DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pan Marian Turski wspowmniał o uznaniu siebie narodem wybranym przez nazistów i represje jakie one przyniosły żydom po dojściu Hitlera do władzy. Obecnie mamy prześladowania osób przez Żydów. Określanie innych mianem antysemitów i próby oskarżania obywateli Europy o ich śmierć w czasie I IWŚ. Realizują zachowania podobne do tych z jakimi spotkali się w Niemczech. Tamte działania to był nazizm a tym razem mamy do czynienia z roszczeniami i rasizmem żydowskim. Jedno i drugie woła o pomstę do Boga i hasło "nie bądzcie obojętni" jest dalej aktualne bo nie można być obojętnym na teroryzm żydowski.
9 miesięcy temu / Obywatel
 
No, trudno Panie Ambasadorze. Nie damy rady wszystkich zagłaskać i zadowolić każdego z osobna. Będzie Pan musiał nauczyć się z tym żyć ;
ponad 1 rok temu / M
 
Zauważam wzmożony antypolonizm ze strony Izraelczyków, mam nadzieję że więcej partia którą reprezentuje ten pan nie zasiądzie w knesecie bo będzie źle.
ponad 1 rok temu / Karoll102
 
Rząd i MSZ dalej będą milczeć? "Prezydent wszystkich Polaków" wsadzi głowę w piasek? Kiedy PiS odpowie żydom na kolejne ciosy w Polską twarz? Rząd jest głuchy ślepy i niedorozwinięty? Czekamy na odpowiedź PiS na apel Polaków. Yt: Konfederacja apeluje do rządu o obronę dobrego imienia Polski i walkę z antypolską propagandą!
ponad 1 rok temu / Polak
 
To sa dobre oznaki ,konfederacja lek dla polski i polakow
ponad 1 rok temu / Rm
 
A ja już dawno jestem zaniepokojony, wsadzaniem nosa przez żydów w sprawy polskie.
ponad 1 rok temu / Johnny
 
Bosak może nie dać rady. Tylko G.Braun.
ponad 1 rok temu / do @stop
 
A ja,jestem,zaniepokojona,Pana,bezczelnością:
ponad 1 rok temu / rtyuoioj.nb
 
Panie ambasadorze musimy walczyć z antypolonizmem w pana kraju. Z pana poglądami,Konfederacją jeszcze się będzie panu odbijać.
ponad 1 rok temu / kolo
 
,, to sobie na arkanie do kulbaki przytroczyć każę,,
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Na niepokoje to jest bardzo dobry polski rumianeczek.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Najwyższy czas, żeby posłowie Konfederacji oficjalnie zwrócili się do Ambasadora Izraela w Polsce o sprecyzowanie swoich pomówień. Co konkretnie go niepokoi, które konkretnie postulaty Konfederacji są antysemickie. A jeśli nie potrafi przytoczyć przykładów, niech przeprosi i zaprzestanie szykanowania tej części społeczeństwa polskiego, która identyfikuje się z tąże reprezentacją polityczną.
ponad 1 rok temu / Ireneusz
 
Snowden napisał w swojej książce że POPiS sprzedał nasze dane NSA, dlatego głosuję na Konfederacje.
ponad 1 rok temu / konfe
 
Dlatego po tych słowach zagłosuję na Bosaka, super.
ponad 1 rok temu / stop
 
- ależ my jesteśmy tylko PRZECIW złodziejom, kłamcom i oszustom! I OBOJĘTNE jakiej narodowości by oni byli Polakami, Niemcami, Żydami itp BĘDZIEMY PRZECIW! Jak pana ambasadora będzie chciał ktoś okraść, to tez będziemy przeciw! Tak samo mówimy przecież: "kapitał nie ma narodowości" tak samo mówimy: "podłość nie ma narodowości"!
ponad 1 rok temu / Polka
 
Mój głos na Konfederację oczywiście!!! A pan ambasador swoje przemyślenia niech przedstawi w knesecie. I już niech tam zostanie...
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Każdy artykuł o żydach budzi demony nienawiści do nich.
ponad 1 rok temu / Second
 
W Polsce powinno się niezwłocznie wprowadzić surowe kary za antypolonizm i antykatolicyzm a znieść penalizacje za tzw antysemityzm, bo jest ona wykorzystywana przez Żydów do banowania prawdy o nich samych.
ponad 1 rok temu / Spostrzegawczy
 
my natomiast jesteśmy zaniepokojeni mordowaniem prawdziwych Żydów w Palestynie przez Chazarów z Izraela
ponad 1 rok temu / lolo
 
Nie jest "zaniepokojony" swoim narodem przeciwko Polsce? Jakie objawy ma to "zaniepokojenie":
ponad 1 rok temu / Go
 
To potwierdza że Konfederacja to prawdziwie polska grupa polityków !!!
ponad 1 rok temu / aaaaa
 
Nieprawość odsłania swoje oblicze. Trudno o większy wyraz pogardy dla goszczącego gO , wolnego Narodu niż pouczanie Sejmu, posłów. Jeżeli obecna władza znów ulegnie temu pogańskiemu lobby to raczej jej prawdziwy koniec. Jak upadek KK. Tylko i Aż Reszta pozostanie. Taki los. Szkoda tylko prostych, zagubionych ludzi, zniewolonych i oszołomionych nieprawością ELYT. Ale są Oni w Ręku Pana i o nich się upomni ...
ponad 1 rok temu / NicNowego
 
ale normalne dla zydow ze na nasz narod mozna pluc klamac obrazac tym nie jest zaniepokojony nawet flagi naarodowej nie mozna wniesc na teren obozu w Oswiecimiu a Glinski i RZad polski siedza cicho jak mysz pod miotla przeciez zaden tchurz nie bedzie mial powazania nawet SLOWACY WEGRZY potrafia stanowczo reagowac stajemy sie posmiewiskiem zyjemy dawnym mitem POLSKI WALECZNEJ
ponad 1 rok temu / zbgniew
 
Niech rabin Schnepf powie, gdzie jego ojciec zakopał 600 Polaków z Obławy Augustowskiej.
ponad 1 rok temu / kollo
 
Te wszystkie sztuczne ataki na Polske i Polaków, szczególnie o antysemityzm, są tzw. żydowską "podgatowką" do odwrócenia uwagi Polaków od właściwych wydarzeń, jakie obecnie mają miejsce w naszej ojczyźnie. To znaczy przejmowanie Polski pod całkowitą kontrolę żydowską, szczególnie skarbów jakie Polska ma pod ziemią, a które już zabezpiecza armia amerykańska. Mało tego wojskowi amerykańscy zamiast broni przywożą potajemnie sprzęt do odwiertów ziemnych w poszukiwaniu różnych skarbów pod ziemią... Niestety, Polacy wierzą, że armia amerykańska jest po to by bronić Polski przed Rosją. Chyba naród polski już nigdy nie zmądrzeje - bo przecież tak jasnej sytuacji jaka jest w tej chwili, gdzie żydzi już jawnie zagarniają Polskę, wprowadzają prawo talmudu i jawnie szydzą z Polaków - i żeby tego nie widzieć i w wyborach głosować na swych niszczycieli, to trzeba byćc idiotą. A na dodatek Rosja nie jest jakimś wrogiem a tylko służy jako pretekst ... Putin jest jednym z nich...
ponad 1 rok temu / Henryk
 
No to jestesmy czy nie. Po co takie bredzenie. Cały piS jest antysemicki. Ze tak zwleka ze sprzedażą Polski. Skandal.
ponad 1 rok temu / Rocky
 
Wszystko to przygotowanie do delegalizacji wszystkiego co "na prawo od pis". Konfederacja to praktycznie jedyna "siła" sprzeciwiająca się 447 - oddaniu Polski Żydom pod patronatem USA.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Rozumiem ze w swoich slowach sie mowy nienawisci nie dopatrzy... o ironio.
ponad 1 rok temu / Anglia
 
I co tera nasze władze zrobią z Konfederacją ????Poczekamy, co wymyślą
ponad 1 rok temu / Wieś
 
Ładny tekst ale trzeba pamiętać, kto zaczął i w jakim celu "polskie obozy zagłady". Jedna strona jest ofensywna a druga defensywna. Co Pan radzi, Panie Ambasadorze? Jedni mają się przestać bronić czy drudzy atakować? Zupełnie nie rozumiem dlaczego liczne partie prawicowe, nacjonalistyczne, a nawet rasistowskie mają prawo istnienia w Izraelu, ale w Polsce to już nie. Załóżmy, że za płotem mam wspaniałych sąsiadów, jednakże codziennie chodzę po okolicy i rozgłaszam, że to łobuzy, złodzieje, bandyci, zwyrodnialcy. Pytanie: Ile czasu musi minąć żeby ci sąsiedzi przestali mnie lubić i poważać? To chyba właśnie taka polityka...
ponad 1 rok temu / 123
 
Jeszcze jeden dowód że nie jesteśmy suwerennym państwem. Najpierw generał USA mówi że musimy coś wypłacić żydom potem ambasador komentuje że wynik wyborów mu się nie podoba a nasz msz cicho sza .... nikt nie woła, aby przeczekać mordę obili, opluli ale jeszcze żyjemy, trzeba przeczekać.
ponad 1 rok temu / nik
 
Ambasadorowi przypomnę że armia żydowska na Zachodnim Brzegu zabija na ulicach dzieci palestyńskie. A tych których nie zabije zamyka w więzieniach i tam torturuje. Ambasadorze, czy żydom więcej wolno?
ponad 1 rok temu / Garfield
 
Mówienie prawdy jest przejawem antysemityzmu.
ponad 1 rok temu / wniosek
 
Ja również jestem zaniepokojony postawą ludzi na tym forum oraz na innych. Chrześcijanie nie mogą wypowiadać pewnych idei. Wstyd. Nie tak nas uczył nasz Pan Jezus Chrystus.
ponad 1 rok temu / Second
 
Ambasador niech pilnuje swoich obowiązków, a nie cenzuruje Polski.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Ja jestem zaniepokojony żydowskim nazizmem.
ponad 1 rok temu / Jot
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.