DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Aktywista LGBT wulgarnie atakuje Polskę oraz obraża ministra sprawiedliwości

Aktywista LGBT wulgarnie atakuje Polskę oraz obraża ministra sprawiedliwości
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com (Teddy Österblom)

Aktywista ruchu LGBT Michał Sz., znany pod pseudonimem „Margo” został zwolniony z aresztu tymczasowego. Niedługo później zdążył w sieci wulgarnie zaatakować Polskę i Polaków, a także obrazić ministra sprawiedliwości.

 

Michał Sz. to radykalny lewicowy aktywista, który 7 sierpnia został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji, w związku z postawieniem mu zarzutu naruszenia nietykalności cielesnej oraz zniszczenia mienia prywatnego. Aktywista LGBT określający się mianem „Margo” zaatakował bowiem w centrum Warszawy jednego z obrońców życia, a także dopuścił się zniszczenia samochodu należącego do Fundacji Pro – Prawo do życia. Ostatecznie mężczyzna został zwolniony z aresztu, ale szybko o sobie przypomniał.

 

Na facebookowym profilu organizacji „Stop Bzudom”, w której działalność zaangażowany jest Michał Sz., opublikowano zdjęcie aktywisty z wulgarnymi określeniami pod adresem Polski. Słowa są na tyle obraźliwe, że zdecydowaliśmy się ich nie cytować. Wpis odwołuje się do zatrzymania mężczyzny przez polski wymiar sprawiedliwości. Co więcej, Michał Sz. atakuje również ministra Zbigniewa Ziobro, któremu przekazuje „rzekome pozdrowienia od kolegów z więzienia”, także używając niezwykle wulgarnych określeń.

 

Fakt zwolnienia aktywisty LGBT z aresztu tymczasowego skomentował Rafał Ziemkiewicz. Publicysta odniósł się również do tego, że mężczyzna został wypuszczony m.in. dzięki poręczeniu finansowemu i wstawiennictwu tzw. „osób godnych zaufania”.

 

„Byłoby sprawiedliwe, gdyby ks. Boniecki, rabin Schudrich i reszta poręczających pajaców zapłacili min. Ziobro za zniesławienie, którego natychmiast po wypuszczeniu dopuścił się Michał "Margoł" Szutowicz” – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

 

Sprawę skomentował również mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris. „Teraz każdy akt nienawiści, pobicie, wandalizm lub plucie na Polskę przez Michała Sz. „Margota” – idą na konto autorów poręczenia od ks. Bonieckiego po rabina Schudricha. Poręczając pod wpływem emocji i mediów wzięli na siebie honorową odpowiedzialność za działania chuligana” – napisał.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl, Twitter

WMa

 

Czytaj także:
DATA: 2020-08-29 16:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A podobno średniowiecze to synonim ciemnoty ,gdzie gawiedź miała ubaw z prostackich żartów ulicznych grajków??!! Z całym dorobkiem wiedzy kilku stuleci to teraz dopiero ciemnota ,chamstwo i buractwo rządzi światem , niestety
2 miesiące temu / Ironia
 
Czy za "występy" wulgarnych aktywistów atakujących Polskę również poręczy swym "honorem i portfelem" - jako niewinne igraszki - ks.Boniecki et consortes ?
2 miesiące temu / t
 
Chyba że w XXI wieku zdecydowanie ważniejsi są przestępcy niż ich ofiary...
2 miesiące temu / Kasandra
 
Chyba czas wrócić do dyskusji o karach fizycznych. 10 batów na goły ... niejednemu bardzo by pomogło. A są kraje zasiadające w ONZ które takie kary mają
2 miesiące temu / Kasandra
 
W drugiej części Wojen Gwiezdnych Luc Skywalker w rozmowie z Jodą mówi, że się nie boi konfrontacji ze złem. Joda go jednak sprowadza z piedestału pychy mówiąc, że będzie się bał. Ten młody człowiek tego jeszcze nie czuje, lecz przyjdzie taki czas, że będzie panicznie się bał sprawiedliwości Bożej. O ile się nie nawróci...
2 miesiące temu / Krakusik
 
Szkoda czasu redakcji i czytelników na zajmowanie się tym chamem i dewiantem. Taki osobnik stał się autorytetem lewactwa. Co trzeba mieć w głowie, żeby go popierać?
3 miesiące temu / Michu.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.