DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Antypolskie kłamstwa na ulicach Berlina. Chodzi o rzekome „strefy wolne od LGBT”

Antypolskie kłamstwa na ulicach Berlina. Chodzi o rzekome „strefy wolne od LGBT”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com

Około 200 osób zgromadziło się w sobotę w centrum Berlina, aby zaprotestować przeciwko „strefom wolnym od LGBT”. Protest odbył się przed siedzibą Instytutu Polskiego.

 

Jesteśmy tu, aby wykazać solidarność z wszystkimi w Polsce, którzy nie mogą wyjść na ulice, bo ich małe ojczyzny ogłoszono strefami wolnymi od LGBT. Jesteśmy tu, patrzymy na to co się dzieje i robimy co możemy, żeby was wesprzeć, nawet tu daleko – powiedział dziennikarzom organizator protestu Florian Filtzinger. O sprawie pisze Deutsche Welle.

 

W czasie przemówień zarzucono polskim władzom łamanie praw mniejszości i przyzwalanie na wykluczanie ze społeczeństwa osób o innej orientacji seksualnej. – Pochodzę ze Szczecina, to zaledwie dwie godziny drogi od Berlina, ale to podróż w czasie o jakieś 40 lat wstecz, gdy chodzi o prawa mniejszości seksualnych – mówiła do zgromadzonych Monika Tichy z organizacji Lambda Szczecin.

 

„Wstyd Polsko”, „Razem przeciwko homofobii”, „Wolność, równość, tolerancja” czy „Polsko, czas na denazyfikację” – takie hasła mieli ze sobą uczestnicy manifestacji.

 

Źródło: dorzeczy.pl

TK


DATA: 2020-03-09 14:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

LGBT to zaraza i oby Polska cała była strefą wolną od LGBT, a głupi Niemcy niech piszą co chcą.
22 dni temu / Art
 
Najwyższy czas by osoby roznoszące te kłamstwa na temat Polski po Europie poniosły jakąś odpowiedzialność karną. Ludziom na zachodzie można wcisnąć największą głupotę i potem bez powodu i sprawdzenia faktów protestują. Ja uważam, że nasze państwo powinno jakoś odkłamywać te bzdury. Co to się będzie działo jak wreszcie zakażemy tu marszów tzw. równości w zgodzie z KONSTYTUCJĄ RP ? Módlmy się za wszystkich ludzi ogłupionych ideologią LGBT w mieszkających w Polsce i na zachodzie Europy.
23 dni temu / Tina
 
Po co się tak gwałtownie tego wypierać?! Postąpmy na przekór oddanym wszelkiej perwersji Niemcom i całej UE i rzeczywiście ustanówmy takie strefy. Tak naprawdę powinniśmy się wstydzić, że strefy wolne od lgbt nie zostały jeszcze ustanowione w Polsce jako odpowiedź na ideologiczną kolonizację z Brukseli.
23 dni temu / krisbac
 
Najlepsze jest to, że znaki o tych strefach bez LGBT zawiesili sami ich aktywiści, bo te gminy przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodzin i potem rozgłosili to za granicą jako atak na nich. Paranoja.
23 dni temu / Po co mi nick
 
Nie ma żadnej ideologii... to jest tylko hedonistyczna i sodomicka ucieka rodem z piekła potępiona przez Jahwe piekłem, vide ST/NT Biblia, Dante "Boska Komedia" etc.
23 dni temu / PI Grembowicz
 
Kłamliwa ideologia LGBT żeruje na prawdzie.
23 dni temu / DNA
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.