DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


takie były skutki spółki żydowskomasońskiej koalicji w Polsce
3 miesiące temu / antyDEMONkrata
 
Takie są skutki sojuszu z Ameryką.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Polecam książkę Piotra Zychowicza +Pakt Libbentrop - Beck" tam są wszelkie scenariusze jedynej korzystnej dla Polski wówczas straterii - współnego marszu z Niemcami na Rosję.PS:Do momentu gdy podpisaliśmy pakt z Anglikami Hitler cenił i lubił Polaków,bardzo szanował za zycia Piłsudzkiego za jego zwycięską wojnę z Ruskimi w 1920,zaraz po śmierci Piłsudzkiego uczestniczył nawet we mszy za jego duszę odprawianej w Berlinie.Piłsudzki był zdania iż jedynie sojusz z jednym z mocarstw Niemcami lub Rosją przeciwko drugiemu z mocarstw ma sens,że z Rosją żaden sojusz nam nie wyjdzie też wiedział,najgorszy dla Polski scenariusz to sojusz obu tych mocarstw.I tak się neistety stało.Gdyby żył Piłsudzki inaczej dziś Europa by wyglądała.PS:Włochy walczyły z Niemcami i dziś nikt nie ma o to do nich żalu...
ponad 6 lat temu / rono600fs
 
Jezeli w Polsce zylo tyle i tyle Zydow, to gdzie sa oni w rozgrywkach politycznych. Czemu sie o nich nie mowi. Przeciez tez mieli swoje plany przyszlosciowe...... Zydzi byli swiadkami polskiego cierpienia, terroru okupacji. czemu o tym nie pisza. Nie pisza O tragediach Polakow.....(....)
ponad 6 lat temu / orzel
 
"Do wojny zostaliśmy wciągnięci zarówno my, jak i Anglicy, a wiele wskazuje na to, że głównymi reżyserami byli Amerykanie" ---> Armand Hammer i jego drużyna. ...... J. Goebbels 4 kwietnia 1940 roku: "Do tej pory udało nam się omamić wrogów o rzeczywistych celach Niemiec, tak jak nawet nasi krajowi przeciwnicy polityczni do 1932 roku nie zauważyli dokąd zmierzamy, że przysięga legalności była tylko sztuczką ... Wystarczyłoby może w 1925 paru z nas wtrącić do więzienia, a wszystko by sie skończyło. Nie, ... nas przepuszczono przez strefę zagrożenia ... w 1933 musiałby francuski premier powiedzieć (i jak byłbym premierem Francji, to bym powiedział, że): "Człowiek który stał się kanclerzem, autor książki Mein Kampf w której to i to stoi. Człowiek ten nie może być tolerowany w naszym sąsiedztwie. Albo on znika, albo my maszerujemy" ... zaniechano tego. Zostawiono nas, przepuszczono nas swobodnie przez strefę ryzyka i udało nam się opłynąć wszystkie niebezpieczne klify"
ponad 6 lat temu / Tiberias
 
Oczywiście, gra była amerykańska, tzw. wolna amerykanka. Okręty odpłynęły do Anglii już ww lipcu, pozostało Westerplatte, Hel i kosynierzy gdyńscy. A tak się śpiewało "Morze, nasze morze". Tylko polskie trupy (10 MILIONÓW) były prawdziwe. Podłość obcych, i jeszcze większa podłość swoich.
ponad 6 lat temu / Rys
 
Carowie zawsze brali za żony księżniczki niemieckie bądź duńskie. W II wojnie wymordowali sowieci z niemcami 20 mln słowian dla pozyskania terytoriów. Tylko polityka otaczania Rosji przez plemiona słowiańskie i szukania bodaj najbardziej egzotycznych sojuszów może powstrzymać "ostateczne rozwiązanie" układających się niemców z rosjanami. Obecna wojna trwa na froncie "pomocy humanitarnej" i zmian obyczajowych. Bez jednego strzału Polska straciła już kilka mln obywateli(emigracja + zapaść demograficzna).
ponad 6 lat temu / aparat powietrzny już odleciał
 
pelna zgoda poza dwoma ostatnimi akapitami, powielajacymi punkt widzenia naszych wrogow. Ten tekst powinien byc w KAZDYM podreczniku szkoly sredniej. Mozna napisac tomy na w/w temat, chce napomknac 3: *)owczesne wladze RP nie mialy prawa tak dzialac, ani moralnego ani umocowania prawnego **)wciaz trwaja ponadnarodowe porozumienia duszace m.in. Polske ***)tylko w swietle objawien Jezusa do Rozalii i Faustyny mozna zrozumiec w/w zmowe, ktora znieweczy [a zmienic mogla juz wtedy] Intronizacja p.s. czytajac naszly mnie dwa skojarzenia - nasza ofiara pod Monte Cassino i "zaginiecie" naszego zlota podczas II w.s. p.p.s. Pozdrowienia dla autora!
ponad 6 lat temu / razorrr
 
To pasuje do układanki prawdziwej historii XX wieku. Wszystko było z góry ustalone,dojście Hitlera do władzy i miliony dolarów wpompowane w zbrojenia faszystowskich Niemiec przez amerykańskich (tak ich nazwijmy) bankierów. Dlaczego amerykanie uparli się żeby bombardować miasta, a nie cele strategiczne?
ponad 6 lat temu / BHO
 
Super artykuł. Kiedyś zetknąłem się ze skanami tych dokumentów (chyba na Bibule), ale akurat tam nie było tego, choć też było to sprawozdanie Potockiego. Pisał tam o olbrzymim wpływie żydostwa na kulturę w USA
ponad 6 lat temu / edi
 
Bardzo ciekawy tekst. Nie miałem pojęcie o tych dokumentach z zapisem rozmowy Potockiego
ponad 6 lat temu / o
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.