DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W cywilizowanym swiecie mienie bezspadkowe przechodzi na skarb Państwa. W tym swiecie obowiazuja prawa rzymskie nie plemienne żydowskie. Drobny szczegół: deklaracja terezińska nie została podpisana przez żadną ze stron. Reprezentujący polskich żydów i Polskę profesor bez matury też skrytykował temat spotkania. To pusty dokument tej konferencji! Natomiast jeżeli chodzi o wdzięczność rodaków tego Pana to oczekujemy spłaty kredytów udzielanych żydom w Polsce i spłaty zaległych podatków których płacenia unikali jak ognia od wieków. Ustawa 447 jest manipulacją żydowską nastawioną na łatwy zysk. To co szkodzi Polsce zawsze wam się podobało. Stąd ten wasz chóralny skowyt w celu wyłudzenia pieniędzy od Polski gdyż wyczuliście że Niemcy dalej nie dadzą się doić z pieniędzy.
15 dni temu / Obywatel
 
Czyli jakie?! To już nie wolno i tego?!
2 miesiące temu / PI Grembowicz
 
Bardzo dobrze, że kolejny ambasador jest tak pewny możliwości swoich działań. Podobnie jak ambasador z USA. Polacy przebudźcie się.
5 miesięcy temu / Robi
 
Antysemityzmem jest nie wykonywanie poleceń Żydów. Tak to wygląda z jego mało lakonicznej wypowiedzi.
5 miesięcy temu / Enseems
 
Nie powiedział co takiego antysemickiego robi Konfederacja czuli nic. Dla nich antysemityzmem jest WSZYSTKO co im sie nie zgadza lub nie podoba. Ogólnie patrząc są to mało inteligenti jednak ludzie. Myślą, że goyim jest głupi , a zapomnieli, że Polacy są inteligeniejsi od nich i sami robia z siebie czubków, którymi w istocie są.
5 miesięcy temu / Benzerk
 
Pierwsza Kłamczucha Izraelska Pani Azari wyjechała Izrael przysłał następnego Naj- świata ! Kolejna Izraelska persona będzie pouczała i decydowała co wolno Polakom co nie! A prawda tylko jest w ich Izraelskim żydowskim wydaniu ! MB-warszawiaczek-
5 miesięcy temu / neokroko
 
to jest atak i mowa nienawiści na Polaków, tak na wszelki wypadek żebyśmy prawdy nie mówili. A wstydu to nie ma, że w naszym domu źle o nas mówi?Nienawiść wyssali do Polaków z mlekiem matki.
5 miesięcy temu / fafel
 
następny ambasador Izraela to persona non grata, trzeba to zrobić szybko nie czekać jak z ostatnim ambasadorem, niegodny człowiek do pełnienia funkcji ambasadora w naszym kraju Polsce. Niech zobaczy jakie dziwne rzeczy dzieją się w Izraelu i niech się na ich temat wypowiada a nie miesza się w sprawy suwerennego Państwa Polskiego.
5 miesięcy temu / Sylwester
 
Tradycyjny katolik nigdy nie jest antyludzki czyli przeciwny ludziom. TKatolik jest przeciwny złu czynionemu ludziom przez innych ludzi, niezależnie od tego kim są prześladowcy i ich ofiary. Konfederacja to tradycyjnie katolicy i ludzie o tradycyjnie katolickich poglądach, dlatego nie są i nie mogą być antysemitami. Niech Ben-Zwi nie obraża tradycyjnych katolików. Żydowska definicja antysemityzmu jest rasistowska, faszystowska i nazistowska jednocześnie, a zatem jest antyludzka, co ważne dla chazarów, jest również "antysemicka". Wynika ona z chazarskich pychy i kłamstwa, że zmiany znaczenia pojęć na zydowskie. Stosowanie tej definicji w każdej perspektywie obróci się przeciw żydom. Planowanie nie jest jednak ich mocną stroną, czego dowiodła historia.
5 miesięcy temu / radosław
 
"choć szczegółowo się nie orientuję ". To zacznij się, chłopie, wreszcie orientować!
5 miesięcy temu / Jerry
 
PiS się nie opamięta. To tubylcy muszą się opamietać. Prezydent powinien być z Konfederacji.
5 miesięcy temu / do Gregor
 
Jacy ci żydzi niewychowani. Przychodzą w Polsce do Polaków w gości i zachowują się po chamsku. Takich gości każdy normalny gospodarz wyprasza za drzwi i nigdy więcej z nim nie rozmawia. Chyba że gość przeprosi i wynagrodzi zniewagi. Cenę wynagrodzenia zniewag podaje gospodarz.
5 miesięcy temu / gospodarz
 
A JA BARDZO SIE CIESZE ZE WRESZCIE W SEJMIE ,POLSKIM SEJMIE BEDA LUDZIE KTORZY NIE PODOBAJA SIE ZYDKOM I NIE TYLKO.WRESZCIE BEDZIE KTOS KTO NAPRAWDE BEDZIE WALCZYL O POLSKE POLSKA BO PIS WCALE NIE JEST TAKI PRAWICOWY JAK NAM WMAWIA .JAK MU PASUJE TO COS BAKA O USTAWIE ZAKAZUJACEJ ABORCJI MORAWIECKI JEDNAK SWOIM WYWIADZIE DLA 'goscia niedzielnego"rozwial wszelkie watpliwosci,ustawy nie bedzieW NASTEPNYCH WYBORACH PIS SIE PRZEKONA CO OZNACZA OKLAMYWANIE WYBORCOW MAM NADZIEJE ZE WYBORCY JUZ W MAJU 2020R.POPRA K O N F E D E R A C J E A NIE PIS OBY TAK SIE STALO.JUZ W TYCH WYBORACH WYLANO NA GORACE "GLOWY"PISU WIADRO ZIMNEJ WODY ABY SIE OPAMIETALI.DRUGA SPRAWA TVP-SZKODA PIS-ania ZENADA KOMPROMITACJI ......POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z KONFEDERACJI A PIS NIECH SIE OPAMIETA I REALIZUJE TO CO OBIECAL.
5 miesięcy temu / GREGOR
 
"powiedział, komentując kwestię patriotycznych manifestacji, w tym m.in. Marsze Niepodległości. JEGO ZDANIEM, biorą w nich udział ?środowiska nacjonalistyczne, żeby nie powiedzieć: faszyzujące? A MOIM ZDANIEM domaganie się od Polski roszczeń jest ANTYPOLSKIE,
5 miesięcy temu / antyżyd
 
NIE INTERESUJA MNIE JEGO OPINIA,NIE JEST SEMITĄ,PRAWDZIWYCH SEMITÓW MORDUJECIE W PALESTYNIE CHAZARZY
5 miesięcy temu / KAMELEON GDAŃS
 
Ciekawe, bo jeśli jakiś właściciel baru wpadnie na pomysł i obije krzesła świniową skórą, lub klub piłki nożnej będzie miał taką starą piłkę, właśnie ze skóry:D, to czy pojedzie na zsyłkę za antyarabskość i antyżydowskość???
5 miesięcy temu / szpulas11
 
szukam klamki do drzwi wykonanej z dobrze wyprawionej świniowej skóry
5 miesięcy temu / szpulas11
 
A to nowy cwaniaczek pojawił się w ambasadzie.
5 miesięcy temu / DNA
 
Niestety ale musi być jakaś przeciw waga dla pisowskiego filosemityzmu i spolegliwosci PiS wobec Izraela
5 miesięcy temu / Olo
 
Smutne jest raczej to, że Polska w ogóle utrzymuje stosunki dyplomatyczne z tym butnym, bandyckim państewkiem i znosi u siebie "gości" pokroju pana ambasadora...
5 miesięcy temu / Marcin
 
Szowinizm i rasizm nowego ambasadora jest powszechnie znany
5 miesięcy temu / Artur
 
Popieram przedmowcow. Trzeba zastosować tę samą retorykę czyli rozdmuchac medialnie pojęcie ANTYPOLONIZM. Wszędzie, ciągle powtarzać to słowo tak jak żydzi antysemityzm.
5 miesięcy temu / Gość
 
@Gerard. Ben Zvi jest doskonale zorientowany. W USA wprowadzono ustawę bodaj nr 672 o zwalczaniu antysemityzmu i antysyjonizmu w Europie. Zvi razem z Mosbacher oraz prosemickim i prosyjonistycznym PiS będzie ją intensywnie wdrażać w życie. Nie interes Polaków, ale interes partii PiS ponad wszystko. Tym różnią się od Konfederacji.
5 miesięcy temu / koryto+
 
Wstyd panie ambasadorze
5 miesięcy temu / Luki
 
Powinniśmy wprowadzić antypolonizm do kodeksu karnego
5 miesięcy temu / Daga
 
Pan ambasador Alexander Ben-Zvi takimi wypowiedziami obraża Polaków jedynych obrońców Żydów w historii. Antysemityzm głoszą właśnie tacy ludzie jak Alexander Ben-Zvi. Zarazą i największymi wrogami narodu żydowskiego są uczeniu w piśmie, faryzeusze i komuniści. Ta zaraza chowa się za narodem żydowskim poprzez twożenie antysemityzmu. Jezus był Żydem więc Polacy nie mogą być antysemitami. Wielu Żydów jest katolikami. To są kłamstwa rozgłaszane przez Żydowskich twórców i propagatorów antysemityzmu. Prawda nas wyzwala.
5 miesięcy temu / Robi
 
Wara Izraelowi i innym zagranicznym zaszczuwaczom od naszych wewnętrznych państwowych spraw.
5 miesięcy temu / some1
 
- a my Polacy też jesteśmy niezadowoleni z antypolonizmu lobby żydowskiego w Polsce i będziemy "śledzić i o każdym przejawie ANTYPOLONIZMU w mediach i Sejmie otwarcie mówić!" Jeśli ktokolwiek będzie obłudnie nazywał "antysemityzmem" obronę polskich interesów Polski i Polaków też będzie nazywany przez nas "po imieniu" = oszustem i kłamcą! Szalom panie Ben-Zvi!
5 miesięcy temu / Polka
 
Myślę, że faktycznie jest nie zorientowany - myli antysyjonizm z antysemickością, a faszystami byli Włosi Mussoliniego i zbrodniczy naród niemiecki. Pomijam rolę syjonistów w walce z Polakami, którą pewnie zna, lecz nie przyzna się.
5 miesięcy temu / Gerard
 
Antypolonizm żydowski jest permanentny, oto kilka przykładów, mowy nienawiści wobec Polaków,to m.in. oskarżanie o zbrodniczy współudział w holokauście a używana pałka antysemityzmu służy do ciągłego nękania i oczerniania Polski w opinii światowej.W latach 1937-38 w ZSRR miał miejsce wielki mord i zsyłki pt."operacja polska" a na czele KC KPZR stali działacze pochodzenia żydowskiego,stąd wzięło się powiedzenie o "żydokomunie"; w okresie powojennym Stalin zniewalał i mordował polskich bohaterów podziemia także rękoma licznych działaczy komunistycznych pochodzenia żydowskiego. Przykładów można by mnożyc,ale niech to wystarczy. Nie odwracajmy zatem wbrew faktom historycznym tzw. "kota ogonem".
5 miesięcy temu / t
 
Władza PiS znów nachodzi i prześladuje organizatorów Marszu Niepodległości. Dlatego według Żyda urodzonego na Ukrainie "władza nie jest antysemicka". Żyd mówi do nas : "Maryjo, miej w opiece naród cały" oraz Różaniec i Niepodległość - to antysemityzm i faszyzm. Ambasador Izraela złożył deklarację celów i poglądów. Dlaczego prezydent Duda przyjął jego kandydaturę na urzędnika w mojej Ojczyźnie Polsce?
5 miesięcy temu / Polak
 
Mnie z kolei zasmuca Kac w rządzie Izraela.
5 miesięcy temu / sp
 
Ambasador zastosował mowę nienawiści wobec Polaków-katolików. Jeśli nienawidzi katolików, nienawidzi też Boga w Trójcy Jedynego. Obraża w ten sposób samego Boga Ojca.
5 miesięcy temu / katolik
 
Ambasador niech się zajmie swoimi powinnościami, a nie zamienia w szpiega i kontrolera. Przewr?cilo się narodowi wybranemu w głowach!
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
Jak w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej napadają na Żydów to Izrael nie krzyczy o antysemityżmie i nie wtrąca się w ich sprawy wewnetrzne. A w Polsce to nie wolno skrytykować Żyda czy Izrael bo od razu nasze władze "walczą z antysemityzmem", mam nadzieję że za sprawą Konfederacji ten zwyczaj odejdzie do lamusa. Żydzi będa musieli pogodzić się z tym że ich też można krytykować.
5 miesięcy temu / Czesław
 
Dlaczego Żydzi i szabesgoje boją się Konfederacji jak diabeł święconej wody ?!
5 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Bzdury gościu gada
5 miesięcy temu / X
 
To prawda. Ten antysemityzm odznacza się jedną cechą. Nie pozwolimy żydom zrabować nan poprzez ustawe 447. Kapish?
5 miesięcy temu / Zenek
 
hans frank 15x 1941 rozporządzenie .Nowy Amdasador , Wołyń był gut ,a AK to antykomuniści paskudni wobec ,,mojej rodzinki,,
5 miesięcy temu / szpulas11
 
na ukrainie, w przeciwieństwie do np. małopolski czy wielkopolski, każdy powyżej 25 lat , może w domu mieć ,,snajperkę,, czy półautomat Kałasznikowa. wiki-prosta rzecz. Jedyną obroną kota, mogą się okazać pazurki, A może i nie? Każdy samolocik można ,,ouścić,, wystarczy strieła
5 miesięcy temu / szpulas11
 
,,zatem władza musi coś z tym zrobić,, ze środowiskami nacjonalistycznymi w państwie Izrael w Azji?
5 miesięcy temu / szpulas11
 
Naród żydowski jest jednym z najbardziej rasistowskich narodów. A poza tym polecam Encyklike Papieża Benedykta XIV A quo primum dotycząca tego, co jest zabronione żydom
5 miesięcy temu / Gość
 
Czy POLSKI AMBASADOR w Izraelu mowi kto ma byc w ich rzadzie? No prosze a w POLSCE to zaczyna sie POLAKOM dyktowac kto ma byc lub nie. To sie nazywa ingerencja w sprawy POLSKI, a moze jestesmy pod nadzorem?
5 miesięcy temu / Jara
 
Według tych najgłośniejszych spośród Żydów każdy, kto nie chce im oddać ostatniej koszuli i wytoczyć dla nich ostatniej kropli krwi oraz potu jest antysemitą. Z punktu widzenia Polaka- patrioty zdanie Ben-Zvi jest dla Konfederacji komplementem. Pozdrowienia dla Konfederatów i wszystkich, którzy kochają naszą Ojczyznę, bez względu na narodowość.
5 miesięcy temu / !
 
wśród semitów, czyli potomków Sema, syna Noego 94% to Arabowie 6% to Żydowie. Ten pan z małopolski wschodniej nie wygląda, raczej rasa kaukaska:D
5 miesięcy temu / szpulas11
 
ZYDZI SAMI PROWADZA DO ANTSEMITYZMU I STOSUJA MOWE NIENAWISCI ONI NIE CHCA PRZYJAZNI A SZCEGOLNIE POLAKOW UWIELBIAJA NIEMCOW TO JEST NIEPOJETE
5 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Ambasador widział co konkretnie, co konkretnie się stało? Może się nie podoba że Konfederacja mienia bezspadkowego oddać nie pozwoli? Aha, zatem obrona przed złodziejem to antysemityzm? Ambasador tutaj nikogo nie nastraszy rzucaniem takimi oszczerstwami, to nie to dziesięciolecie żeby kogoś to wystraszyło, podobnie zresztą stękanie gazwyba.
5 miesięcy temu / Gość
 
Pan ambasador chyba się miesza w wewnętrzne sprawy RP i próbuje podważać demokratyczne wybory. A tak przy okazji. Do zobaczenia na Marszu Niepodległości.
5 miesięcy temu / emk
 
Pan ambasador potwierdził, że Konfederacja jest jedyną sensowną siłą w parlamencie, która dba, przynajmniej programowo, o polskie interesy. Bo jak wiadomo interesy żydowskie stoją w zupełnej sprzeczności z interesami polskimi. Nie ma lepszej rekomendacji dla Konfederacji. Trzeba umieć czytać między wierszami.
5 miesięcy temu / Iw
 
Skandal.
5 miesięcy temu / ala
 
znowu prześladowania!
5 miesięcy temu / axe
 
Ponieważ znamy żydowskie stanowisko wobec gojów to po prostu jesteśmy przeciwko ich nazistowskiemu podejściu. Czy instynkt samozachowawczy jest antysemityzmem? Jeśli tak to widocznie trzeba być antysemitą. Chcemy żyć po prostu jako wolni ludzie a nie niewolnicy.
5 miesięcy temu / Jot
 
Wypowiedz nowego ambasadora Izraela potwierdz to że Polska jest zagrożona USTAWĄ 447.
5 miesięcy temu / TOM
 
A ja twierdzę, że wiele osób w Izraelu źle życzy, źle myśli o Polsce i należy ich wszystkich aresztować na minimum 25 lat, bo to bardzo anty Polska postawa, nietolerancyjna, ksenofobiczna, rasistowska, itd.
5 miesięcy temu / gizmo
 
Ciekawe, że nikt nie zwróci uwagi na zboczeńców we wiośnie.
5 miesięcy temu / okos
 
ooo znowu nam mówią jak mamy żyć i jakich wyborów dokonywać
5 miesięcy temu / alo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.