DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Antycovidowe protesty w całej Polsce. Demonstranci apelują, aby „zdjąć kaganiec i zacząć działać”

Antycovidowe protesty w całej Polsce. Demonstranci apelują, aby „zdjąć kaganiec i zacząć działać”
Fotograf: Marek LapisArchiwum: Forum

W sobotę w całej Polsce odbywają się antycovidowe protesty w związku z wprowadzeniem nowych ograniczeń i obostrzeń. W Warszawie pod siedzibą TVP zebrała się duża grupa manifestujących, którzy podnoszą hasła negujące istnienie pandemii.

 

Manifestacja w Warszawie planowana była już wcześniej. Po mieście jeździł samochód z nagłośnieniem, z którego nawoływano, aby „zdjąć kaganiec i zacząć działać” i zachęcano do przyłączenia się do protestu przeciwko obostrzeniom.

 

Z kolei na placu Zamkowym antycovidowcy protestują pod hasłem „Marsz o Wolność. Zakończyć Plandemię”. W tym celu zebrało się tam kilkaset osób. Jest wśród nich m.in. poseł Konfederacji Grzegorz Braun, były kandydat na prezydenta RP Paweł Tanajno i przedstawicielka ruchów antyszczepionkowych Justyna Socha. Koniec zgromadzenia planowany jest na godz. 22.00.

 

„W Warszawie przed siedzibą TVP rozpoczyna się manifestacja przeciwników ograniczeń wprowadzonych w związku z COVID-19. Policja spisuje uczestników za nienoszenie masek i nieprzestrzeganie dystansu” – podało Radio Zet.

 

Źródło: Radio Zet, DoRzeczy.pl

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-10-10 13:20
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Michał: "I bawi mnie to, że stali się zakładnikami własnej polityki, będą opowiadać różne bajki zamiast powiedzieć prawdę." A jaka jest prawda na temat SARS-COV-2? W jaki sposób ją można poznać?
3 miesiące temu / mikron
 
PiS za trzy lata przegra wybory z przytupem.
3 miesiące temu / Bolek
 
@Wojtek: to wojna światowych masonerii z Jezusem Chrystusem i Chrystusowym KK . Chiny zawdzięczają prawie wszystko masońskim USA. To USA doprowadziły do ich obecnej siły.
3 miesiące temu / re
 
To nie pandemia, to wojna Chin p/ wolnemu światu. Wojna BRONIĄ BIOLOGICZNĄ I DEZINFORMACJĄ.
3 miesiące temu / Wojtek
 
To nie epidemia, to inżynieria społeczna.
3 miesiące temu / Zenon
 
@Szcęść Boże Tu nie chodzi o to żeby nie wierzyć w chorobę, czy zachowywać się tak żeby być zagrożeniem dla innych, tylko żeby zarządzenia były mądre a nie dla przykrycia machlojek rządzących. Zarządzenia powinny mieć podstawę prawną a nie tylko bo tak sobie jakaś grupa uchwaliła. Jakakolwiek wskazanie na nieprawidłowości gdziekolwiek od razu jest gaszone powoływaniem się na wirus i piętnowaniem wskazującego jako przestępcy utrudniającego walkę z wirusem i chcącego zagrozić innym ludziom. A to co się dzieje czasami z propagandą w tej podobno publicznej telewizji to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać czy wyrywać sobie włosy z głowy. A prawdę mówiąc to dlaczego nie ma jakiś reportaży właśnie z tych szpitali, wywiadów, pokazania jakiś analiz dowodów które by ludzi przekonały a tylko jakie oderwane migawki i stwierdzenia. Przecież można taką ekipę odpowiednio zabezpieczyć.
3 miesiące temu / Johnny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.