DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Szanowni Państwo , Szanowni komentujący, w Polsce po II Wojnie Światowej patriotów mordowało: MBP, UB , za śmierć ks. Popiełuszki było odpowiedzialne ówczesne MSW, czyli nie ludzie którzy mieli i imiona i nazwiska . W przypadku tego krzyża, jego usunięcia domaga się jakieś towarzystwo humanistyczne -tyle że jak sięgniesz głębiej to startem tego typu działań przeważnie znajdziesz jakiegoś "wybitnego" Żyda.
8 miesięcy temu / Kubeba
 
@ lil nie jestem złośliwa tylko powiedziałam swoje zdanie. krzyż przy drodze to jedno, krzyż na szyi to zupełnie co innego.Ten Krzyż stał tam na długo przed tą drogą, to pomnik. Jego umiejscowienie nie jest profanacją, teraz będę złośliwa i wygooglaj sobie "profanacja" Lil podejrzewam że należysz do tych którzy krzyża przy drodze nie chcą, jutro będziesz mówiła że krzyżyk/medalik to można nosić pod bluzą albo w domu. Lasy krzyży niechaj cię nie straszą są w miejscach gdzie chodzą wierni np Góra Grabarka. O przepraszam są jeszcze na cmentarzach.
9 miesięcy temu / banita
 
...zwrodcie tez prosze uwage, co watykan uczynil z tymi nieszczesnikami.
9 miesięcy temu / mee...
 
odwróciłeś uwagę od drugiej części wypowiedzi lil
9 miesięcy temu / chichot do I t
 
bez obrażania proszę ,jak wolisz możesz wyburzyć drogę jeśli uważasz ze tak będzie łatwiej
9 miesięcy temu / lil do I tyle
 
lil- typowo bolszewicka logika...skoro nieopatrznie a może rozmyślnie zezwolono na budowę drogi to przenieść krzyż który stoi tam od 100 lat. Dla lewactwa żadne miejsce nie jest odpowiednie
9 miesięcy temu / I tyle w temaci
 
akurat dla mnie to profanacja krzyża ,łatwiej nastawiać las krzyży przy drodze niż osobiście założyć medalik ,nikt już ich nie nosi ,dlaczego? złośliwość wobec innych tez ci chluby nie przynosi
9 miesięcy temu / lil do banita
 
@lil właśnie dlatego tak razi ateistów, gdyż muszą jechać wokół krzyża, a to im mówi o kruchości krótkiego życia. Tak jak w tym pytaniu żarcie: Kot to jest - odświętnie ubrany i nie ma dokąd pójść" Odp. martwy ateista. Krzyże stawia się wzdłuż dróg od zawsze, w miejscach wypadków przy drodze też. Gdyż krzyż jest drogą, prawdą i życiem.
9 miesięcy temu / banita
 
obecnie miejsce gdzie stoi ten krzyż to rozjazd dróg skrzyżowanie i miejsce niegodne krzyża ,powinno się go przenieść skoro nie dopilnowano i pozwolono na budowanie dookoła drogi
9 miesięcy temu / lil
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.