DZIŚ JEST:   25   LISTOPADA   2020 r.

Św. Katarzyny, męczennicy
Bł. Marii Franciszki Siedliskiej
 
 
 
 

Amsterdamskie getto dla homofobów

Amsterdamskie getto dla homofobów

To oficjalne wprowadzanie lewackiej dyktatury i terroru. Okrucieństwo ludzi przewrotnych nie ma granic. Wszędzie tam, gdzie lewica dochodzi do władzy, dąży do siłowego wcielania w życie swoich toksycznych ideologii za cenę skrajnej niesprawiedliwości, za cenę zastraszania i szantażowania całych rodzin i grup społecznych, a nawet za cenę ludobójstwa - o "getcie dla homofobów" mówi PCh24.pl ks. dr Marek Dziewiecki. 


Władze miejskie Amsterdamu postanowiły, że kto będzie szykanował w jakikolwiek sposób gejów i lesbijki, zostanie przymusowo umieszczony w kontenerowym getcie na obrzeżach miasta. Co Ksiądz myśli o tej decyzji?

Najpierw kwestia szykanowania. Z doświadczenia wiemy, że aktywiści homoseksualni czują się „szykanowani” wtedy, gdy nikt ich nie szykanuje, ale stwierdza fakty na ich temat, na przykład takie, że wśród osób homoseksualnych, które współżyją, jest znacznie większy odsetek AIDS i innych chorób wenerycznych niż u osób heteroseksualnych, że tworzą pary niepłodne, gdyż nie mogą mieć ze sobą dzieci czy że tworzą związki nietrwałe, bo większość z nich sama deklaruje, że mają od kilkudziesięciu do kilkuset „partnerów”.


Decyzja władz miejskich Amsterdamu to w praktyce przejaw skrajnej cenzury i pozbawianie obywateli już nie tylko wolności opinii, lecz wolności mówienia o faktach. To także próba zastraszania porównywalna w swym okrucieństwie i jednocześnie prymitywizmie z okrutnymi metodami stalinowskimi.


Może zdarzyć się tak, że ktoś nie ogranicza się do stwierdzenia niepokojących dla aktywnych homoseksualistów faktów na ich temat, lecz rzeczywiście ich obraża. W takim jednak przypadku decyzja władz Amsterdamu jest zupełnie zbędna, gdyż prawo karne zakazuje szykanowania czy poniżania kogokolwiek. Jeśli ktoś się takich czynów dopuszcza, to będzie przez sąd skazany na więzienie, a nie tylko na odesłanie do osiedla kontenerowców na obrzeżach miasta. Władze Amsterdamu kpią sobie z mieszkańców własnego miasta, gdyż przed szykanami i poniżaniem bronią wyłącznie jednej grupy społecznej. Jest to łamanie konstytucji demokratycznego państwa, bo przecież taka konstytucja zakazuje wszelkiej dyskryminacji obywateli. Jeśli władzom Amsterdamu leży na sercu troska o mieszkańców, to powinni równie stanowczo bronić każdą grupę społeczną i ogłosić, że jeśli ktoś z gejów czy lesbijek będzie poniżał na przykład małżonków i rodziców, czy kpił sobie z chrześcijan, to również władze zamkną go w getcie.

 

Na dodatek media informują, że w kontenerowym getcie umieszczone będą również rodziny tych, którzy mieliby szykanować sodomitów.

Okrucieństwo ludzi przewrotnych nie ma granic. Ten przykład potwierdza powyższą zasadę. Wszędzie tam, gdzie lewica dochodzi do władzy, dąży do siłowego wcielania w życie swoich toksycznych ideologii za cenę skrajnej niesprawiedliwości społecznej, za cenę zastraszania i szantażowania całych rodzin i grup społecznych, a nawet za cenę ludobójstwa. I nigdy za swój terror i za swoje zbrodnie nie przeprasza. To oznacza, że gdy kiedyś znowu wróci do władzy, wtedy dopuszczać się będzie tych samych okrucieństw.

 

Okazuje się, że przymusowe przesiedlenia będą się odbywać nie na podstawie decyzji sądu, ale postanowień administracyjnych władz miejskich.

To już oficjalne wprowadzanie lewackiej dyktatury i terroru w miejsce demokracji, bo przecież jednym z warunków demokracji jest istnienie sądów niezależnych od administracji państwowej czy samorządowej. W demokracji jedynie sądy mogą skazywać obywateli na więzienie czy inne formy kary lub izolacji społecznej. Potwierdzają się słowa Jana Pawła II, że demokracja oderwana od wartości zawsze przekształci się w dyktaturę. A w tym przypadku również w cywilizację śmierci.

 

Dziękuję za rozmowę!Rozmawiał Kajetan Rajski


DATA: 2013-01-20 15:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Ciekawe kiedy nasze władze wpadną na podobny pomysł..." jak wpadną to bedzie ich ostatni pomysł a mozliwe ze nawet ostatnia rzecz na jaka w zyciu wpadna
ponad 7 lat temu / Nerill
 
Ratujmy nasz kraj przed barbarzyństwem. Ratujmy przyszłość naszych dzieci. Nie może garstka dewiantów niszczyć naszego życia obecnego i przyszłego.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Ciekawe kiedy nasze władze wpadną na podobny pomysł...
ponad 7 lat temu / olo
 
może czas się wypisać z zachodnich sowietów?
ponad 7 lat temu / lolo
 
Cała sprawa to, mówiąc delikatnie, tzw. kaczka dziennikarska. Pod linkiem odnośni do źródeł i tłumaczenie (pra)źródłowego materiału holenderskiego: http://tnij.org/t6kv
ponad 7 lat temu / manna
 
Homonazisci to teraz obok fundamelistów islamskich i liberałów największy wróg ludzkosci. Hitlerowi w piekle to nie pomoże
ponad 7 lat temu / Stefciu
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.