DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2019 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niestety prawda jest brutalna żydzi,załatwiają swoje brudne interesy na świecie dzięki armii USA.
2 miesiące temu / Robert
 
Do @Sec Mylisz się nie ma we mnie nienawiści do żydów i Izraela. Jest realizm. Ja po prostu nie chcę się poświęcać za nich. Nikt mi nie zarzuci że zrobiłem dla nich zbyt mało. Nic nie zamierzam robić.
4 miesiące temu / emk
 
Do @Sec Co współczesny judaizm ma wspólnego z chrześcijaństwem? Jedynego Boga świadomie odrzucili. Obecnie judaizm to jest pusta plemienia wydmuszka pałająca nienawiścią do Chrystusa. Zabierz tą nienawiść i nic nie zostanie. On przepraszam zostanie syjonizm i holokaust. Jeśli mamy takich przyjaciół jak Izrael to nie usimy się martwić o wrogów. Tego morza miłości ze strony Izraela nam wystarczy. Do Iranu nic nie mam Iran do mnie też. Jeśli chodzi o agresywność religii bliskowschodnich i ich odmian to najpierw są salafici i wahabici, potem judaizm a na samym końcu szyici. Tak więc drogą do zagrożenia ze strony Iranu jest daleka. Ps. Wojna izraelski irańska to nie nasza sprawa. Niech to załatwią między sobą.
4 miesiące temu / emk
 
@Sec: Przywoływanie faktów nie jest nienawiścią ani "mową nienawiści", co starasz się dyskretnie tutaj sugerować. Obalanie żydowskich kłamstw również nie oznacza przyklaskiwania komukolwiek, lecz jest zwykłym oddaniem sprawiedliwości prawdzie. "Prawda jest mową nienawiści dla tych co mają coś do ukrycia" - George Orwell. Sprawa druga: Żydzi nie są naszymi przyjaciółmi z własnego wyboru. Są nieprzyjaciółmi wszystkich innych narodów i to jest ich własna deklaracja. Nie znajdujemy powodu dla którego mamy skazywać na śmierć muzułmanów broniących swojego prawa do życia i ochrony muzułmańskiej własności podczas holokaustu zgotowanego im przez zachłannych, fundamentalistycznych, szowinistycznych, rasistowskich żydów.
4 miesiące temu / katol
 
@emk Iran wyznaję religię śmierci. Tematem interesuję się od wielu lat i miałem okazję słuchać wypowiedzi byłego prezydenta Ahmadinedzara. Negował on istnienie komór gazowych i holokaustu. Obecne władze nie są lepsze, wiec po co odpowiadasz. Ideą Islamu jest oczekiwanie na Kalifa, Mahdiego, który poprowadzi Islam do zwycięstwa nad światem. Taka koalicja już się tworzy. większość piszących tutaj nienawidzi żydów i przyklaskuje muzułmanom. Palestyńczycy w większości to też muzułmanie i maja tak samo w głowie jak reszta. Zyja by zabijać niewiernych i dostać 72 dziewice w swe ramiona. Co to ma wspólnego z chrześcijaństwem.
4 miesiące temu / Sec
 
13 i 14 lutego w Warszawie , izraelski premier nawoływał do rozpoczęcia III wojny światowej.
4 miesiące temu / Pejot
 
Myślę że wzgurze świątynne jest celem Izraela mają już naczynia i kapłanów szaty ceremonialne i ich głównym celem jest odbudowanie świątynitrudno im się dziwić jednak mają przeszkodę Palestyńczyków i innych Arabów, i muszą sobie z nimi poradzić w bardziej lub mniej "humanitarny" sposób
4 miesiące temu / X
 
Do @Sec "Po co pisać plotki" - bardzo dobre. Ubawilem się. Plotki to głoszenie że to Iran jest zagrożeniem i odpowiada za powstanie Państwa Islamskiego podczas gdy to Ci co najgłośniej krzyczą są za to odpowiedzialni. Prawda jest taka że to Izrael i USA utopili Bliski Wschód we krwi i chcą jej przelać jeszcze w więcej.
4 miesiące temu / emk
 
Który z Prezydentów ściska mocnej?
4 miesiące temu / ?
 
A może Izrael chce osłabić kraje islamskie aby móc ZBUDOWAĆ ŚWIĄTYNIĘ JEROZOLIMSKĄ , aby to zrobić musi zburzyć meczet na wzgórzu świątynnym, ale zburzenie MECZETU może wywołać ogromny protest ISLAMU, a USA są narzędziem do tego celu.
4 miesiące temu / tom
 
Polska nie powinna mieszać się w spory z Iranem.To nie nasza wojna.Próbuje się Polskę wciągnąć w ten konflikt. Mamy już tragiczne, niechlubne doświadczenie z wojna z Irakiem
4 miesiące temu / cichy
 
Po co pisać plotki. Na niemieckiej Interii straszą podatkiem "kastralnym" od kilku lat. Obecnie też skupiają się na tym, by ludzie źle postrzegani rząd.
4 miesiące temu / Sec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.