Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Andy Garcia o "Cristiadzie"


Andy Garcia opowiada o filmie "Cristiada", o tym co go skłoniło do podjęcia tej roli i o współpracy na planie filmowym a także jak ważny i uniwersalny jest to film. Materiał udostępniamy dzięki uprzejmości firmy FT FILMS, która jest dystrybutorem obrazu Deana Wrighta.


Źródło: ftfilms.org

 

W tych kinach zobaczysz „Cristiadę”

 

DATA: 2013-09-06 15:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Już jestem zainteresowany tym filmem!W świecie antywartości pokazuje że warto walczyć dla idei bronić tożsamości własnego narodu.To bardzo budujące przesłanie.Pasja z jaką mówił o filmie Eduardo Verastegua nie może być grą marketingową.To autentyczne świadectwo.
ponad 7 lat temu / staszek
 
Jest drobna różnica marketingowa między "Listą Szindlera" a "Cristiada". Ten pierwszy był wyświetlany w wielu komercyjnych kinach ten drugi jest zepchnięty do nielicznych kin. Ale jego prawda trafia do wielu serc.
ponad 7 lat temu / Starter
 
Przepiękny film. Zmienia człowieka!
ponad 7 lat temu / Kapą
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.