DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Tomasz A. Żak

Albo Polska, albo dół

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mów bajkę,mów bajkę,ja bajki tak lubię ogromnie.
ponad 4 lata temu / NN
 
Panie T.Żak! Ja też życzę sobie takiej Polski! Ale,czy te nasze życzenia się spełnią? Osobiście wątpię,gdyż ich realizacja ma wielu przeciwników czerwonego,różowego koloru,a także wielu pseudoprawicowców i katolików. To jest bardzo przykra mieszanka,jako ciężki spadek po PRL1 i po PRL2. III RP była fałszywką do zamazania mózgów. Przecież Polską nadal rządziły kadry PRL od jej 1 kadrowca Jaruzelskiego w dal i szerz! Lech Wałęsa był zainstalowany na stanowisko Prezydenta żeby wygasła Solidarność, jako silna opozycja w kraju. Ten zdrajca, jako sztuczny prezydent składał tylko podpisy na podkładanych dokumentach! Na czym mógł się znać elektryk po szkółce przyzakładowej?! I w taki sposób, wielu naiwnym Polakom zamazano oczy. I tak się udało nieco złagodzoną komunę nazwać IIIRP. Pozdraewiam
ponad 4 lata temu / J.O
 
"Ta Polska, która zaczęła się od wybrania prezydentem sowieckiego generała i od rządów "pierwszego niekomunistycznego" premiera, skutecznie polskość demontowała, a najbardziej wszelkie przejawy narodowej tożsamości". Zgadza się. Niejaki Marcin Król, podający się za "filozofa" i "historyka idei" (?) wspomina ("Byliśmy głupi", Wydawnictwo Czerwone i Czarne): "Kiedy pisałem jesienią kilka przemówień Tadeuszowi Mazowieckiemu i często używałem słów "ojczyzna" i "patriotyzm", premier natychmiast je skreślał. (...) z obawy przed nacjonalizmem nie podjęto wówczas próby odbudowania polskiego patriotyzmu i poczucia wspólnoty narodowej" (owa jesień to rok 1989 lub 1990). Jak widać, największą troską (żydowskich) kombinatorów z Magdalenki był polski "nacjonalizm".
ponad 4 lata temu / wwm
 
INTRONIZACJA JEZUSA KRÓLA NA KRÓLA POLSKI
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
Do listy życzeń autora dołożę możliwość otwartego mówienia o Ludobójstwie na Wołyniu i brak wśród polityków PiS swoistej "amnezji" w kwestii zagrożenia ze strony ukraińskich bojowników wyznających kult UPA. Profesor Andrzej Nowak właśnie nawołuje do "wyciszania antyukraińskich fobii". "Dziejów Polski" autorstwa tego pana nie kupię.
ponad 4 lata temu / Chcę Prawdziwie Wolnej Polski
 
@Ar: miło przeczytać dość rozsądną opinię przeciwnika PiS. Pozdrawiam :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
@Rozczarowany: Boza Opatrznosc przyznaje nie tylko dary i nagrody, ale tez proby i kary. Rzady PiS to zdecydowanie nie jest najlepsze co moglo Polske spotkac. Choc zeby byc uczciwym dodam, ze narazie jestem pozytywnie zaskoczony (mimo totalnej glupoty i kretactwa PiS na niwie gospodarczej). Pozdrawiam
ponad 4 lata temu / Ar
 
Każde nowe oszustwo będzie drenować resztki polskości.
ponad 4 lata temu / Leo
 
"Może to, co ofiarowała nam Boża Opatrzność w ostatnich wyborach..." - Autorze, nie boi się Pan ukamienowania na forum za stwierdzanie że rząd PiS jest darem Bożej Opatrzności? :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Jaka zmiana???!!! Ci ludzie tak samo siedzieli w Magdalence przy okrągłym stole a wcześnie należeli do KORu
ponad 4 lata temu / Prawdziwa Prawica
 
Wygrana PiS nie byłaby możliwa, gdyby nie RKW, a RKW nie powstałoby, gdyby nie protest Grzegorza Brauna w PKW w 2014. Za co jak wiemy został nagrodzony procesem w dwóch instancjach. Jego współpracownik R.Mossakowski też otrzymał w swoim procesie za to samo nagrodę w formie grzywny, zamienionej ostatnio na karę więzienia.
ponad 4 lata temu / wdzięczność PiS za wygrane wybory
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.