DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2019 r.

XXXIII Niedziela zwykła
Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


USrAel igra z losem. Niebawem skończy się platoniczna miłość Polactwa do USA. A rząd nie jest polski i nie jest to nawet rząd, kiedy "sojusznicy" srają mu na głowę przekonując, że to gustowny kapelutek, a ten wtyka se w to pawie piórko kręcąc z ukontentowania łbem przed lustrem. Ciekawe, czy te Parobki w ogóle wiedziały, że "organizują" taki Sabat?
9 miesięcy temu / agricola
 
Popieram Iran bo nie życzę sobie dla Polaków tragicznego losu Palestyńczyków. Nie zgadzam się na mordowanie Polaków nigdzie, a szczególnie w przybliżanej nam przez POPiS polskiej, a raczej polińskiej strefie Gazy.
9 miesięcy temu / Polak
 
To nie Polska a władze marionetkowego państwa USA
9 miesięcy temu / Pwl
 
W każdym polskim domu powinien wisieć obrazek z Żydem liczącym pieniądze. "Na szczęście" i "na bogactwo".
9 miesięcy temu / Módlmy się
 
Precz z podnóżkami
9 miesięcy temu / Klik
 
A może ktoś w końcu jasno i uczciwie powie Polakom czym grozi wojna USA+Izrael przeciw Iranowi? To w końcu dla nas żywotna i podstawowa sprawa. Wtedy cały Izrael przenosi się do Polski!!! 447 już jest realizowane!
9 miesięcy temu / 447
 
Też jestem zdania że wywoływanie wojen z ws, ystkimi po kolei grozi tym że gdy oni się obroca na nas szczególnie wszyscy razem to nasz kraj się nie obroni. Dla USA nie jesteśmy znaczącym krajem jak Izrael co najwyżej dla Trumpa który z kolei jest biznesmenem a nie wojskowym których i tak odsuwa. Wojny pod jego wodzą to błąd bo nie zakończą się w czasie jego kadencji. Powinien tak działać Trump żeby mieć co robić po prezydenturze. Przecież nie zostanie generałem choć jest zwierzchnikiem sił zbrojnych itd.
9 miesięcy temu / Andrzej
 
:)a teraz coś z zupełnie innej beczki: persowie czy kurdowie mówią w języku indoeuropejskim i mają bardzo wiele słów takich jak w j. polskim, ogólnie, są bardzo podobne. Persowie piszą od jakiegoś czasu arabskimi znaczkami, Kurdowie jak i Turcy piszą po łacińsku:) A takie konferencje to powinno się robić w Reykiaviku na Islandii, cisza, spokój, bezpieczeństwo dla członków.
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Obrazacie Tego, który władców powołuje i stracą z tronow. Myślicie, że na wszystko macie wpływ. Nawet chcecie pogoda sterować. "Pan się z was śmieje". Przeczytajcie Psalm 2.
9 miesięcy temu / Sec
 
Akurat w tym wypadku to powinniśmy mieć stosunek ambiwalentny.Z jednej strony:słusznie-mieliśmy dobre relacje i w zasadzie je poświęcać dla wuja sama nie ma co.Z drugiej jednak jest to kraj wyjątkowo brutalnie prześladujący moich braci Chrześcijan.Dobrze żeby konserwatywny i broniący Tradycji i Prawdziwej Wiary Katolickiej portal brał to pod uwagę.
9 miesięcy temu / Aquirre
 
Jeżeli polskie władze miały rzeczywiście dobre intencje godząc się na organizację tej konferencji, to teraz jeszcze mogą się z niej wycofać. Amerykanie dobrze znają przecież, często cytowaną po polsku (także przez prezydentów USA) zasadę: "Nic o nas, bez nas"! Rozmowy o Iranie, bez Iranu? Pokojowe? Panie Prezydencie!?
9 miesięcy temu / Ireneusz
 
Tak się kończy oddawanie spraw wagi państwowej w ręce nieudaczników pokroju Dudy i Czaputowicza. Niewydolni intelektualnie tchórze i miernoty. Niestety.
9 miesięcy temu / Kolego
 
Pytanie. Co robić w takim razie?
9 miesięcy temu / koteq
 
polska nie potrzebnie miesza sie do polityki swiatowej
9 miesięcy temu / bolo
 
To tzw. budowanie bezpieczeństwa dla Izraela, a że kosztem Polski, to kogo to...
9 miesięcy temu / irtur
 
Polska (Polacy) żali się, że Żydzi nas źle traktują po tym jak wielu Polaków pomagało im w czasie wojny z narażeniem życia. Iran, w czasie II WŚ przyjął ogromną grupę polskich dzieci ratując im życie. Czy zachowanie naszych władz, to nie jest hipokryzja? Nas szanować, ale my innych to nie?
9 miesięcy temu / ?_?
 
w pełni sie zgadzam! dodajmy, ze np import z Iranu ROPY I GAZU do niezbedny z punktu widzenia POLSKIEJ RACJI stanu pokazuje, komu wysługuje sie pis!!!!!
10 miesięcy temu / prawda
 
polityka PIS to: wszyscy mogą być naszymi wrogami pod warunkiem, że Jankesi nas kochają. Tylko drogi PIS proszę pamiętaj, że jak w USA zmienią się władze to zostaniemy z niczym. A wrogowie zostaną na zawsze.
10 miesięcy temu / Zainteresowany
 
Geniusze dyplomacji... Obszczekiwać silnych, łasić się do wrogów, pieścić fałszywych przyjaciół, wyskakiwać w pierwszym szeregu do nieswoich konfliktów...
10 miesięcy temu / Wojtek
 
Ambasador Iranu ma rację. Mamy od wieków dobre relacje i nie powinniśmy ich niszczyć dla wątpliwego sojuszu z USA. Drodzy forumowicze zapoznajcie się z pracami np. Ad Arma Jacka Hogi oraz z książką i wykładami (na You Tube) dr Bartosiaka!
10 miesięcy temu / Gekon
 
Kolejna prosta sprawa, której rząd pozornej zmiany nie potrafi przeprowadzić. Nie dało się zawczasu zaprosić przedstawicieli Iranu? Amerykanie nie mogliby odmówić. Może nie wszyscy byliby zadowoleni, ale nikt nie mógłby nam wprost nic zarzucić i nikt nie podjąłby otwartych działań przeciwko nam, jak teraz Iran podejmuje. Rząd nie robi nic, jak zwykle. Więc Iran się na nas obraził (nie jest to nasz główny partner gospodarczy, ale i tak straty trzeba liczyć przynajmniej w setkach milionów), opozycja totalna zarzuca rządowi prowokowanie napięć a nawet dążenie do wojny z Iranem, środowiska prawicowe zarzucają brak suwerenności i wykonywanie rozkazów USA itp itd. Żałosne.
10 miesięcy temu / Janusz
 
Słono przyjdzie nam zapłacić za to NATO.Żydzi na pewno mają w tym swój dobry interes.
10 miesięcy temu / jojo
 
Kodeks Karny z przepisami o podżeganiu do wojny napastniczej i współudziale w przygotowaniach do niej juz czeka. Może dlatego PiS kocha UE?
10 miesięcy temu / paragraf
 
Wojna w interesie USA? Czas na rekonceptualizację asymptoty antyokcydentalizmu!
10 miesięcy temu / komentarz
 
Mogę stwierdzić że do podkręcania antypolskich nastrojów przyczynia się PiS jak i PO. Od teraz nie ma żadnego usprawiedliwienia za głosowaniem na PiS. Nawet 500+
10 miesięcy temu / koteq
 
PAD...mało to miejsca na ziemi na takie spotkania..zimno,wietrznie,słota wszędzie i do domu daleko.
10 miesięcy temu / Paweł
 
Pan Prezydent zapomina, że reprezentuje Naród kochający POKÓJ. Nie życzymy sobie bycia >pachołkami< USA i psucia relacji z Iranem. Jak chce dobra dla Ameryki NIECH SIĘ MODLI w ich intencji przecież jest praktykującym katolikiem.
10 miesięcy temu / iskierka
 
On ma rację zachowujemy się jak kolonia raz ruska raz amerykańska robimy sobie wrogów tzn nasze rządy robią nam wrogów wszędzie gdzie się da tworzą ustawy z których się później wycofują ale jak się to mówi smród zostaje zrobili nam opinię antysemitów pijaków idiottów wmawiają nam że tacy jesteśmy ! I chodzi tu o cały Po-Pis oni mają w nosie nasz naród dzielą nas jak bydło zgodnie z zasadą "dziel i rządź "
10 miesięcy temu / x
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.