DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ryba psuje się od głowy. Skoro władza nie reaguje i przyzwala, to taki mamy skutek. Polactwo przehandlowało chrześcijańską kulturę i godność w zamian za pińćset plus.
8 dni temu / M
 
jeżeli dalej nie będzie reakcji rządu prezydenta czy episkopatu ale takiej prawdziwej to ludzie w końcu to załatwią po swojemu bez żadnej petycji
8 dni temu / gimli
 
cwaniary i oszołomki ze szmatami w kolorze tęczy wybierzcie się do Iranu, Iraku czy Pakistanu! zobaczymy czy tam też będziecie tak cwaniaczyć jak tu! zobaczymy czy na mineretach lub przed meczetami będziecie wywieszać te kolorowe szmaty!
9 dni temu / !!! bis
 
polski rząd nic nie robiąc, faktycznie wspiera neokomunistyczne bojówki. Tym samym zachowuje sie tak samo jak zachodnie rządy. Płynie w głównym nurcie żydomasonerii.
10 dni temu / grimm
 
Jestem z Gdańska Sodomy - wybitnie lewackie miasto. Przy stole w domu zażartowałem że jak by wyszedł w koszulce z napisem "Jestem homofobem i jestem z tego dumny" to ciekawe jak bym daleko zaszedł? Żona na to że weźmie ze mną rozwód jak bym tak zrobił... Ludzie w większości nie widzą problemu z homoideologią.
10 dni temu / Grzegorz
 
Taki dialog z "Ziemiańskiej" okres dwudziestolecia międzywojennego... BOY ŻELEŃSKI: Powinno się urządzić domy publiczne dla psów. TUWIM: Przecież są!
10 dni temu / Tom Bombadil
 
Dobry film! Potrzebny! Al....co z tego????!!! Jestem katolikiem, praktykującym i mimo wiary w Moc Bożą.....przerażony! Bo nie mam poparcia. Czuję się w tej walce osamotniony. Gdzie jest Kościół???!!! Gdzie są księza, biskupi, kardynałowie????!!!! Gdzie są kazania wizyty w kościołach hierarchów Katolickich??!! Oni też się boją? Oni też są przerażeni, pozamykani w swoich pałacach?? Spójrzmy na Islam!! Gdyby coś takiego zdarzyłoby się w Panstwie o korzeniach islamskich, to w momencie polałaby się krew!! Ale - co chyba najważniejsze!- Hierarchowie, Imamowie nawoływaliby w meczetach do walki z tym złem! WIęc DRODZY KSIĘŻA!!!! SZANOWNI BISKUPI!!! WIELMOŻNI KARDYNAŁOWIE!! NIe bójcie się!! wyjdźcie do nas - katolików i wesprzyjcie nas nie tylko w modlitwie, ale też w czynnej walce ze złem!!! JESTEŚCIE NAM POTRZEBNI WŁAŚNIE TERAZ. A my Wam pomożemy ! Poprowadźcie nas! pokażcie się na pierwszej linii frontu. Ratujcie kościół, jego tradycje , wartości i dogmaty.
11 dni temu / irw
 
To nie jedyny prezydent, który promuje w Warszawie homozboczenia. Nawet chce im wybudować dom publiczny z naszych podatków. Pamiętajmy także , że Gronkiewicz-Waltz, jako pierwsza zgodziła się na tęczową profanacje, na Placu Zbawiciela. Tak że, Warszawski Ratusz ma więcej tego typu bluźnierstw na sumieniu i idzie coraz dalej, łącznie z finansowaniem faszystowskich lewackich bojówek.
11 dni temu / ot co
 
Profanacja figury Jezusa Zbawiciela flagą LGBT napełniła bólem parafian... ale to autorów profanacji może tylko cieszyć. O to im chodziło, a nie o żadną manifestację odmienności. Oni żywią się naszym bólem. Apelują o tolerancję, ale jest jasne, że żądają dla siebie afirmacji i naszego poddaństwa. Chcą nas zniszczyć moralnie i kulturowo, Kiedy odmawiam im oddania moich wnuków do zabawy, to wtedy ich prześladuję. Gdybym zgodził się im oddać moje wnuki do zabawy, to wtedy byłbym tolerancyjny. Ta rewolucja nie zatrzyma się, dopóki nie zniszczy wszystkiego, co święte... Szykujcie katakumby dla swoich dzieci i wnuków. Szatan nie odpuszcza. Każdy kto jeszcze czuje się Polakiem katolikiem - do Różańca. Może jeszcze nie jest za późno, a może już jest.
11 dni temu / Tom Bombadil
 
Coraz bardziej podobają mi się "oburzenia" komentatorów. A nikt nie chciałby zaproponować referendum w sprawie wyjścia z UE ??? Pozdrawiam. ygli22
11 dni temu / ygli22
 
"podpisy pod apelem mogą sprawić, że Rafał Trzaskowski będzie musiał ustąpić i wycofać się z poparcia radykalnych aktywistów LGBT" - jeżeli taka naiwnością się kierujecie to powodzenia. Powinni zostać ogłoszone że jest to terroryzm, a Trzaskowski przesłuchany za ich szkolenie.
11 dni temu / Mirrro
 
Czemu Rafał Trzaskowski jest wgl wymienianysześciokrotnie? Nie istnieje jego powiązanie z aktywistami.
11 dni temu / Włacłaaw
 
Co to za rozmiękczanie poprzez NOWE słownictwo czynów przestępczych. "Homoagresja " podobnie jak homoseksualizm to jednostka chorobowa ,klasyfikacja medyczna. A BANDYTAMI i przestępcami zajmuje się Wymiar Sprawiedliwości. Albo dokonano przestępstwa czyli naruszenia prawa albo nie. Jak brakuje przepisu karnego z sankcjami to trzeba go stworzyć. Czyny chuligańskie zawsze wystepują podobnie jak chorzy psychicznie, których trzeba izolować. A NIE bawić sie w politykę i politykowanie > pisanie petycji do rządzących ŁASKAWCÓW. Takie KANALIZOWANIE SPRZECIWU SPOŁECZNEGO to też rodzaj DEBATOWANIA i pochylania się nad ludźmi z "odchyłami" albo zdrowotnymi albo chuligańskimi. Niech się tym zajmą odpowiedzialne służby.
11 dni temu / iskierka
 
Znaleźć prowodyrow i karać po kieszeni moze się zastanowi wandal w przyszlosci jak obędzie w kieszeni.Petycje do R.T.mozna sobie darować moze gdyby podpisal wielebny K.Nycz
11 dni temu / Ula
 
Ale na pewno zaproszą kapłana by uczestniczył w pogrzebie, wezmą ślub kościelny, poślą dziecko do I Komunii św. . ochrzczą ...dla wizerunku?
11 dni temu / Zenon
 
Brawo za tę akcję. Brawo Centrum Życia i Rodziny!
11 dni temu / alo
 
Nie znam i nie słyszałem aby ktoś prześladował osobę o innej orientacji.A znam dużo nastolatków prześladowanych za to że są biedne, nie mają markowych ciuchów, są spokojne, w rodzinach zastępczych, dobrze się uczą, nie hejtują, mają inne zdanie niż wszyscy. Ludzie obudźcie się
11 dni temu / Zatroskany
 
Mamy jeszcze tylko 3 lata aby wpisać rozpowszechnianie propagandy lgbt, oraz praktyk gejowskich do Kodeksu Karnego. Domagał się takich rozwiązań - m .in Grzegorz Braun z Konfederacji. Marnopłcenie, a szczególnie homoseksualizm, jest także ciosem w polką rodzinę i polski naród.
11 dni temu / Izydor Oracz
 
Każdy człowiek wystawia sam o sobie ŚWIADECTWO - kim jest i do kogo należy. Świadectwo przynależności do antychrysta objawia się właśnie w AGRSJI i NIENAWIŚCI do sacrum i wszystkiego co Boże. Należy oczekiwać postępowania Prokuratury i skutecznego UKARANIA WINNYCH przestępstwa.
11 dni temu / iskierka
 
Dobrze,że choć jedna organizacja coś tam w tej sprawie robi.Czy podejmuje rozsądne działania czy też nie bardzo,ale ktoś próbuje walczyć z tym.Ale pytam,gdzie jest cały episkopat,prymas Polski,rzecznik Andrjanik,proboszcz parafii,na terenie której miała miejsce profanacja,gdzie biskup miejsca?Okrągłe słówka wypowiedziane do telewizji nie przyniosą oczekiwanych skutków poszanowania wartości religijnych.Raban trzeba było zrobić już wczoraj na cały kraj,a nie oczekiwać,że ratusz wystąpi do prokuratury.On tego nie zrobi,sam prezydent powiedział,że nic nie wiedział.I jeszcze jedno,nie ma co nadstawiać w głupi sposób drugiego policzka w takich,jak wczorajsza,sprawach,trzeba walczyć wszelkimi prawnymi sposobami i poszanowanie.Inaczej,w pewnym momencie,zacznie się dziać to co zrobili z charlie hebdo.I już żaden francuz nie podskakuje i nie drwi z niekatolików.Siedzą cichutko i ani pisną,tak się boja.Nas też mają się nasi zacząć bać?
11 dni temu / TeofilPiecyk
 
Zaczęło się od zezwoleń na homoparady.
11 dni temu / Karmel
 
Gdyby tak sprofanowano Mahometa to już byliby martwi. Dlatego już nikt się nie odważa nie okazywać szacunku muzułmanom. Chrześcijanie proszą.
11 dni temu / Andrzej
 
Niesprawiedliwością społeczną jest fakt, ze tylko 2 spośród 56 płci wstają w tygodniu do pracy
11 dni temu / rucola
 
W tym wypadku petycja skierowana do polityka o niejasnych poglądach, unikającego odpowiedzialności, ma wymiar nieco polityczny. Trzaskowski na tą petycję i inne nie zareaguje, lecz w razie wyborów być może będzie zmuszony się z tego wytłumaczyć w kontekście narastającej agresji tych ugrupowań.
11 dni temu / Sławek
 
Zgadzam się ze Zbigniewem, na to są paragrafy. Centrum powinno złożyć zawiadomienie do Prokuratury.
11 dni temu / Zbigniew 2
 
Czy kiedy ktoś dokona aktu agresji wobec osób LGBT powołując się na chrześcijaństwo, to należy domagać się wycofania Polski z konkordatu?
11 dni temu / Gal Anonim
 
Petycje i deklaracje nic nie dają. Trzeba mocno trzepnąć po brudnych łapach!
11 dni temu / Zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.