DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Pokręć : Powinieneś przeczytać pozycję Juliusza Łukasiewicza "Dyplomata w Paryżu". Lub wysłuchać czytanki Pana Nikt z tejże książki. Zapewniam, zmienisz zdanie. Zrób to proszę.
ponad 1 rok temu / no
 
Czy polskojezyczni lokaje tego chca czy nie...
ponad 1 rok temu / Robespier
 
Żorżeta go home! Nie jesteś tu mile widziana!
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Co to znaczy "pozostaną w Polsce" to okupacja? Kolejna wpadka wskazująca na poziom ambasador? Czy prawda,ze wypromował ją demokrata David Zaslav (...) ur.w Polsce w Warszawie właściciel TVN??
ponad 1 rok temu / BIO
 
Nie widzę obecnie żadnej alternatywy do sojuszu z USA. Owszem, miło by było być na tyle silnym krajem, żeby móc z USA rozmawiać jak równy z równym i na równej stopie być sojusznikami, ale jest jak jest a marzenia o pełnej suwerenności na w 100% własnych warunkach w tej chwili to odległa bajka. Jeśli nie USA, to albo Niemcy, albo Rosja ulokuje tu swoje wojska wcześniej czy później, bo polska armia może jest waleczna, ale z sąsiadami może najwyżej honorowo przegrać. Za komuny był taki dowcip o tym jak wyzwolić się spod władzy Moskwy: wypowiedzieć wojnę Amerykanom a następnego dnia im się poddać. Tak, za komuny marzyliśmy o tym, żeby nas okupowały wojska USA a nie sowieckie. Nie jesteśmy na tyle silnym krajem, żeby poradzić sobie bez wsparcia USA. I nie jesteśmy jedynym takim krajem na świecie. Z dwojga złego wolę, żeby tę próżnię wypełniali Amerykanie niż Rosjanie, którzy gwarantują nam cofnięcie się cywilizacyjne.
ponad 1 rok temu / Pokręć
 
To jeszcze nie była p. Mosbacher w Wyborczej i Tygodniku Powszechnym. Kolczyki, wstążeczki i in. imitacje flagi amerykańskiej.....Daniels też nosił coś na podkoszulku. Klasyczni Amerykanie skończyli się na pokoleniu Prezydenta Ronalda Reagana.To Prezydent Reagan miał zginąć 30 marca 1981r. zaraz po wyborze na prezydenta, równocześnie nasz Papież Jan Paweł II miał zginąć 13 maja 1981r. Komu przeszkadzali, jakiej narodowości, czyim interesom? Mówili odważnym a równocześnie pięknym językiem. Dostojni w zachowaniu i stroju.
ponad 1 rok temu / Wenter
 
Ale oburzające jest to, że pani Mosbacher została ambasadorem USA w Polsce. Wtrącała się w polskie sprawy wewnętrzne jeszcze przed objęciem tej funkcji. Poważnym błędem władz polskich było to, że przyjęto ją na tę funkcję i po dalszych przykładach wtrącania się nie wyproszono jej z Polski.
ponad 1 rok temu / Konrad Józef Turzyński
 
Obecności pani Mosbacher sobie nie życzymy, ani podobnych wyskoków, jak niedawny. Bez amerykańskich wojaków też moglibyśmy się obejść.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Ojczyznę wolna racz nam wrócić Panie. Od bolszewików, od Amerykanów, od żydów i ich pomagierów.
ponad 1 rok temu / Obcy Astronom
 
Polak w pierwszym rzędzie zawsze będzie Polakiem, Niemiec będzie Niemcem a Żyd Żydem. Bez względu na posiadany paszport i pełnione funkcje. Ostatecznie to zawsze wychodzi na wierzch .
ponad 1 rok temu / Kola
 
Modlę się, żeby w Polsce nie było ani jednego żołnierza obcych sił. Ani teraz ani za 100 lat. Te bazy nie zmienią układu sił zewnętrznych i nie obronią nas przed Rosją. Zmienią natomiast układ sił wewnętrznych. Pani ambasador już sie wpycha do spraw wewnętrznych Polski, a co dopiero zrobi, kiedy będzie u nas masa ich wojsk? Będą na de facto okupować, tak jak robią to częściowo w Niemczech. Dlatego niemcy próbują ich od siebie wypchnąć. Tylko Wojsko Polskie może być gwarantem naszej nieppdległości i właśnie nasze wojsko należy pompować z całych sił.
ponad 1 rok temu / Bora
 
Pewnie, że pozostaną... Doić trzeba
ponad 1 rok temu / X
 
" w przyszłości " hm ciekawe jaka to przyszłość 10-100-200-może 300 lat sic mają nas z durniów przez duże D
ponad 1 rok temu / stańczyk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.