem był PAN, a środki finansowe na organizację tego festiwalu opluwania Polski, pochodziły od Pana Glińskiego.
11 miesięcy temu / 123
 
Każdy wiedział co będzie imputowane na tej konferencji żydowskiego elementu antypolskiego. Postawić go pod sąd za szkalowanie i szerzenie nienawiści do Narodu Polskiego.
11 miesięcy temu / Klf
 
I CO MI ZROBICIE !!!!!???????
11 miesięcy temu / iksi
 
Co za problem pozwać Grossa i organizatorów konferencji i przy okazji dołożyć im zakaz wjazdu do Polski tak, jak zrobił to Izrael w przypadku Petera Singera swego czasu?
11 miesięcy temu / Akwin
 
Panie ministrze Glinski, panie ministrze Czaputowicz, waszym obowiązkiem jest reagować na takie szkalowania Polski. Czy zrobiliście to? Bowiem jeśli nie, to natychmiast powinniście opuścić swoje gabinety.
11 miesięcy temu / naxa
 
Czy na Grossa nie ma prawa? Co na to polska prokuratura?
11 miesięcy temu / Ajot
 
13 i 14 lutego 2019 roku żydowski premier namawiał w warszawie do rozpoczęcia III wojny światowej
11 miesięcy temu / Pejot
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.