DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2019 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Życzliwy czy My jesteśmy członkiem NATO drugiej kategorii, że jako jedyni mamy płacić krocie za amerykańskie bazy? Zagrożenie atakiem Rosji jest sztuczne. W dającej sie przewidziec przyszłosci nie widze możliwości ataku Rosji na NATO. Sojusz z banderowską Ukrainą jest skandalem, w polskim Lwowie czci sie ludobójców Polaków banderę, a my ich wspomagamy, jak można? Nie bedziemy potęgą, ale powinniśmy mieć chłodną głowę prowadzić zrównowaoną politykę i nie być nastawieni tylko na Amerykę, bo USA nas wykorzystuje a nie traktuje jak partnera. Jesteśmy relatywnie biednym krajem, a wydajemy na zbrojenia krocie. To strata kasy.
5 miesięcy temu / Michu.
 
Michu...jako że nasze położenie między Niemcami a Rosją się nie zmieniło i polska Targowica niemiecko- sowiecka nadal aktywna to w najgorszym przypadku braku Niepodległosci wolę żyć w 51 stanie USA niż w Putinowskim raju degeneracji... A sny o potędze skończyły się w XVII wieku
5 miesięcy temu / Życzliwy
 
"Normalni homoseksualiści" powiadasz - znasz takich?
5 miesięcy temu / @Teddy
 
Jeszcze kilka lat temu kompletnie nie zwracałem uwagi na HOMO. Dzisiaj, po aktach indoktrynacji wymiotuję nimi. Rozumiem, że o to im chodziło - wzbudzić w ludziach awersję i stworzyć pozory walki o dobre imię. Czy aby to nie stara metoda Żydów? - wmówmy ludziom, że nas nie znoszą a na tym zbudujemy naszą wielkość.
5 miesięcy temu / martinic
 
Flagi bezwstydu...
5 miesięcy temu / uzytkownik123
 
Geje i Lisbijki to jakiś nowy standart. To ptomocja zboczeń a nie kwestia żądania szacunku. Ja mogę splunąć na te ambasady i natarczywość chorej tęczy. Tylko normalbi homoseksualiści na tym cierpią bo z ich sexualności robi się widowisko.
5 miesięcy temu / Teddy
 
Józefa: Nietrudno. Cywilizowanym ludziom znającym wartość i znaczenie języka. Ludzie obecnie nie szanują języka, bo nie szanują siebie, nie używają noża i widelca, bo starczy widelec albo palce, nie widzą potrzeby precyzji i piękna w wyrażaniu myśli, bo coraz mniej myślą posługując się matrycami telewizyjnymi. Język służy im do ?porozumiewania się?. Owady tez się jakoś porozumiewają.
5 miesięcy temu / Antymodernista
 
Obrzydliwe. Najgorsze jest to , że nasz kraj staje sie lokajem USA. Teraz Duda zawiezie worki z dolarami, bo łaskawca Trump go zaprosił. 2 mld dol za bazy! Żaden kraj nie płaci za bazy, ale polski wasal sam jest chętny do golenia. Niepotrzebne miliardowe wydatki na broń. F35 sama amortyzacja kosztuje krocie. Nie wiem, czy chcemy być 51 stanem Ameryki? Ciekawe czy Konfederacja zatrzymałaby te chore relacje wiernopoddańcze. Pytanie teoretyczne, bo szans na władzę nie mają. Jednak chyba jedyni nie leżą plackiem rzed USA, Izraelem i Ukrainą. Mamy e cieszyć z olbrzymich bezsensownych wydatków na broń , gaz i bazy. Nasze relacje to łoty interes , ale tylko dla USA, Polska tylko płaci dziesięcinę. Do tego wszystkiego Stany są w awangardzie homo i aborcji.
5 miesięcy temu / Michu.
 
W ten sprytny sposób TVP Kurskiego pokazuje Trumpa wyłącznie jako przeciwnika LGBT coby wyznawcy PiS wierzyli w kłamstwo. Całej prawdy jakoś Kurski nie chce nam powiedzieć. PiS w fartuszkach i z kielnią twardo udaje wiernych "katolików". Czego się nie robi dla kasiory. A w rodzinach sprzeczki z niewiedzy i zydzi się cieszą.
5 miesięcy temu / stach
 
"jak ZSRR i bolszewicy miedzynarodowka sodomitow i na zatracennie cala ludzkosc i gdzie buduja tron dla szatana no gdzie? 1 godzina temu / zbigniew" To przecież bełkot! Naprawdę tak trudno jest pisać poprawnie po polsku? Naprawdę?
5 miesięcy temu / Józefa
 
Ambasad nie jest od promowanie zboczeń. Za takie prywatne wycieczki powinien taki urzędnik być dyscyplinowany.
5 miesięcy temu / DNA
 
jak ZSRR i bolszewicy miedzynarodowka sodomitow i na zatracennie cala ludzkosc i gdzie buduja tron dla szatana no gdzie?
5 miesięcy temu / zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.