DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2020 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Aktywistka LGBT zaatakowała kioskarza i wylała na niego niezidentyfikowaną ciecz

Aktywistka LGBT zaatakowała kioskarza i wylała na niego niezidentyfikowaną ciecz
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Łukasz Dejnarowicz/FORUM

W Poznaniu jedna z aktywistek LGBT zaatakowała sprzedawcę gazet. Na szybie ekspozycyjnej kiosku zamieszona była naklejka „Strefa wolna od LGBT”, co wywołało oburzenie tęczowej działaczki i atak. Kobieta wylała na kioskarza brązową, nieznaną ciecz, po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia.

 

Ekspozycja naklejki „Strefa wolna od LGBT”, dołączonej do „Gazety Polskiej” wywołała gwałtowną reakcję jednej z aktywistek tęczowego ruchu homoseksualistów. W Poznaniu u zbiegu ulic Mickiewicza i Zwierzynieckiej doszło do ataku na pracownika kiosku z gazetami, gdzie na szybie ekspozycyjnej widniała osławiona już naklejka. Kobieta w koszulce z białym orłem na tęczowym tle, tuż przed atakiem zapytała kioskarza czy „ma coś przeciwko osobom LGBT”. Następnie oblała mężczyznę niezidentyfikowaną, brązową cieczą.

 

Środowiska homoseksualne kreują swój wizerunek w taki sposób, aby społeczeństwo odbierało ich jako pokrzywdzonych, niesłusznie atakowanych i nieakceptowanych. Zdarzenie z Poznania wskazuje, że prawda jest zupełnie inna, a przedstawiciele środowisk LGBT bywają bardzo agresywni wobec osób o przeciwnych poglądach. Udowadniają to m.in. podczas swoich manifestacji i protestów przeciwko patriotycznym inicjatywom. Wydarzenie, które miało miejsce w Poznaniu to jednak pójście jeszcze krok dalej, ponieważ doszło do fizycznego ataku na osobę, która wykonywała swoje obowiązki zawodowe.

 

„Przyszła do mnie młoda dziewczyna. Miała na sobie koszulkę z orłem na tęczowym tle. Zapytała, czy mam coś przeciwko osobom LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Zarówno z lewa, jak i prawa” – tłumaczy pracownik kiosku z gazetami. Mężczyzna dodaje, że został oblany przez kobietę nieznaną, brązową cieczą, która zniszczyła jego ubrania, a także część prasy znajdującej się w pobliżu „okienka” w kiosku. Ucierpiała także elektronika tj. terminal płatniczy i komputer. Pracownik powiedział „Głosowi Wielkopolskiemu”, że doszło do zwarcia, ale na szczęście po wysuszeniu, sprzęt normalnie działał.

 

„Szkoda, że nie udało nam się porozmawiać dłużej. Ta wystawka z przodu kiosku jest newsowa. Są tam najświeższe numery gazet, które danego dnia z jakiegoś powodu są ciekawe. Jeśli do gazety jest coś dodawane, to także zostaje wyeksponowane. Czasem książka, czasem torba na zakupy, a czasem naklejka. Nie wiedziałem, że ta sprawa wywołuje aż takie emocje i że ktoś może mnie z jej powodu zaatakować” – tłumaczy sprzedawca.

 

Zdjęcie kiosku, w którym doszło do zdarzenia trafiło do internetu. Na profilu prohomoseksualnej Grupy Stonewall zamieszczono fotografię przedstawiającą naklejkę „Strefa wolna od LGBT”. Zdjęcie opatrzono krytycznym komentarzem. „Poznań, róg Mickiewicza i Zwierzynieckiej. Zachęcamy do omijania tego kiosku szerokim łukiem i niezostawiania w tym miejscu swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Widzieliście gdzieś w Poznaniu podobne oznaczenie? Czekamy na wasze wiadomości. Stworzymy listę poznańskich miejsc, które należy unikać” – czytamy we wpisie.

 

 

Źródło: gloswielkopolski.pl, Facebook

WMa

 


DATA: 2019-07-26 18:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

LGBT to dżuma XXI wieku. Jak z każdą chorobą trzeba z nią walczyć.
5 miesięcy temu / piotr
 
wiem jaką ciecz????
5 miesięcy temu / Ahmed
 
on tak serio niestety ,obserwuję te wpisy ,tylko szkodzi sprawie
6 miesięcy temu / do ollek
 
@Izydor Oracz Po co ta ironia w komentarzu?
6 miesięcy temu / ollek
 
Gdzie wielka akcja Policji poszukującej terrorystki? Nagrania, świadkowie, sprawdzanie środowiska? Tylko kibiców potrafią łapać? Tęczowych się boją.
6 miesięcy temu / Mirrro
 
Sytuacja wygląda tak Prowokacja-Reakcja-Restrykcja. Na początku nas prowokują, następnie występuje reakcja podczas reakcji, liczą nas ,fotografują,spisują. Następnie zamykają nas i eliminują. Wszelkie ruchy sodomickie są tylko taranem który ma nas przeorać i przygotować do nowej tyranii. A tych najbardziej niepokornych wyłapać i zlikwidować. Apeluję do osób dotkniętych homoseksualizmem nie bierzcie w tym udziału nie dajcie się sprowokować. Bo po wszystkim pozbędą się was bez litości. Tak działa ta szatańska rewolucja. Jednych i drugich sprowokować a następnie i jednych i drugich się pozbyć.
6 miesięcy temu / Roni
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.