Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Akcja wsparcia męczenników. Muzułmanie chcą zmian na polskiej uczelni [RAPORT PCH24]


Odtwórz w YouTube
 

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie kontynuuje akcję „zanurzania we krwi” męczenników najważniejszych światowych zabytków, katedr oraz kościołów. Kościoły są oświetlane na czerwono, po to, by świat nie zamykał oczu na męczeństwo chrześcijan. W "Raporcie PCH24" także o muzułmańskich studentach z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, którzy domagają się zmiany planu zajęć. Chodzi o to, aby przerwy były dostosowane do pór ich modlitwy. Na program zaprasza Jacek Ożóg.


DATA: 2019-12-02 14:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tylko dla tego że trzymamy się jako naród wiary w Boga i przynajmniej staramy się choć jeszcze bardzo nieudolnie żyć według nakazów Jezusa...istniejemy...ale jesteśmy mocno zagrożeni, islamistami, Ukraińcami ze stałym pobytem, LGBT itp.itd. nasza młodzież stroni od Kościoła Katolickiego np. w Częstochowie nie chodzi na Msze Święte ponad 90% młodzieży. Nie łudźmy się że nie będzie tego konsekwencji....tragicznych konsekwencji. Tam gdzie upada świętość życia tam rozprzestrzenia się grzech.
7 miesięcy temu / mały
 
kto podporządkowuje się innowiercom sam jest innowiercą. Obrzydliwością w oczach Boga jest wprowadzanie pogaństwa, na tym pośliznął się życiowo nawet Salomon, dla tego miecz nie odszedł jako kara od jego królestwa a był najmądrzejszym z królów, nie czyńmy tego błędu.W Polsce rządzą Polacy jeśli islamistom się to nie podoba to WYNOCHA, poganie nie będą tu rządzić. Albo się dostosują albo fora ze dwora. Precz z wyznawcami demonów !!
7 miesięcy temu / mały
 
Jak tak dalej pójdzie to wszyscy a przede wszystkim rządzący, pewnego ranka obudzą się z ręką w nocniku. Już od dawna wiadomo, że nie powinniśmy przyjmować islamistów. Polska jest chrześcijańska i nie pozwólmy rządzić się u nas muzułmanom.
7 miesięcy temu / Jadwiga
 
Polacy też chcą zmian na polskich uczelniach. Na początek należy usunąć z tychże uczelni tych którym one z jakichś powodów nie odpowiadają.
7 miesięcy temu / obserwator77
 
Po pierwsze: islam nie jest żadną wiarą, ani żadnym "Kościołem", którego zachcianki miały by być spełniane przez Polski Rząd. Po drugie: islam to "zbrodnicza ideologia"zmusza do mordowania wszystkich, którzy nie są muzułmanami - zgodnie więc z polską Konstytucją, jej działalność w Polsce jest nielegalna i musi być "zakazana". Dziwi więc nas ta zbytnia tolerancja tej aktywizacji islamskich "dzychadystów" - uśpionych póki co, póki jeszcze nie urośli w śiłę. Stanowią jednak olbrzymie zagrożenie dla naszego Społeczeństwa i Państwa, zaś Rząd udaje "ślepego"jakby tego nie widziałi chwali się samymi sukcesami..., że nic nam nie zagraża, że Polska jest bezpieczna. A jednak jest inaczej - ten Rząd jest bardzo "nieporadny" i tchórzliwy i owoców tego widzimy co raz więcej i to nas powinno martwić!
7 miesięcy temu / Niewielbłąd
 
zmiany czasu zajec??????????????????przeciez moga sie przenisc do Arabiii Saudyjskiej czy innego Pakistanu i tam beda mieli zajecia dostosowane do ich potrzeb.BYE and have a fast and good journey!
7 miesięcy temu / co?????????????
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.