DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Antifa uznana za grupę terrorystyczną? „To pełni nienawiści radykałowie”

Antifa uznana za grupę terrorystyczną? „To pełni nienawiści radykałowie”
fot. cantfightthetendies / flickr.com

Senatorowie Bill Cassidy i Ted Cruz złożyli specjalną rezolucję w sprawie uznania lewackiej bojówki Antifa za organizację terrorystyczną.

 

„Antifa jest organizacją terrorystyczną złożoną z ziejących nienawiścią, nietolerancyjnych radykałów, którzy realizują swój ekstremalny program poprzez agresywną przemoc. Swoimi działaniami wielokrotnie pokazali, że ich głównym celem jest wyrządzenie krzywdy tym, którzy sprzeciwiają się ich poglądom” – napisał na Twitterze amerykański Cruz.

 

Senatorowie w specjalnej rezolucji zaznaczyli, że Antifa sprzeciwia się wartościom pierwszej poprawki, dającej mieszkańcom USA prawo do zgromadzeń oraz wolności słowa. Republikańscy politycy przypomnieli, że to właśnie bojówkarze napadli na konserwatywnego dziennikarza Andy’ego Ngo, a także że grozili pracownikom amerykańskiej służby migracyjnej.

 

Dokument wzywa rząd federalny do wdrożenia „wszelkich dostępnych i odpowiednich narzędzi” do walki ze wzrostem i rozprzestrzenianiem się krajowego terroryzmu.

 

 

Źródło: tvn24.pl

ged

Czytaj także:
DATA: 2019-07-20 11:50
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Genialny G. Orwell przewidział to już w swej książce "Rok 1984". Pomylił się o 4 dekady, ale jego ponure proroctwa się spełniają na naszych oczach! Zwłaszcza co do lewackiej nowomowy i odwracania znaczenia słów! Język jest potężnym narzędziem, teraz zresztą wspartym mocno przez NLP - programowanie neurolingwistyczne. Odrobina cierpliwości, media pod kontrolą jednej "orientacji" - i wdrukują nam w świadomość co tylko zechcą!
7 miesięcy temu / fakenews
 
@[email protected] - to nie fikcja tylko real z tą "spiskową historią dziejów" - czas się obudzić i zacząć łączyć fakty, które się ładnie układają w logiczną całość; wiem, wiem, macie masz zadanie kpić z tego, bo coraz więcej ludzi to widzi i rozumie; i tak będzie - bo jak każdy szatański pomysł, weźmie w łeb;
ponad 1 rok temu / JARO
 
Komuniści zawsze powtarzają że państwa narodowe, patriotyzm i wolność słowa to FASZYZM. Zakłamani ludzie.
ponad 1 rok temu / fhff
 
@Jacek Typowe. Może zamiast gadać farmazony typu "lewactwo" , "Rotschildowie", "masoneria" ,"spisek" etc.,pokażecie w końcu dowody na wasze teorie? Bo sam fakt,że masoneria albo rodzina Rotschild istneje to za mało. Nikt nigdy nie udowodnił tych wszystkich pokręconych teorii, więc powtarzanie ich jako pewnika, jest, mówiąc delikatnie, niepoważne i ujmuje wiarygodności osobie,która takie rzeczy pisze albo mówi.
ponad 1 rok temu / ollek
 
Lewactwo to zaraza Rothschildów. Niewielu ludzi chce znaleźć źródło koncentrując się na objawach zamiast przyczynie czyli globalnej finansjerze napędzającej to całe lewactwo.
ponad 1 rok temu / Jacek
 
Ale przecież "Antifa to ruch ANTYFASZYSTOWSKI.
ponad 1 rok temu / ?!
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.