DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Na początek zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem przyczyni się do przywrócenia waściwych relacji. Następnie przekierowanie środków z pseudohistorycznych żydowskich projektów finansowanych z naszego budżetu, na solidne kwerendy i opracowania historyczne calych relacji polsko- żydowskich na przestrzeni wieków ze szczegolnym uwzględnieniem ostatnich 200 lat. Bez owijania w bawełnę, publikacje w jezyku polskim i angielskim. Mamy tyle Polonii w rożnych krajach, że z dystrybucją nie będzie problemu. Zobaczymy wtedy kto komu będzie placił odszkodowania.
ponad 1 rok temu / Lolek
 
"israel katz" - to nomen-omen tego człowieka
ponad 1 rok temu / Hanys
 
Warto zwrócić uwagę Ludziom mieszkającym w Izraelu, że Premier jaki Ich reprezentuje oraz dyplomatyczni reprezentanci NIE MAJĄ ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI i kultury osobistej aby reprezentować Naród Izraela tak bardzo doświadczony w II Wojnie Światowej przez Niemcy. Wszyscy NORMALNI ludzie starają się poznać historię i okazywać szacunek swoim bliźnim współczuć im w doznanych cierpieniach a NIE FAŁSZOWAĆ FAKTY historyczne i wykorzystywać je w celach zarobkowych i politycznych. Politycy, którzy przekraczają granice dobrego wychowania i przyzwoitości KOMPROMITUJĄ swój Naród i narażają na KONFLIKTY i wojny. W każdym narodzie są dobrzy i źli ludzie najważniejsze jest jednak to ABY TYCH DOBRYCH i ŻYCZLIWYCH BYŁO WIĘCEJ. Polacy wierzą w Syna Bożego Jezusa Chrystusa, który narodził się w Betlejem w stajni ubogi dlatego głoszą Miłość i Pokój wszystkim narodom.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Ta azari to litwaczka, I wszystko jasne
ponad 1 rok temu / G
 
Tej azari dawno nie powinno być w NASZYM kraju. Buta, prostactwo i to trudne do zniesienia kaleczenie/ profanowanie języka polskiego...
ponad 1 rok temu / mao
 
Gdyby nasze władze poszły za ciosem. Zaczęły atakować a nie tylko się bronić. Ale pewnie nic takiego się nie stanie.Za parę dni/tygodni przyjdzie otrzeźwienie - "Co myśmy narobili" :)
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Emocje , którym ,drodzy komentatorzy, dajecie upust , są wpisane w żydowski scenariusz . Polski rząd powinien oświaczyć , że stosunki własnościowe w Polsce są regulowane zgodnie z zasadmi cywilizowanego swiata. Takimi samymi jak w Wielkiej Brytani , USA ,Francji i Niemczech. Inne obchodzenie się z własnościa w Polsce byłoby przestępstwem , tak samo jak w USA , Francji , Niemczech itd. Po takim oświadczeniu nie potrzeba wzywać ambasador Izraela i Jacek Czaputowicz śmiało mógłby jechać do Izraela. Tam na pewno nie szczędzono by mu upokorzeń. Wiadomości o tych upokorzeniach powinny być jak najszerzej kolportowane , ponieważ wtedy to byłoby ilustracją bandyckiego zachowania Żydów chcących ograbic inne państwo.Obecnie sytuacja będzie przedstawiana jako awantura wywołana przez niechęć naszego rządu do przyznania się do czegoś
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Pamiętamy zachowanie Kaczyńskiego sprzed roku. Za umieszczenie na swoim profilu autentycznego historycznego filmu pokazujące4go zachowanie żydów podczas okupacji Kaczyński wyrzucił pewnego senatora z PiS. Teraz tez odprawiają cyrk dla naiwnych. Ja PiSowi nie wierzę ani na jotę.
ponad 1 rok temu / jota
 
Bezczelną zuchwałością w fałszywych oskarżeniach narodu polskiego żydzi chcą doprowadzić do kolejnego pogromu. I znów będzie krzyk ajwaj i jak to oni najbardziej ze wszystkich narodów cierpią. To jest ich sposób na życie i...kasę.
ponad 1 rok temu / gość
 
Ojej, ta pani na zdjęciu powyżej jest bardzo podobna do pani Anny Grodzkiej, dawniej znanej jako Krzysztof Bogdan Bęgowski.
ponad 1 rok temu / rozbawiony
 
Wilczy bilet, to jedyne co Polska powinna zaproponować tej kobiecie.
ponad 1 rok temu / Airam
 
Ależ oni się boja naszego "dywanika". Żeby się nie okazało czasem, że te tzw. "dywaniki" nie dotyczyły bardziej nas niż izraelskich dyplomatów. Mam wrażenie, że choć to oni przychodzą do nas, to raczej my się musimy przed nimi tłumaczyć, że nie jesteśmy wielbłądem, co oczywiście mija się z celem, bo założenie jest jasne: nie liczy się prawda tylko interesy żydowskie.
ponad 1 rok temu / Iw
 
A ów dywanik wyglądał mniej więcej tak: najmocniej panią przepraszamy, oczywiście całkowicie się ze wszystkim zgadzamy, tylko - sama pani rozumie - mysimy dbać o pozory. Jeszcze raz najmocniej przepraszamy panią ambasador za wszelkie niedogodności, proszę tylko powiedzieć, jak możemy wynagrodzić pani ten nieprzyjemny dla pani spektakl.
ponad 1 rok temu / rozbawiony
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.