DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"naszego sojuszu z US który całkiem dobrze zabezpiecza nas przed Rosyjską agresją" - Rosja, jesli na nas napadnie, to na pewno przez obszar (lub z obszaru) okręgu królewieckiego i Białorusi (może Litwy i Ukrainy też), a NIE poprzez teren Afganistanu.
ponad 2 lata temu / Ernst
 
Jak to panie Macierewicz? Rosja zagraża a pan wysyłasz polskich żołnierzy do dalekiego Afganistanu?
ponad 2 lata temu / bój się Boga!
 
jaki my Polacy mamy w tym interes, aby pchać się do kraju na drugim końcu świata ? odpowiedź może być tylko jedna : jesteśmy sługusami masonerii
ponad 2 lata temu / ed
 
Przyłączenie się do niesprawiedliwej wojny masonów i narażanie w ten sposób Polaków na śmierć, woła o pomstę do nieba. Macierewicz, jak sam oświadczył, ściągnął wojsko amerykańskie do Polski po to, żeby Polacy brali udział w niesprawiedliwej wojnie po stronie Ameryki. W miejsce żołnierzy polskich mają nas bronić stacjonujący tu Amerykanie wpadający do rowów pod byle pretekstem. Nie jest sprawiedliwą wojna NWO ani o amerykańską satanistyczną dominację nad światem, ani o komunistyczną chińską. Nie powinniśmy w niej brać udziału w żaden sposób.
ponad 2 lata temu / ms
 
Kościół dzieli wojny na sprawiedliwe i niesprawiedliwe. Wojny w Iraku, Afganistanie, Syrii, które prowadzi Ameryka i jej koalicjanci (w tym Polska) są wojnami niesprawiedliwymi. Przeciwny agresji na Irak był papież Jan Paweł II. Gdyby to jeszcze były wyprawy krzyżowe, mające na celu odzyskanie tych ziem dla wiary Chrystusowej lub chociaż obronę żyjących tam chrześcijan... Ale nie są. W Iraku obalono legalny rząd, zaprowadzono krwawy chaos. To samo robi się teraz w Syrii. To są imperialistyczne wyprawy, mające polityczne cele, w wyniku których giną setki tysięcy ludzi, a chrześcijan systematycznie ubywa. Przywódcy kraju, którzy uważają się za katolików i publicznie przyjmują Komunię św., nie powinni wysyłać żołnierzy na wojny niesprawiedliwe, aby zabijali niewinnych ludzi. Albo wierzymy w Boga, albo w sojusz ze Stanami Zjednoczonymi, albo w Ewangelię Jezusa Chrystusa, albo w politykę Pentagonu. Polityczna hipokryzja nie jest w obliczu Boga żadnym usprawiedliwieniem.
ponad 2 lata temu / TZ.
 
Tak samo USA zabezpiecza nas jak byliśmy zabezpieczani przed wojną. Drogi kolego, jesli by doszło do konfliktu z Rosją to jak uczy Historia, wszyscy będą nam pomagać jak już nie będzie kogo ratować, a jeszcze będzie coś do splądrowania. Zobacz ile pieniędzy zostało by w kraju, gdybyśmy nie wysyłali wojsk gdzie nas nie chcą. USA chce za wszelka cenę skonfrontować kogoś z Rosją. A najlepiej jeszcze z Chinami.
ponad 2 lata temu / @King
 
yannu: niestety na tym portalu jest sporo komentarzy od tzw. agentów wpływu, w tym przypadku sponsorowanych przez Rosję. Często jest to widoczne w komentarzach pod artykułami o takiej tematyce. Ich celem jest ośmieszanie możliwości obronnych naszego kraju oraz atakowanie naszego sojuszu z US który całkiem dobrze zabezpiecza nas przed Rosyjską agresją. Niestety w naszym kraju są tacy właśnie ludzie, tak jak i są tacy którzy chętnie sprzedali by nas Brukseli. Obie strony to pewnie potomkowie targowiczan.
ponad 2 lata temu / King
 
Czytając komentarze zapadam się w kanapie i gryzę palce: gdzie mam oczekiwać rozważnych i mądrych komentarzy, jak nie tutaj? Czy wy czytacie ze zrozumieniem?? Poparcie Ameryki (na razie) jest bezcenne, jeśli możymy wykpić się pomocą ekspertów , to znakomicie! On nie mówi o wysyłaniu wojsk uderzeniowych! To mają być tylko doradcy. To najlepszy minister w tym rządzie. gdy nie wiesz wiele o wojsku i a o sprawach geopolityki tylkoz nagłówków gazet, to nie zabieraj głosu, zgodnie z zasadą: milczący może uchodzić za mędrca, jeśli się odezwie, rozwieje wszelkie wątpliwośći...
ponad 2 lata temu / yannu
 
To rozkaz a USA bo po co tam jechali wszyscy w ostatnich dniach !? Muszą spłacać jakoś obietnicę ochrony ziem "polskich" oraz jeszcze nie wyprodukowane rakiety z Izraela... Módlmy się za PiS bo to partia całkiem oddana dla Izraela !
ponad 2 lata temu / Polaka Katolicka
 
Czy jeszcze ktoś wierzy w miłosierny i wierny PiS. Posyłać wojsko w obce tereny i.. klękać przed ołtarzem. A co na to hierarchowie Kościoła w Polsce? Nie chcę być złośliwcem.
ponad 2 lata temu / tom
 
dziękuję panie Antoni, teraz już mamy dowód że nie służysz Polsce.
ponad 2 lata temu / nongrata
 
wierchuszka pis ma w szufladach inne paszporty.
ponad 2 lata temu / Pejot
 
Czyżby Rzeczpospolita Polska miała jakieś kolonie,że singer i koszerna spółka wysługuje się ustawicznie na wschodzie polskim wojskiem. A może jednak chodzi o kolonie państwa położonego w Palestynie wysługującego się polskim "mięsem"
ponad 2 lata temu / jac
 
W końcu musi być jakiś pretekst do zamachów islamskich w Polsce.
ponad 2 lata temu / Antoni M.
 
Po co? Po co???!!!!
ponad 2 lata temu / TZ.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.