DZIŚ JEST:   22   LIPCA   2019 r.

Św. Marii Magdaleny
Bł. Nicefora
 
 
 
 

Anna Azari ponownie „na dywaniku” w polskim MSZ. A miała polecieć do Jerozolimy

Anna Azari ponownie „na dywaniku” w polskim MSZ. A miała polecieć do Jerozolimy
Fot. Wojtek Gorski / FORUM

Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari została po raz drugi w ciągu zaledwie kilku dni wezwana do siedziby Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Tym razem będzie „tłumaczyła się” z wypowiedzi udzielonych przez pełniącego obowiązki szefa MSZ Izraela – Israela Kaca. Powiedział on, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”.

 

Jak informuje RMF FM ambasador Anna Azari miała polecieć wraz z polską delegacją do Jerozolimy na szczyt V4. Co ciekawe, „jeszcze w poniedziałek rano biuro prasowe ambasady było przekonane, że ambasador poleciała do Jerozolimy”, informuje stacja.

 

Z informacji radia wynika, ze wylot Azari został w ostatniej chwili odwołany, a ambasador została wezwana do siedziby polskiego MSZ w celu złożenia wyjaśnień w sprawie skandalicznych wypowiedzi Israela Kaca.

 

Źródło: rmf24.pl / RMF FM

TK


DATA: 2019-02-18 11:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Na początek zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem przyczyni się do przywrócenia waściwych relacji. Następnie przekierowanie środków z pseudohistorycznych żydowskich projektów finansowanych z naszego budżetu, na solidne kwerendy i opracowania historyczne calych relacji polsko- żydowskich na przestrzeni wieków ze szczegolnym uwzględnieniem ostatnich 200 lat. Bez owijania w bawełnę, publikacje w jezyku polskim i angielskim. Mamy tyle Polonii w rożnych krajach, że z dystrybucją nie będzie problemu. Zobaczymy wtedy kto komu będzie placił odszkodowania.
5 miesięcy temu / Lolek
 
"israel katz" - to nomen-omen tego człowieka
5 miesięcy temu / Hanys
 
Warto zwrócić uwagę Ludziom mieszkającym w Izraelu, że Premier jaki Ich reprezentuje oraz dyplomatyczni reprezentanci NIE MAJĄ ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI i kultury osobistej aby reprezentować Naród Izraela tak bardzo doświadczony w II Wojnie Światowej przez Niemcy. Wszyscy NORMALNI ludzie starają się poznać historię i okazywać szacunek swoim bliźnim współczuć im w doznanych cierpieniach a NIE FAŁSZOWAĆ FAKTY historyczne i wykorzystywać je w celach zarobkowych i politycznych. Politycy, którzy przekraczają granice dobrego wychowania i przyzwoitości KOMPROMITUJĄ swój Naród i narażają na KONFLIKTY i wojny. W każdym narodzie są dobrzy i źli ludzie najważniejsze jest jednak to ABY TYCH DOBRYCH i ŻYCZLIWYCH BYŁO WIĘCEJ. Polacy wierzą w Syna Bożego Jezusa Chrystusa, który narodził się w Betlejem w stajni ubogi dlatego głoszą Miłość i Pokój wszystkim narodom.
5 miesięcy temu / iskierka
 
Ta azari to litwaczka, I wszystko jasne
5 miesięcy temu / G
 
Tej azari dawno nie powinno być w NASZYM kraju. Buta, prostactwo i to trudne do zniesienia kaleczenie/ profanowanie języka polskiego...
5 miesięcy temu / mao
 
Gdyby nasze władze poszły za ciosem. Zaczęły atakować a nie tylko się bronić. Ale pewnie nic takiego się nie stanie.Za parę dni/tygodni przyjdzie otrzeźwienie - "Co myśmy narobili" :)
5 miesięcy temu / Mirrro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.