DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak to mówią: "ale im chodzi tylko o to, żeby mogli się odwiedzać w szpitalach"... No właśnie, różnorodność...tylko to chrześcijaństwo takie dziwnie chrystocentryczne, a o Krysznie chrześcijanie nie chcą nauczać. A Chrystus Pan też urodził się jako jeden człowiek, o jednym konkretnym kolorze skóry - straszne, prawda ? Pozostaje tylko ironia, smutne czasy.
2 miesiące temu / Józef z Tallin
 
@kateheta To nie jest sprawiedliwe. Powinien oprócz białego i czarnego być jeszcze żółty i czerwony a najlepiej jeszcze mulat i metys no i te osoby winny reprezentować wszystkie znane genderystom płcie czyli więcej niż dwie. Oprócz homo i hetero jeszcze bi. Wtedy może będzie ''sprawiedliwie'' Chociaż, co na to zoofile ? Czy nie poczują się zdyskryminowani ?
2 miesiące temu / F1
 
Proponuje tym myślicielom "sprawiedliwy" parytet: jeden biały pracownik i jeden czarny, jeden wierzący jeden ateista, jeden niekarany i jeden karany, jeden gej i jedna lesbijka. Itp, itd...
2 miesiące temu / katecheta
 
W Polce w reklamach puszczanych w TV też już coraz więcej kolorowych. Ostatnio to zjawisko wyraźnie przybiera na sile. Przyzwyczajają tłuszczę do tego co ma nadejść aby się nie buntowała...
2 miesiące temu / multi-srulti
 
Za dużo białego. I ani jednego pomarańczowego, zielonego, fioletowego czy khaki. Oburzające. Jak widać, ludziom naprawdę odbija z dobrobytu. Idioci.
2 miesiące temu / lol
 
Pan minister KiDN ma pieniądze, ale na wspieranie księcia C.- swojego brata w "Kunszcie Hiramowym", a nie na ratowanie zagranicznych kościołów.
2 miesiące temu / @Krzysztof Scie
 
My chrześcijanie powinniśmy razem mocno się trzymać i wspierać. Jak daleko odeszliśmy od tego, jaka miłość łączyła pierwszych chrześcijan. Już wtedy za czasów Jezusa mówiono o braciach w wierze: ,,jak oni się miłują". Co się z nami chrześcijanami stało po tylu latach? Gdzie się podziała ta miłość, która była znakiem rozpoznawczym uczniów Jezusa?
2 miesiące temu / Barbara
 
Niedługo nie będzie można robić kupki bo jest brązowa albo i ciemniejsza. Trzeba będzie malować ją na biało albo brać odpowiednie pastylki które zmienią jej kolor.
2 miesiące temu / Johnny
 
Dobra wręcz znakomita okazja dla polskich wladz- niech minister kultury wesprze muzeum,nie są to wielkie pieniądze,a przy odpowiednim nagłośnieniu zwrócą się w postaci pozytywnego pijaru.Tak się powinno działać a nie tylko skomlec .
2 miesiące temu / Krzysztof Sciep
 
I po Holendrach skoro nie są w stanie jednego muzeum/kościoła utrzymać.Wrzask fack newsowy był o stary most niby do wysadzenia to i o za zabytek w Amsterdamie trzeba zrobić- euroosły do boju!!
2 miesiące temu / Ironia
 
Co na to Frans Timermans????????? Sprawy polskie widział a u siebie nie widzi?
2 miesiące temu / Remek
 
Okazuje się iż,nie tylko jednostki ulegają diabelskiemu zaczadzeniu ale dotyczy to także społeczeństw i ich władz wybieralnych.
2 miesiące temu / t
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.