DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


https://www.m.pch24.pl/ojciec-augustyn-pelanowski--papiez-jest-papiezem-tylko-wtedy--gdy-glosi-prawde-o-panu-jezusie-,57383,i.html
10 miesięcy temu / Anna Lorenc
 
W Amazonii żyje 33 mln ludzi, którzy i tak żyją tak jak żyją.... to co robi Papież nie uważam za żadną herezję. Co na ten temat może wiedzieć katolik w Europie , który ma do swojego Kościoła parę km, wsiada w samochód jest na mszy świętej nawet codziennie? Żyjemy trochę w innej rzeczywistości i narzucanie na siłę naszego stylu jest bez sensu, Kościół próbował tego w czasach Świętej Inkwizycyj za którą się wstydzimy do dzisiaj.... Dialog , Chrystus powiedział BŁOGOSŁAWIENI CISI ALBOWIEM ONI POSIĄDĄ ZIEMIĘ, a Indianie Amazońscy to są własnie takimi ludźmi.
10 miesięcy temu / ando
 
Zadecydowalem.. W zwiazku z milczeniem mojego Biskupa w tak waznych kwestiach ,wysylam mu jutro list w ktorym informuje,ze przestaje lozyc i kontrybuowac finansowo na Kosciol ,ktory jest gluchy na apele wiernych.. Wielu moich przyjaciol juz to zrobilo.. Moze to otrzezwi co niektorych ...
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
Pozbawiony dozywotnio i wyrzucony przez Franciszka z KK Ksiądz José Antonio Molina okazal sie niewinna ofiara spisku.. W październiku 2019 roku Isaí Ernesto Mendoza przyznał przed sądem, że jego oskarżenia były od początku kłamstwem i przeprosił publicznie ks. José Antonio Molinę za zniesławienie. Podobnie swoje zeznania odwołały wspomniane kobiety, ówczesny prokurator, który oskarżał kapłana, przyznał, że zarzuty były bezpodstawne i publicznie przeprosił ks. Molinę, a sąd całkowicie oczyścił go z zarzutów. Kto jednak odwoła nieodwołalną decyzję Watykanu o usunięciu księdza ze stanu kapłańskiego? Wg prawa kościelnego może to zrobić jedynie sam papież Franciszek. Z pedofilią w swoich szeregach Kościół musi z całą bezwzględnoscią walczyć, jednak nie może - kierowany naciskami z zewnątrz - walczyć działając po omacku: zbyt szybko i pochopnie wobec obwinionego, za to zbyt powściągliwie wobec prawdy.
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
"Modlitwa nie tylko nie dąży do zniżenia Najwyższego ku nam, lecz, przeciwnie, jest "wzniesieniem duszy ku Bogu", jak uczą Ojcowie. Gdy modlimy się i jesteśmy wysłuchani, wydaje nam się, że wola Boga skłania się ku nam, ale to jedynie nasza się wznosi; zaczynamy pragnąć w czasie tego, czego Bóg chciał dla nas odwiecznie." z o. Reginald "Trzy okresy..." Bóg chciał dla nas odwiecznie, abyśmy żyli w czasach spełniającej się Apokalipsy...pytanie = o co Bóg chce abyśmy modlili się w tym czasie? czego mamy pragnąć, o co Boga prosić = aby nasza wola wznosiła się do woli Bożej? czy wolą Boga jest taki cud o jakim myśli Ksiądz z powyższego artykułu?
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
Istnieje potrzeba uderzenia sie w piersi i uznania roznicy miedzy realnymi Katolikami a " katolikami deklarowanymi' w Polsce.. Utrzymywanie iluzji i klamstwa o rzekomym zbiorowym Katolicyzmie w Polsce 89 %-populacji nie sluzy Swietemu Katolickiemu,Kosciolowi Powszechnemu..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
Shizma w Kosciele Powszechnym jest faktem. Linia podzialu ustalono miedzy " Katolikami Tradycyjnymi" a "Nowoczesnymi Katolikami"..Przy czym tych "tradycyjnych" uwaza sie za wrogow i przeszkode we wprowadzaniu i na "nowej drodze Kosciola".. Tworzy to atmosfere strachu i braku zaufania..Wielu Hierarchow obawia sie dawac swiadectwo Prawdzie,bojac sie reperkusji ze strony Watykanu.. Franciszek tworzy te dynamiki oraz otacza sie ludzmi ,ktorzy ten podzial poglebiaja.. Pamietam czasy kiedy byl tylko jeden rodzaj Katolikow w Kosciele Powszechnym..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
"Nadzieja zaś, której spełnienie już się ogląda, nie jest nadzieją, bo jak można się jeszcze spodziewać tego, co się już ogląda?" tak...my już oglądamy Apokalipsę...dzięki Bogu, już wkrótce będziemy w DOMU :D
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
@ kwiatek.. Nie uslyszy odpowiedzi na swoje pytanie..Franciszek nie slyszy swoich wiernych..niestety..Ogladam kanal Taylora ..jest on bardzo popularny w USA i Canadzie..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
Świecki katolik pyta Franciszka, w j. angielskim "Dr Marshall asks Pope Francis: Are you a heretic? Do you worship idols?" z kanału Dr Taylor Marshall, 2019-10-28
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
"Wiemy, że Bóg grzeszników nie wysłuchuje, natomiast Bóg wysłuchuje każdego, kto jest czcicielem Boga i pełni Jego wolę." Czy Księża się modlą o to aby pięta Niepokalanej zmiażdżyła głowę węża?
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
Czy papież tutaj w dokumencie napisał coś heretyckiego? Co do pogańskich bóstw. Kłanianie im się to grzech. Ale przypomnę, że papież Marcelin I też złożył ofiarę pogańskiemu bożkowi i nie przestał przez to być papieżem.
10 miesięcy temu / trooper
 
Trzeba działać, aby Msza Trydencka była odprawiana w jak największej ilości miejsc.
10 miesięcy temu / K. @kwiatek77
 
@vera, tylko który proboszcz się na coś takiego zgodzi, żeby spotykali się przeciwnicy antykościoła u niego w parafii? ktoś tu pisał, że może jeździć na Mszę trydencką...a co z tymi, którzy nie mają takiej możliwości? czy tylko ja chodzę na Mszę NOM z tu piszących? co z tymi, którzy chcieliby codziennie uczestniczyć we Mszy Świętej? co ze starszymi i chorymi osobami, które nie dadzą rady się nawet przemieścić, aby dotrzeć dalej, niż do swego parafialnego Kościoła? czy ich wszystkich zostawimy na pastwę antykościoła?
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
ktoś zapytał o głos polskich biskupów, ktoś zauważył że milczy RM.. - wczoraj ? była w RM audycja z udziałem bs. Mazura. Zatelefonowała Pani z pytaniem o Synod o bluźniercze ekscesy z udziałem F., kardynałów i biskupów. I co bs.na to?: że trzeba poczekać co będzie dalej nie spieszyć się z oceną, że należy te zdarzenia interpretować w kategorii INKULTURACJI w trosce o "najbiedniejszych". Padło wiele zdań z "okrągłymi" słowami, ale sens taki. Więc mają już słowo wytrych: "inkulturacja", i troska o "najbiedniejszych".. do kwiatek77: głowa do góry!: to nie my opuszczamy Kościół, to tylko Kościół przechodzi proces oczyszczenia. Co możemy: modlitwa, post, ufne trwanie przy Bogu, gromadzenie się razem w umówionych miejscach, w całej Polsce i nie tylko na modlitwie przebłagalnej za te bluźnierstwa - te spotkania byłyby też publicznym świadectwem naszego sprzeciwu. "Nie rzucim Chryste świątyń Twych, nie damy pogrześć wiary! Próżne zakusy duchów złych.."
10 miesięcy temu / vera
 
No i ponowne przyjście Pana Jezusa się przybliżyło. Duży krok.
10 miesięcy temu / mj
 
Benedykt XVI rowniez milczy.. Milczenie "kosciola pustych lawek" jest znamienne..Za to za kulisami wydarzen sa bardzo glosni..jak np.Biskup Kräutler ,ktory ten Synog przygotowal... ten ktory jest przeciwko udzielania Chrztu Swietego,Amazonskim poganom...
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
"Modlitwa w ciężkim strapieniu. O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności. O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę..."
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
milczenie owiec, milczenie ich pasterzy kończy się tym że decydują inni uznając, że czynią to w naszym imieniu
10 miesięcy temu / nadgob
 
@ Stan.. Dziekuje za komentarz i opinie..Ciesze sie ,ze nie jestem jedynym ,ktory widzi cala sytuacje podobnie jak ty.. Ciesze sie ,ze jestes tak obszernie zaangazowany i sledzisz uwaznie dokladnie co sie dzieje w KK.Mozna tylko zyczyc takiej postawy wiekszosci naszych Braci z KK..Pzdr..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
Właśnie ten Kościół staje się coraz mniej wymagający i coraz bardziej kolorowy.
10 miesięcy temu / @Iw
 
Jak to było? "Będziecie3 żałować żeście mnie wybrali"?
10 miesięcy temu / dzień dobry
 
Sledze sytuacje od 2016..Same kontrowersje z tym zwiazane.. Mieszkam wiekszosc roku poza Polska Canada,USA..i sytuacja KK widziana z tej perspektywy rozni sie zasadniczo od naracji Europejskiej czesci KK..Cos tutaj " nie gra".. Obawiam sie ,ze jednosc Kosciola Uniwersalnego moze zostac zerwana Shizma..Szczegolnie ostro tutaj krytykuje sie Kosciol Germanski..Takie sa tutaj nastroje i klimaty.re" Admin..Nie znam obowiazujacych tutaj granic politycznej poprawnosci..wiec przepraszam za teposty ktore zostaly ocenzurowane i sie tutaj nie pokazaly..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
Liczenie na cud jest błędem. Jedyne, co powinni zrobić katolicy świadomi herezji i apostazji hierarchów, to mocny sprzeciw. Zorganizowane akcje, głośne protesty. Takich katolików jest niemało, są tylko niestety rozproszeni. Ale od czego jest internet?
10 miesięcy temu / gość
 
@Goral supreme Bo sa zdezorientowani i nie wiedza czy poplynac z pradem czy tez pod prad, bo wiedza ze, zawsze moga byc odeslani w tzw. stan spoczynku. Wiem ze nie dotyczy to wszystkich. Jestem pewny ze abp Jedraszewski postapi zgodnie ze swoim sumieniem. Znajdzie sie jeszcze paru, co do reszty mam bardzo powazne watoliwosci.
10 miesięcy temu / Stan
 
@Goral supreme Na razie. Juz nazwali tych gosci co wyrzucili Pachamame do Tybru pogardliwie tradycjonalistami i ze tradycjonalisci stoja na drodze odnowy kosciola kon by sie usmial jak niecne grzechy mozna ubrac w ladne slowka . Potem powiedza ze tradycjonalisci sa jak faszysci i zakaza mszy w starym rycie, ale niech sobie robia co chca bo mnie to nie dotyczy. Odmawiam posluszenstwa i nie bede bral w tej herezji udzialu.
10 miesięcy temu / Stan
 
Brakuje mi bardzo w tym temacie opini Hierarchow Polskiego KK..czemu obi milcza ?
10 miesięcy temu / Goral supreme..
 
Mnie trzezwosc myslenia przywraca kazdorazowy udzial w Mszy obrzadku Trydenckiego..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
re: Iw.." żeby wypełnić braki kapłanów.".. Z informacji ktore do mnie docieraja ,wynika ,ze glownym problemem wyswieconych ksiezy w Ameryce Lacinskiej,Ameryce Poludniowej,Afryce jest zatrzymanie ich na tym terenie.. Prawie kazdy mysli i pragnie wyrwac sie z tamtad do USA,Europy..Duzej wiekszosci to sie udaje.. Nalezy wiec postawic sobie pytanie vzy oni nie wsrepuja do Kaplanstwa wlasnie z tego powodu.. Bedac w klasztorze wielokrotnie spotykalem sie z takimi postawami..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
W tym wszystkim jedno mie boli najbardziej. W Watykanie w miejscy meczenskiej smierci Piotra i Pawla dzieja sie takie rzeczy. Czy ich smierc poszla na marne bo jacys urzednicy koscielni tak postanowili ?
10 miesięcy temu / Stan
 
re: Jan.. .." tyle że teraz to chrześcijaństwo ma się dostosować do amazonii" Gratuluje..Pan tez to wychwycil..Nawracani rzekomo Amazonscy poganie wprowadzaja swoje zwyczaje do Kosciola Katolickiego..Kto kogo tutaj nawraca ?? Jezeli proponowane zmiany zostana zaaprobowane przez Franciszka,to czeka nas spowiedz za popeplnione grzechy wobec "Natury" w rozumieniu " przyrody".. Zlamana galaz w lesie w swietle nowego " kanonu grzechu" moze byc powodem Wiecznego Potepienia..przynajmniej takie sa praktyczne konsekwencje proponownych zmian..
10 miesięcy temu / Goral supreme
 
@kwiatek77 Nic dalej. Papierz nie jest powodem dla ktorego mozna by oglosic apostazje, zreszta paru Papierzy juz przezylem. Zalezy to od naszych rodzimych duszpasterzy w duzej mierze. Jezeli slepo podaza za trendami to trudno. nie chce sie wypowiadac za innych. Ja bede ignorowal Papierza i jego synod. Bede ignorowal wszystkie te zmiany ktore chca wprowadzic. Bede udawal ze mnie to nie dotyczy i ze blodza. Bede chodzil na msze po lacinie w dawnym rycie. A oni niech sobie robia co chca. Bo mnie to nie dotyczy.
10 miesięcy temu / Stan
 
Jak zawsze i wszędzie brużdżą Niemcy.
10 miesięcy temu / grimm
 
@iskierka, rozłam się dokonał...tylko co dalej?
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
Nic na temat synodu amazońskiego nie moge znales na stronie radia Maryja:/ dlaczego
10 miesięcy temu / Xx
 
Mamy do czynienia z ABSURDALNA SYTUACJĄ . Papież popiera i otacza się heretykami, sam pod ich wpływem głosi HEREZJE, zezwala na DEMONIZACJĘ kościoła i czczenie bałwanów a Ksiądz z racjonalnej Ameryki woła o CUD. Warto dopytać kontestatorów czy NIE MA WŚRÓD NICH NIKOGO trzeźwo myślącego KTO PRZYWOŁA PRZEPISY PRAWA KOŚCIELNEGO i WSKAŻE PODSTAWY PRAWNE UMOŻLIWIAJĄCE USUNIĘCIE Biskupa Rzymu Berrgollio z URZĘDU PAPIESKIEGO tym bardziej , że ostatnio sam dokonał zmian w STRUKTURZE NOWEGO KOŚCIOŁA. Bojaźliwe i FAŁSZYWE mamienie wiernych , że papież "heretyk" może robić wszystko co chce nawet ZMIENIĆ NAUKĘ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO i ZDETRONIZOWAĆ PANA BOGA JEST SPRZECZNE ZE SŁOWEM BOŻYM i DOKTRYNĄ KOŚCIOŁA. Najwyższą WŁADZĄ JEST Pan Bóg a nie człowiek , który PUBLICZNIE ZRYWA PRZYMIERZE Z BOGIEM i wykorzystuje swój URZĄD przeciwko Kościołowi i wiernym. Rozłam już się DOKONAŁ. Wierni Panu Bogu nie będą wierni BLUŹNIERCOM.
10 miesięcy temu / iskierka
 
ot i chichot historii ! przed wiekami apostołowie nie naginali ewangelii do pogańskie europy, która nie rozumiała jej tak samo jak dzisiaj pogańskie kultury amazonii, tyle że teraz to chrześcijaństwo ma się dostosować do amazonii, by ją obłaskawić patrz wprowadzanie tamtejszych bożków "na salony"; czy zatem nie powinniśmy się upomnieć o nasze bóstwa z prasłowiańskiego panteonu i włączyć je do kultury chrześcijańskiej ?
10 miesięcy temu / jan
 
Cudu nie będzie. Będzie dalsze niszczenie Kościoła jak zapowiedziano w Apokalipsie.
10 miesięcy temu / Leon
 
Na czym to polega i od czego zależy, że jedni już wiedzą, że to koniec czasów a inni nie?
10 miesięcy temu / Leon
 
Jacek To wlasnie nierozstropna decyzja Benedykta XVI doprowadzila po czesci do tego stanu w jakim znalazl sie KK opbecnie. Ela Modlitwa tutaj nie wystarczy. Trzeba tupac nogami i mowic glosno NIE !
10 miesięcy temu / Stan
 
Fakty są takie, że jesteśmy bezbronni wobec stada wilków, które mają władzę...Nie mamy nawet zorganizowanego ruchu oporu, dopiero jest w trakcie tworzenia...Nie wiem jak Wy ale ja jestem załamana...
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
Ja myślę, że absurd tego amazońskiego przekazu polega na tym, że mówi się o wyświęcaniu żonatych mężczyzn na księży, żeby wypełnić braki kapłanów. Ale po co ktoś ma się dać wyświęcić na księdza, skoro można być świeckim, który właściwie niemal we wszystkim wypełnia obowiązki księży, a po co w ogóle się angażować w Kościół katolicki, skoro bajki o duchach i matce ziemi, które niczego od człowieka nie wymagają, żadnej moralnej przemiany, żadnego samozaparcia, są tyle samo warte co Chrystusowa Ewangelia? Po co komu księża, skoro lepiej zostać szamanem, bo ryt bardziej kolorowy, bajkowy, niesamowity i romantyczny? A Kościół katolicki taki nudny, zdoktrynalizowany i wymagający? No taki jest przekaz. Życzę powodzenia w zapełnianiu szeregów duchowieństwa.
10 miesięcy temu / Iw
 
Pewnie tyle będzie się w tym dokumencie mówić o Jezusie Chrystusie,Jego naukach i Jego Kościele,ile powiedziano w orędziu do Polaków na dni młodzieży o Matce Jego Maryi Pannie!
10 miesięcy temu / ot i to
 
A czy jeśli papież powie, że niesegregowanie śmieci to grzech, to czy to będzie grzech?
10 miesięcy temu / Dziobak
 
Będzie wtedy można oskarżyć papieża o sianie zgorszenia, które i tak już ma miejsce.
10 miesięcy temu / DNA
 
6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą od nas otrzymaliście - niech będzie przeklęty!
10 miesięcy temu / Marek
 
Niestety cudu nie bedzie. Nie liczcie na niego.
10 miesięcy temu / Stan
 
Papież wyzwala się swoją teologią wyzwolenia. Tworzy kościół bergoliański? Sektę.
10 miesięcy temu / bos
 
Fałszywie rozumiane nastawianie drugiego policzka i ustępowanie pola zwłaszcza przed barbarzyńcami kończy się tym, że barbarzyńcy chętnie zajmą nasze miejsce oczywiście nas unicestwiając. Niestety podobne ustępowanie pola, odwracanie głowy nie nie nazywanie w porę rzeczy po imieniu bo nie wypada, bo to atak na Kościół, mowa nienawiści, brak miłości itd realizuje się od poziomu parafii a kończy na... synodzie. Barbarzyńcy nie szanują słabych i ustępujących. Mniej lub bardziej otwarcie drwią z nich i zajmują ich miejsce, realizując własne interesy bez oglądanie się na kogokolwiek. Siedzenie cicho i czekanie, że barbarzyńcy nas zaproszą by wysłuchać naszej opinii to po prostu naiwność, przykład braku roztropności a nie pychy którą można byłoby nam zarzucić - czego tak bardzo się obawiamy nawet kiedy rzeczywiście mamy rację.
10 miesięcy temu / naiwność
 
A gdzie jest Benedykt XVI?
10 miesięcy temu / Jacek
 
Tak, módlmy się. W takich czasach zamętu, kiedy słowo do skrzywionych sumień nie trafia, pozostaje modlitwa.
10 miesięcy temu / Ela
 
Mam dziś taką samą minę jak ten Ksiądz i myślę, że wielu Katolików cierpi...jesteśmy ofiarami wilków i nie możemy udawać, że nie ponieśliśmy ran...a nasi wrogowie śmieją się, śpiewają piosenki, zacierają ręce i dobrze się mają..."WARSZ.PRASKA We łzach posuwają się naprzód, dźwigając ziarno do siewu; wrócą tu kiedyś z radością, niosąc ze sobą swe snopy." z bibliepolskie
10 miesięcy temu / kwiatek77
 
Bardzo mądry głos. Bardzo dobra wypowiedź. Czy my już naprawdę jako Kościół, jako wspólnota tak bez reszty zgłupieliśmy, że zwracamy się jak 'Izrael, który nic nie rozumie i nic się nie uczy' ku pogańskim cielcom? Wszystko zło bierze się z jednego, z braku szacunku dla Chrystusa i dla Eucharystii. Bzdurami jesteśmy karmieni i oszukiwani. A wystarczyłoby jedynie naśladować Jego.
10 miesięcy temu / marcin
 
W jakim stanie wiec jest papiez skoro potrzeba az cudu aby uznal publicznie oczywiste oczywistosci? Ludzie przeciez to jest kpina.
10 miesięcy temu / Nick
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.