DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Gross nie jest naukowcem tylko załganym propagandystą. Ciekawi mnie ponadto, kiedy będzie konferencja naukowa o żydowskich zbrodnisch na Polakach? A tych było co niemiara: Katyń, Naliboki, Koniuchy, teror żydo-UB, terror żydo-NKWD.
ponad 4 lata temu / Srul Apfelbaum
 
A może link do tej konferencji? Na stronie IFIS PAN nie znalazłem o tym wzmianki.
ponad 4 lata temu / Tadeusz
 
Niemcy mieli swoją wyższość rasową i ogólne pranie mózgu,a jaki interes miałoby AK w traceniu naboi, czasu na mordowaniu żydów? To jest jakiś absurd.
ponad 4 lata temu / Bonsai
 
Zydzi to mordercy kobiet i dzieci Palestyńskich
ponad 4 lata temu / Polak
 
ten cały "rycerz niepokalanej" był jak najbardziej antysemicki - a Wyszyński jako redaktor pisma pod koniec lat 30tych popełnił kilka artykułów jawnie gloryfikujących Hitlera i antysemickich w swej wymowie
ponad 4 lata temu / orcheystra
 
Kto za to płaci tym tłuściochom? To jest pytanie na otrzeźwienie zapalonych dyskutantów na tym forum. A w kraju głodne dzieci.
ponad 4 lata temu / stary sołtys
 
Z nazwy tej organizacji już dawno powinno się wykreślić literkę ,,P".
ponad 4 lata temu / 100mk
 
bezczelny typ i jescze go drukujcie, miast wygnać z europy
ponad 4 lata temu / sryk
 
1. Ani to Polska ani Nauk, zostaje im tylko Akademia; 2. a co z wieloma tysiacami Zydow w niemieckich mundurach? 3. a co z komisarzami ZSRR? 4. a jakiej narodowosci bankierzy zarabiajacy krocie na 2 w.s.? 5. dlaczego wpuszczono tego klamce do Polski? Aresztowac i skazac na wiezienie - D.Irvinga mogli to Grossa tez! 6. wspominali o gender, bo to gwarantuje kase...
ponad 4 lata temu / razorrr
 
Znaczy się jak AK wykonała wyrok na szmalcowniku i zdrajcy Polaku to ok , a jak na szmalcowniku i zdrajcy Żydzie to już antysemityzm.Bardzo "naukowe" wytłumaczenie z góry przyjętych tez.
ponad 4 lata temu / cynik
 
Nie ma się czym przejmować, kogoż bowiem to interesuje? Mogą sobie na tym swoim "olimpie" gadać bzdury jakie im ślina na jęzory przyniesie. Kogo to interesuje. Kogo to interesuje? I kto się tym przejmuje skoro prawda i tak znana jest wszystkim Polakom? Czy rzeczywiście mamy być papugami świata i mają nas obchodzić opinie z lewa i prawa? Niech zagranica pilnuje swoich spraw a jak by co to można im zawsze wygrzebać wypędzenie żydów z Hiszpanii, eugenikę w Szwecji, Francuzom Haiti, Italii Abisynię i tak w nieskończoność. A co do Grossa - chce się chłop lansować to się lansuje. Pytanie jest inne ile tych jego książek zostało sprzedanych w Polsce i - co ciekawsze - ile z nich zostało przeczytanych. Z dużym prawdopodobieństwem powiem że stanowią one niszę, margines, nieistotny błąd statystyczny - tak zresztą jak ich autor. Zapytanć na ulicy kogokolwiek na ulicy kto to jest Tomasz Gross to usłyszymy: amerykański astronauta lub wenezuelski piłkarz.
ponad 4 lata temu / Polak_dla_Polaków
 
A ten Forecki to jakiej narodowości jest? Może by tak sprawdzić, czy czasem nie przechrzczony chazer?
ponad 4 lata temu / maciek
 
U agresorów w roku 1939 była świadomość,że mniejszości narodowe żydowska i ukraińska nie będą lojalne wobec Polski.W wyniku kolaboracji zbolszewikowanych Żydów z sowietami była ZBRODNIA PRZEMILCZENIA KATYŃ,a Ukraińców UPA z Niemcami RZEŹ WOŁYŃSKA.
ponad 4 lata temu / Mieczysław S.Kazimierzak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.