Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Aborcję trzeba zdelegalizować, podobnie jak kiedyś zniesiono niewolnictwo - mówi poseł Zjednoczonej Prawicy Anna Siarkowska. Póki co czekamy na wyrok Trybunału Konstytucyjnego, a czy w przyszłości partia rządząca pójdzie dalej - tego nie sposób jeszcze powiedzieć.


DATA: 2020-10-22 08:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

All lives matter! : Kto wymyślił to krótkie i świetne sformułowanie? Stop Aborcji? Tak czy owak - szczere i serdeczne gratulacje. Michał Obrębski
1 miesiąc temu / Michał Obrębs
 
Kiepskie porównanie, bo akurat niewolnictwo pod pewnymi warunkami Kościół akceptował bardzo długo...
1 miesiąc temu / rndm1234
 
nie zakazy tylko takie wychowanie żeby żadna kobieta o tym nie pomyślała,podpieranie sie swieckim prawem to jakby mówienie ze przykazanie to za mało
1 miesiąc temu / oj
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.