DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Antoni Macierewicz: Nie oddamy suwerenności w ręce neokomunizmu

Antoni Macierewicz: Nie oddamy suwerenności w ręce neokomunizmu
Minister Antoni Macierewicz. Fot. Łukasz Kobus / Forum Read more: https://www.pch24.pl/obrona-terytorialna-nabiera-ksztaltow--szeregowcy-od-wrzesnia--kandydaci-na-oficerow---juz-,43689,i.html#ixzz6eKNlSACl

- Lewactwo, które kiedyś mieściło się na Kremlu, dzisiaj zalało Brukselę, ulice Francji, Niemiec oraz innych krajów. [...] Musimy zdać sobie sprawę z tego, że przez Europę i świat przetacza się nowa neokomunistyczna rewolucja. Znakiem jest znak Hitlerjugend, czyli piorun, który nosi tzw. strajk kobiet - mówił poseł Antoni Macierewicz.

 

Poseł PiS Antoni Macierewicz o problemie ideologicznego zalewu Europy mówił w felietonie Głos Polski na antenie Telewizji Trwam. Polityk odniósł się najpierw do kwestii mechanizmu powiązania wypłat z budżetu UE z tzw. praworządnością. Stwierdził, że idzie w istocie o przekazanie Unii decyzji o wszystkich prawach obowiązujących w Polsce, a zatem - o zniszczenie niepodległości Polski. Jak podkreślił, gra toczy się nie tylko o odebranie nam suwerenności politycznej, ale i kulturowej.

 

- Chodzi także o upowszechnianie ideologii LGBT i uczynienie z niej fundamentu życia społecznego w całej UE. Spór, który odbył się w polskim parlamencie, jest sporem o to, czy Polska będzie Polską, czy będzie niepodległym krajem i suwerennym narodem, czy też oddamy decyzje co do wszystkich naszych praw, tożsamości narodowej, religijnej, społecznej i gospodarczej w ręce nie tylko urzędników brukselskich, ale także Francji, Niemiec oraz bieżącej większości w Parlamencie Europejskim - powiedział poseł Macierewicz.

 

- Lewactwo, które kiedyś mieściło się na Kremlu, dzisiaj zalało Brukselę, ulice Francji, Niemiec oraz innych krajów. Widoczne jest ono także na uniwersytetach, w parlamentach czy sądach. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że przez Europę i świat przetacza się nowa neokomunistyczna rewolucja - kontynuował polityk.

 

W jego ocenie znakiem, który w Polsce przyjęła rewolucja, jest znak Hitlerjugend, piorun, teraz noszony przez tzw. strajk kobiet. - Ten znak jest symbolem młodzieży hitlerowskiej, która była wychowywana po to, żeby zniszczyć Europę. Teraz wzięto ten znak za symbol ataku na religię, tożsamość i historię Polski, dlatego tak ważna jest uchwała, która daje polskiemu rządowi możliwość zatrzymania wielkiego ataku, który się odbywa - podkreślił.

 

Jak zapowiedział poseł, Polska nie zgodzi się na to, by oddać swoją suwerenność w ręce neokomunizmu panoszącego się w Brukseli, Niemczech czy Francji.

 

Źródło: radiomaryja.pl

 

Pach


DATA: 2020-11-20 11:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

p.Antoni jest jak FENIKS nagle sie podnosi i nie wie,ze jeszcze sie nie otrzepal z.popiolu,a juz chce przewracac lad w Europie.Wstyd .
8 dni temu / basia
 
Pis to też lewactwo, tylko pozory jeszcze czasami szczątkowo próbują zachowywać.
8 dni temu / Polka
 
Polska od wstąpienia do UE nie jest krajem suwerennym, teraz po prostu chcą nam odebrać resztki wolności które na zamydlenie oczu nam czasowo zostawili.
8 dni temu / Polka
 
Już dawno oddaliście. Więc o czym pan mówi, panie M.?
8 dni temu / Noe
 
biedaczek nie wiedział o tym wcześniej? taka szycha?
9 dni temu / ac
 
rzebiegły lis
9 dni temu / ac
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.