Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2019 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Ambony przerobione na telewizory, rodziny zamienione na placówki szkolne – jak żyć?


Co utraciliśmy? Dlaczego tak ciężko dzisiaj znaleźć miarę i stały punkt odniesienia? O świecie zdominowanym przez lewicę, w którym prawomyślni stali się duchowymi uchodźcami bez wiz i paszportów, w najnowszej Kulturze na TAK.


DATA: 2017-12-14 08:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Super felieton. Dlaczego ludzie zamienili ambony na telewizory ? Dlaczego telewizornia uczy dzieci, młodzież, ale i dorosłych jak żyć, w co się ubierać, co jeść ? Uczy też najważniejszych rzeczy np.: co jest dobre a co złe. Bo telewizor gada i pokazuje, ale niczego nie wymaga. JEŚLI już NIKT NICZEGO OD WAS NIE BĘDZIE WYMAGAŁ, TO WYMAGAJCIE SAMI OD SIEBIE. Tak postępują harcerze.
ponad 1 rok temu / Jazzz
 
Stopniowo przechodzą na "wyższy" etap "postępu" ... -naprawiacze Świata. Dotychczasowi okazali się mało skuteczni. Najbardziej przeszkadzają im w tym -Nauki Syna Bożego Jezusa Chrystusa i Jego Świętowanie przez Krzyż i Znak Krzyża. Pełzająca rewolucja trwa....)* Uchronić może Nas przed skutkami -szczera i gorliwa modlitwa, życie w prawdzie i pokora. Niech Najwyższy Pan i Jego Syn Wspomaga nas nieustająco w tym.....
ponad 1 rok temu / Stanislavus
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 86 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.