DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

Amerykański policjant zawieszony. Nie chciał brać udziału w homopropagandzie

Amerykański policjant zawieszony. Nie chciał brać udziału w homopropagandzie
fot. Happidog / sxc.hu

Gwałcenie sumienia przez państwo jest problemem nie tylko w Polsce. W niektórych krajach instytucje publiczne posuwają się jeszcze dalej niż w Polsce. Policjant z Salt Lake City dostał polecenie, by wziął udział w homoparadzie, jadąc na jej czele w tęczowym samochodzie. Poprosił o zmianę zadania i został… zawieszony.


Policjant w Salt Lake City (Utah) został wysłany na przymusowy urlop, jego przełożeni prowadzą postępowanie wyjaśniające. Policjant miał za zadanie jechać radiowozem w tęczowych barwach na czele manifestacji środowisk LGBT. Poprosił o przydzielenie innych obowiązków i to stało się przyczyną postępowania dyscyplinarnego.

 - Znaczna większość policjantów rozumie, że gdy przychodzą do pracy to zostawiają swoje osobiste przekonania w domu i służą wspólnocie - powiedziała Lara Jones, rzeczniczka prasowa policji. - Nie będziemy tolerować uprzedzeń i bigoterii w naszym wydziale - podkreśliła w wywiadzie dla lokalnej prasy.


Z taką argumentacją nie zgadza się jednak Bret Rawson, były kandydat na prokuratora generalnego Utah. Policjant stwierdził, że jechanie na czele parady w specjalnie ucharakteryzowanym samochodzie wskazywałoby na jego poparcie dla wydarzenia. Byłoby to więc sprzeczne z jego poglądami etycznymi i religijnymi. Funkcjonariusz w rozmowie z przełożonymi podkreślił, że jeśli jego prośba nie zostanie spełniona, to wypełni polecenie. Policja kierując się polityczną poprawnością postanowiła jednak dać przykład postępowych standardów.Źródło: lifesitenews.com

Mjend


DATA: 2014-06-12 12:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Efekt amerykańskiej edukacji. Tej pani rzecznik należy przypomnieć, że policjantką jest tylko czasowo, ale kobietą całe życie... i to nieprzerwanie.
ponad 6 lat temu / jael
 
@DM - Thank you captain.
ponad 6 lat temu / MasterArt
 
Tolerancja dla uprzedzen i tzw. bigoterii to jedno, a przymuszanie czlowieka wyposazonego w rozum i wolna wole do propagowania zla (w jego rozumieniu) - to co innego. Gdyby jako stroz porzadku nie udal sie z pomoca osobie znajdujacej sie w niebezpieczenstwie, bo byla homosesksualna, zaniedbalby sowich zawodowych obowiazkow. On tymczasem grzecznie poprosil o zwolnienie z przydzielonej mu funkcji propagawania z duma dewiacji seksualnych, burzenia naturalnego porzadku moralnego. Nikt tu nie byl w niebezpieczenstwie i nie potrzebowal pomocy oprocz policjanta. Znalazl sie on w niebezpieczenstwie utraty zrodla dohodu z powodu nietolerancycjnych aktywistow, zwyklych fanatykow wolnosci do praktykowania i normalizowania dewiacji seksualnej, bezwzglednych i pozbawionych wszelkiej wrazliwosci na krzywde gwalcicieli sumien.
ponad 6 lat temu / DM
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.