DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Ambasador USA w Bośni i Hercegowinie wziął udział w „homoseksualnej paradzie LGBT”

Ambasador USA w Bośni i Hercegowinie wziął udział w „homoseksualnej paradzie LGBT”
Fot. Twitter @USEmbassySJJ

W Sarajewie odbyła się pierwsza w historii tego miasta „homoseksualna parada LGBT”. Wziął w niej udział Eric Nelson, ambasador USA w Bośni i Hercegowinie. Amerykańska Ambasada wystosowała również komunikat wspierający postulaty środowiska LGBT.

 

Sarajewo Gay Pride – to hasło przewodnie homoseksualnej manifestacji w stolicy Bośni i Hercegowiny. W tym roku aktywiści ruchu LGBT przeszli ulicami tego miasta po raz pierwszy w historii. Jak informują media, Sarajewo było ostatnią bałkańską stolicą, w której dotychczas nie odnotowano tzw. marszów równości. Tym razem środowiska LGBT dopięły swego i przeprowadziły tęczową manifestację przez ulice miasta. Co więcej, manifestantów wspierał ambasador USA w Bośni i Hercegowinie.

 

Eric Nelson to nie jedyny amerykański dyplomata, który w ostatnim czasie wspiera homoseksualny ruch LGBT na całym świecie. Podobne manifestacje z udziałem ambasadorów lub innych dyplomatów miały miejsce w Macedonii, na Jamajce czy w Izraelu. Także w Polsce obserwowaliśmy podobne wsparcie, choć już nie ze strony amerykańskich dyplomatów a brytyjskich. Zaangażowanie Ambasady USA w Bośni i Hercegowiny było jednak zdecydowane i zauważalne.

 

Oprócz samego faktu wzięcia udziału w marszu LGBT ambasadora USA, odnotowano również wsparcie na oficjalnej stronie internetowej Ambasady oraz w mediach społecznościowych. Na Twitterze udostępniano zdjęcia Erica Nelsona w gronie uczestników homoseksualnej manifestacji. Wydano również komunikat wspierający ruch LGBT i popierający jego żądania.

 

„Mieszkańcy Bośni i Hercegowiny zebrali się, aby odrzucić strach i nienawiści i zamiast tego pokazali światu, że Bośnia i Hercegowina jest rzeczywiście otwartym i tolerancyjnym krajem, który szanuje prawa wszystkich osób” – czytamy w oficjalnym komunikacie. „Marsz homoseksualnej dumy dotyczy równych praw człowieka dla wszystkich. Każdy w Bośni i Hercegowinie, bez względu na swoją orientację seksualną lub tożsamość płciową, ma prawo do tych samych praw i wolności” – napisano w dokumencie.

 

W komunikacie Ambasady USA w Sarajewie czytamy również: „faktem jest, że grupy szczególnie wrażliwe nadal cierpią. Na wszystkich spoczywa odpowiedzialność za wspieranie osób zmarginalizowanych i doświadczających dyskryminacji i niesprawiedliwości”.

 

Według prohomoseksualnego portalu „Washington Blade”, w manifestacji LGBT w Sarajewie wzięło udział około 3 tysięcy osób. Policja nie odnotowała żadnych incydentów skierowanych przeciwko homoseksualistom.

 

Warto odnotować szczególną „aktywność” amerykańskich polityków i dyplomatów, którzy wspierają ruch LGBT. Jak zauważa portal LifeSiteNews.com, co prawda administracja Donalda Trumpa podjęła działania zakazujące służby wojskowej osobom z tzw. dysforią płciową, ale jednocześnie poparła nominacje dla prawników związanych z grupami LGBT.

 

Biały Dom mianował różnych urzędników na stanowiska państwowe, którzy pozytywnie odnoszą się do założeń ideologii LGBT. Portal dodaje, że do sądów federalnych nominowano sędziów wspierających LGBT. Jednocześnie pozwolono ambasadorom USA w różnych krajach na „świętowanie” miesiąca „homoseksualnej dumy”. Waszyngton nie wyraził co prawda zgody na wywieszanie tęczowych flag na budynkach Ambasad, ale niektórzy dyplomaci wywieszali je po prostu w najbliższym sąsiedztwie.

 

 

Źródło: LifeSiteNews.com

WMa

 


DATA: 2019-09-13 06:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cenzor nie puścił niestety mojego wpisu o tym, że należy wyraźnie mówić o mechanice lgbt- czyli do czego ci ludzie używają odbytu i co tam wkładają i co się częsty przy tego typu aktywnościach dzieje. To jest proszę państwa obnażanie obrzydliwości jaką ci ludzie propagują, oni od tego uciekają i nie chcą by o tym mówiono, bo wtedy każdy człowiek dojdzie do jedynego sensownego wniosku i jednoznacznie opowie się przeciwko propagowaniu tej ochydy.
8 miesięcy temu / Gość
 
A kogoś to jeszcze dziwi?
8 miesięcy temu / Brad
 
To ci "ambasador"! Swego kraju godny.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Ambasadorzy USA są zobligowani przez jaczejki lgbt i i supercenzora GLAAD do uczestniczenia w pedeliadach. Gdyby tego nie robili, to w trybie natychmiastowym są odwoływani ze stanowisk. To się nazywa tęczowy totalitaryzm. To się dzieje na naszych oczach.
8 miesięcy temu / j.ankos
 
Dla Żydów i ich wspólników aspirujących do miana władców nowego świata LGBT, tak jak muzułmańscy uchodźcy, czy "mowa nienawiści" to tylko narzędzia służące zniszczeniu cywilizacji łacińskiej, państw narodowych i pacyfikacji ludzi by stworzyć NWO. W Europie Żydzi i ich marionetki z LGBT ściśle współpracują z Niemcami, którzy przy ich pomocy chcą zbudować kolejna Rzeszę, a Stany są już dawno przez nich kontrolowane. Kiedyś Moskwa, dziś Waszyngton służy swą siłą Żydom.
8 miesięcy temu / Tytus
 
W tym względzie jest bardzo żle. Od dawna, chyba od czasów Clintona jest w St.Zj. specjalny departament który ma monitorować i pilnować by na całym swiecie nie dyskryminowano tzw.gejów. W praktyce to oznacza walka o przywileje i propagowanie tego zboczenia. A więc nasz najważniejszy sojusznik i najpotęzniejsze na świecie mocarstwo nie stawia sobe za cel: likwidację nędzy na świecie, głodu, zaprowadzanie pokoju między państwami, brak prześladowań religijnych itd. tylko terror genderowy czy LBGT na wzór nazizmu i komunizmu. Jest to dla nas bardzo niebezpieczne. Np. jak spekulują media w mejsce zdymisjonowanego doradcy d.s. bezpieczeństwa St.Zj. Boltona ma być mianowany amerykański ambasador w Berlinie Richard Grenell, zdeklarowany gej. Jest oczywiste że w takiej sytuacji na jego stosunek do Polski wpływ miałby spór wspólnoty LGBT z obecnymi władzami w Warszawie.
8 miesięcy temu / Czesław
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.