DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Andrzej Duda rozważy podpisanie związków partnerskich? Niejasna wypowiedź rzecznika sztabu

Andrzej Duda rozważy podpisanie związków partnerskich? Niejasna wypowiedź rzecznika sztabu
Adam Bielan, fot. Adam Chelstowski / FORUM

Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził, że Zjednoczona Prawica nie ma w planach przedstawienia prezydentowi do podpisu ustawy o związkach partnerskich. Milczał jednak na temat samych poglądów w tej kwestii obecnego prezydenta, oraz nie zaprzeczył stwierdzeniu prowadzącej program, że zatem „pan prezydent rozważa podpisanie ustawy o związkach partnerskich”.

 

Mogę powiedzieć, że Sejm, w którym jest większość Zjednoczonej Prawicy, takiej ustawy panu prezydentowi nie przedstawi – mówił Adam Bielan w rozmowie z Moniką Olejnik w „Kropce nad i” TVN24.

 

Ale pytanie jest nie o to co zrobi Sejm, ale czy pan prezydent nie wyklucza? Bo rozumiem, że jak pan prezydent zostanie prezydentem to na kolejne pięć lat, a jak pan wie, podczas tych pięciu lat będą kolejne wybory do Sejmu, więc moje pytanie wydaje mi się zasadne – stwierdziła natomiast dziennikarka.

 

- Pan prezydent mówił o tym zarówno w kampanii w 2015 roku i mówił o tym w wywiadzie, którego udzielił kilkanaście tygodni temu, który pani cytuje, więc tutaj się nic nie zmieniło - odpowiedział. - Czyli pan prezydent rozważa podpisanie ustawy o związkach partnerskich - stwierdziła dziennikarka. Sama wypowiedź nie doczekała się sprostowania ze strony sztabowca Dudy.

 

Źródło: 300polityka.pl / wpolityce.pl / Twitter.com
PR

Czytaj także:
DATA: 2020-06-04 08:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak powie, że nie to traci tzw niezdecydowany elektorat środka. Jak powie, że tak to traci pisowski beton. Kampania wyborcza to gra. Jakim jest człowiekiem nie w niej żadnego znaczenia. To walka na emocje.
1 miesiąc temu / ron
 
dobrze, że w tych wyborach my katolicy mamy alternatywę, prawdziwego prawicowego kandydata, Pana Bosaka
1 miesiąc temu / anna
 
Rzecznik słusznie odpowiedział, a autor zajmuje się nieistotnymi sprawami. Jak p. Trzaskowski zostanie prezydentem, to dopiero zobaczymy, że nie tylko nie wyklucza, ale szybko związki partnerskie zaakceptuje i to nie tylko między osobami przeciwnej płci. Może tym się lepiej zająć?
1 miesiąc temu / marcin
 
mówił już w lutym, że podpisanie takiej ustawy poważnie by rozważył. mam nadzieje ze coraz więcej osób otworzy oczy na postać tego prezydencika, który pluje na katolików, wykorzystując kościół instrumentalnie. mnie nigdy więcej! Bosak2020!
1 miesiąc temu / rzeszowiak
 
co za bzdurna informacja.Wstyd, że piszecie o takich bzdurach.Niejasne stanowisko bo nie zaprzeczył!Jak komuś coś mówisz kilka razy a on w koło swoje, to proste dalej nie reagujesz.
1 miesiąc temu / kolo
 
Do Jan to właśnie jest jedyny katolicki portal w Polsce
1 miesiąc temu / Jfk
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.