DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W Konstytucji jest zapisane, że Polskie Prawo opiera się na Wartościach Chrześcijańskich. Dlatego wszelkie treści mówiące o kontaktach intymnych w oderwaniu od tych wartości jest łamaniem Prawa.
ponad 1 rok temu / Logik
 
@ ewa - otóż to, propaganda prounijna karmiła nas iluzorycznymi korzyściami, zupełnie nie wspominając o tych, delikatnie mówiąc bardziej kontrowersyjnych aspektach integracji. Myślę, że to był czas, kiedy społeczeństwo dr Jan Przybył bardzo by mnie ofuknął za to określenie było dużo zdrowsze pod względem światopoglądowym i mogło zagłosować na "nie", lewica o tym wiedziała i dlatego nas oszukiwano na każdym kroku. Dziś nie dałabym głowy, czy Polacy mimo wszystko nie zagłosowaliby za przystąpieniem, bo ostatnie kilkanaście lat za unijne i sorosowe pieniądze zintensyfikowano propagandę marksistowską i ostatecznie zrobiono nam g... z mózgu. Coraz mniej jest Polaków świadomych sytuacji i zagrożenia dla naszego państwa, narodu i każdego z nas z osobna.
ponad 1 rok temu / Iw
 
Czy nie ma na nich paragrafu, np. propagowanie pedofilii przez nakłanianie do seksu?
ponad 1 rok temu / M.Migas
 
o tym że w Unii gender w szkołach jest od ponad 20 lat nie raczyli nas powiadomić i jasno to powiedzieć jak przystępowaliśmy teraz powiedzą ze to było w pakiecie i ...
ponad 1 rok temu / ewa
 
Nie wymiękam, wspieram ORDO IURIS! A Ty?! Co robisz by chronić swoje dzieci?
ponad 1 rok temu / Polonus
 
Do TZ- tutaj chodzi o przyszłość Polski młodzieży dzieci! Nie możemy się poddać.
ponad 1 rok temu / Gosc
 
Poprawność polityczna czy jaka? A może moderator wyskoczył na lunch?
ponad 1 rok temu / Piotr
 
Martwi mnie jakaś dziwna niemożność załatwienia tej sprawy raz na zawsze. Niby jest Konstytucja, niby jest Prawo Oświatowe, niby MEN ma odpowiednie nastawienie i inne ble, ble ... a i tak dyrektorzy szkół robią co chcą, poszczególni nauczyciele wprowadzają edukatorów nie pytając nikogo o zgodę. Taka sytuacja trwa od lat . A rządzący zachowują się jakby dopiero o tym usłyszeli. Już dawno sam walczyłem z programem "Czas wzrastania" wprowadzanym przez SANEPID. a od tego czasu namnożyło się różnego rodzaju "insektów" , które z łatwością "infekują" dzieci. Więcej zdecydowania w tępieniu tego robactwa!!!
ponad 1 rok temu / Piotr
 
Kropla drąży skałę. Wyrzucani drzwiami aktywiści będą wchodzili oknem, aż usadowią się w szkołach na dobre, a władze to zaakceptują. Przecież nie możemy być gorsi od Zachodu!
ponad 1 rok temu / TZ.
 
gonić zboczeńców z Polski póki czas !
ponad 1 rok temu / Jan
 
póki nie polecą za to konkretni ludzie z konkretnych stanowisk, wszystko to para w gwizdek...
ponad 1 rok temu / jj
 
Do Rodziców i Opiekunów.Czas nagli.Przekaż dalej................Google: Oświadczenie dla rodziców przeciw homoindoktynacji w szkołach - pobierz i ratuj dziecko!
ponad 1 rok temu / Maria
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.