DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To takie napinanie się , które zapewne będzie uzasadnieniem dla wprowadzenie dodatkowych ceł, może sankcji. Gdy Chiny opanują już światowy system finansowy, obecna rola USA będzie tylko wspomnieniem
8 miesięcy temu / Kolo
 
a co? roszczenia wobec Polski się spaźniają?
8 miesięcy temu / ciekawy
 
PISowi to bliżej do chińskich komunistów jak do amerykańskich republikanów.
8 miesięcy temu / Kargul
 
Chiny i WHO narzuciły państwom zachodnim sposób postepowania wobec rzekomego zagrożenia epidemią polegający na całkowitym zamrozeniu gospodarki,ale ich rola jest mimo wszystko drugoplanowa, ponieważ głównym odpowiedzialnym sa media.W Polsce z jednej strony mamy media żydowskie , którymi opiekuje się ambasador USA, i media państwowe,w których stanowiska sa obsadzane po co najmniej intensywnych konsultacjach z tą samą ambasador.To media, amerykańskie i polskie państwowe, ramię w ramię rzuciły się do wywołania w polskim społeczństwie psychozy strachu związaną z rzekomym zagrozeniem.Ta psychoza dopiero otworzyła rządowi drogę do niszczenia polskiej ekonomii i życia społecznego Polaków.Dzisiaj Trump próbuje odciąć amerykański rząd od związków z WHO poprzez ogłoszone w mediach zaprzestanie finansowania,ale to przecież amerykański rząd powołał WHO i opłacał jej funkcjonowanie przez kilkadziesiąt lat.Mało prawdopodobne jest twierdzenie,że Chiny przejęły kontrolę nad WHO
8 miesięcy temu / Mirek
 
Pomijając, że sprawa nie jest taka oczywista... już widzę Chiny płacace to odszkodowanie. Ciekawe, co Trump zamierza zrobić, gdy po prostu odmówią. Byle nie wojnę światową...
8 miesięcy temu / Melchizedech
 
Podzielam działania USA. Chiny są odpowiedzialne za "wypuszczenie" wirusa z laboratorium.
8 miesięcy temu / Andy
 
Polski rząd też powinien ubiegać się o odszkodowania od Chin ale woli sprowadzać tandetne maseczki Made in China, które sie do niczego nie nadają: polski rząd powinien trzymać z wolnym światem tzn z USA a nie z komunistyczną zbrodniczą CHRL
8 miesięcy temu / moim zdaniem
 
Wypuszczenie wirusa z laboratorium wojskowego z Wuhan, celowo czy przypadkowo, a przede wszystkim ROZNIESIENIE TEJ INFEKCJI po świecie to ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI. Trump ma rację. Domagam się NORYMBERGI dla władz komunistycznych Chin, pobłażanie i bezkarność spowoduje kolejny krok ku podbojowi wolnego świata przez Chiny.
8 miesięcy temu / USA ma rację w
 
wirus z Wuhan...z Chin....przypadek?...nie sądzę
8 miesięcy temu / xxxxx
 
może i Chiny są winne,ale to nie powinno być powodem do wywołania wojny/światowej/
8 miesięcy temu / marek
 
Ależ ludzie, kto jeszcze bierze poważnie słowa jakiegokolwiek polityka?! Oni mówią to, czego wymaga sytuacja! Tu nie chodzi obiektywne racje, słuszność czy fakty! Nawet nie o interesy danego narodu czy społeczeństwa. Więc o co? O wybory, o kolejną kadencję władzy! Goła prawda jest niewygodna: przy tej epidemii wszyscy dali się wpuścić w maliny. Zapanowała histeria intensywnie podsycana medialnie, być może celowo. Ta epidemia jest podobna do wielu innych i wcale nie najgorsza tzw. Hiszpanka z lat 1918-1919 była wielokrotnie gorsza! Ale nikt dotychczas nie zastopował gospodarki światowej - a teraz owczym pędem zrobili to niemal wszyscy, z wyjątkami typu Łukaszenki! Dlatego COVID-19 to tylko wstęp do horroru jaki się zacznie, gdy trzeba będzie zapłacić za te gospodarcze decyzje. I na tę okazję dobrze mieć kozła ofiarnego! Chiny pasują do tej roli, bo choć same oberwały epidemicznie, to dla ich populacji i siły gospodarczej - to pryszcz!
8 miesięcy temu / hr. Maseczka
 
No proszę, jak to szybko praktyczni i pojętni Amerykanie nauczyli się od starszych.
8 miesięcy temu / ena
 
Zatem nie po linii partii będzie śledztwo w sprawie mokrych interesów gejtsa w wuhan :
8 miesięcy temu / Gość
 
To nie wirus sparalozowal glob panie Trump a rządy państw, WHO,media.Apropos ciekaw jestem czy rząd USA wyplaci odszkodowania Hiroszimie, Nagasaki,Irakowi,Libii, Syrii,Wietnamowi. Można by jeszcze wymieniać.
8 miesięcy temu / Alan
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.