DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Aktorka zmuszona w dzieciństwie do odegrania „rozbieranej” sceny: „Nie miałam żadnego wsparcia”

Aktorka zmuszona w dzieciństwie do odegrania „rozbieranej” sceny: „Nie miałam żadnego wsparcia”
Fot. Forum

Nigdy nie usłyszałam słowa „przepraszam” – mówi Paulina Młynarska, która jako dziecko, pod wpływem alkoholu i środków uspokajających została zmuszona przez Andrzeja Wajdę do odegrania erotycznej sceny filmowej. Aktorka wróciła do opisywanej już w przeszłości sytuacji w nowym felietonie i wywiadzie dla kobiecego magazynu.

 

 

„Miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu „Kronika wypadków miłosnych” zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie. (…) Dlaczego nie zatrudniono dublerki do zagrania tej sceny, tylko wykorzystano dziecko? Nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że była to jakaś popaprana wizja artystyczna gościa, który był zapewne przekonany, że skoro jest ważny, sławny i wszyscy się do niego modlą, to mu po prostu wolno” – napisała Młynarska w felietonie dla portalu Onet.pl.

 

Jak łatwo się domyślać, takie doświadczenie nie pozostało bez wpływu na jej osobowość. Zaledwie dwa lata później, a więc jako szesnastolatka, wyjechała do Francji by wziąć udział w nagraniach filmu otwarcie już pornograficznego.

 

„Dlaczego nikt, w kilkudziesięcioosobowej ekipie złożonej z dorosłych ludzi, nie zaprotestował? Dlaczego nikt nie powiedział: Chwila, co wy wyprawiacie? To przecież jest dziecko! Nie można tak po prostu odurzyć dziecko, rozebrać i zaciągnąć przed kamerę, żeby udawało, że uprawia seks, o którym jeszcze nie ma najmniejszego pojęcia! – mówi dziś 48-letnia kobieta w rozmowie z pismem „Viva” o sytuacji z planu filmu Wajdy.

 

W związku z ujawnieniem przed kilku laty skandalicznego, wręcz kryminalnego epizodu z biografii nieżyjącego już reżysera, który przez całe dziesięciolecia „trząsł” światkiem filmowym w III RP, Paulinę Młynarską spotkała fala wrogich komentarzy. Tym razem jest nieco inaczej. Aktorka przyznała, że jej felieton, opublikowany pod wpływem emisji filmu Tomasza Sekielskiego, został przyjęty generalnie przychylnie. Natomiast krótko po dokonanym na niej psychicznym gwałcie była pozostawiona sama sobie.

 

„Ofiara jest w bardzo trudnej sytuacji. Nie, ja nie miałam żadnego wsparcia poza tym, za które sobie zapłaciłam. Nikt się nade mną nie pochylał z troską. Albo mi nie wierzyli, albo negowali, albo odwracali wzrok. Albo mówili, że to moja wina że na to pozwoliłam. Przypomnę – ja miałam 14 lat. Tak samo jak winą Samanthy Geimer było, że się znalazła w basenie z Romanem Polańskim. Wychodzenie z traumy to jest długi, bolesny i bardzo kosztowny proces. Przy tego typu traumie zafundowanej komuś w dzieciństwie tak naprawdę krzywdzi się wiele osób, z otoczenia, rodziny a także dzieci ofiar, które dopiero się narodzą” – powiedziała Młynarska.

 

„Czy Pani kiedykolwiek rozmawiała o tym z Andrzejem Wajdą? Czy temat nigdy nie zaistniał między Wami?” – padło pytanie na koniec rozmowy.

 

„Nie. Nie zaistniał. Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam” – stwierdziła celebrytka.

 

 

Źródło: Viva.pl, Onet.pl

RoM

 

 

 

 


DATA: 2019-05-15 19:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nikt jej siłą nie zmuszał. Mogła odmówić i tyle.
ponad 1 rok temu / czerro
 
A.Wajda oraz inni,którzy się nie sprzeciwiali,popełnili wówczas przestępstwo z kodeksu karnego.
ponad 1 rok temu / marek
 
Ta Pani z tekstu powyżej - to jakaś rodzina śp. Wojciecha Młynarskiego, czy to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk?
ponad 1 rok temu / rozbawiony
 
Zapytam edka,o jakie role Ci chodzi?
ponad 1 rok temu / XYZ
 
Bo jak to ktoś z KK to jest to pedofilia i oczywiście nic nie ma to z LBGTQUSDEAR. A jak Wajda to sztuka. Tak się zastanawiam, jak już spili 14-latkę, to co jeszcze robili o czym p. Paulina nie mówi.
ponad 1 rok temu / WojtekP
 
A Sakielski jak nakręcał ten arżający Kapłanów film,to nie był wzruszony i oburzony,że dzieci grają takie role.Gdzie się podziała jego niby delikatność.
ponad 1 rok temu / edek
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.