DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Akcja „Stop Pedofilii” na celowniku lewicy. Aktywiści LGBT pozywają obrońców życia

Akcja „Stop Pedofilii” na celowniku lewicy. Aktywiści LGBT pozywają obrońców życia
Fot. RoM

Przeciwko wolontariuszom Fundacji Pro-Prawo do życia toczy się obecnie 48 procesów sądowych. Sprawy dotyczą organizowanych przez Fundację akcji przeciwko aborcji i przemocy seksualnej wobec dzieci.

 

Wolontariusze Fundacji Pro-prawo do życia niemal każdego dnia zmuszani są do udziału w posiedzeniach sądowych oraz przesłuchaniach policyjnych. To rezultat akcji donosów i oskarżeń, jakie składają wobec nich zwolennicy aborcji i aktywiści LGBT.

 

Celem donosów jest uniemożliwienie Fundacji prowadzenia ogólnopolskiej akcji „Stop Pedofilii”, w ramach której Polacy są informowani o prawdziwym obliczu tzw. edukacji seksualnej, wprowadzanej do szkół przez organizacje LGBT. W ramach kampanii Fundacja informuje także Polaków o powiązaniach homoseksualizmu i pedofilii. Kierowane do sądu i na policję oskarżenia mają również zablokować pokazywanie czym jest i jak wygląda aborcja, co Fundacja prowadzi w całym kraju za pomocą billboardów, plakatów i samochodów.

 

Przeciwko wolontariuszom naszej Fundacji toczy się obecnie 48 procesów sądowych. Pozwy, oskarżenia, przesłuchania i procesy są codziennością dla wielu naszych wolontariuszy, którzy są prześladowani za swoją walkę o życie i niewinność dzieci. W ten sposób zwolennicy aborcji i deprawacji seksualnej chcą zmusić nas do zaprzestania mówienia i pokazywania prawdy – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji.

 

Niektórzy wolontariusze Fundacji są oskarżeni w co najmniej kilku, trwających równolegle sprawach. Przeciwko niepełnosprawnemu dr. Bawerowi Aondo-Akaa z Krakowa, który porusza się na wózku inwalidzkim z powodu porażenia mózgowego, prowadzonych jest obecnie 8 procesów sądowych. Koordynatorzy regionalni Fundacji z Gdańska i Wrocławia mają odpowiednio 9 i 10 aktualnie trwających procesów. Przeciwko Mariuszowi Dzierżawskiemu jest prowadzonych 14 procesów sądowych. Zdecydowana większość tych spraw dotyczy działań całej Fundacji, którą Dzierżawski reprezentuję w imieniu zarządu.

 

Niektórzy nasi wolontariusze po kilka razy na tydzień wzywani są na policyjne przesłuchania. W tym samym czasie aborcjoniści otwarcie zachęcają Polki do zabijania dzieci za pomocą pigułek, w sprzedaży których pośredniczą. To działanie nielegalne w świetle polskiego prawa ale praktycznie nikt się tym nie interesuje – mówi Dzierżawski.

 

Niemal każdego dnia dochodzi w Polsce do kolejnych bluźnierstw ze strony agresywnych aktywistów LGBT, którzy podsycają atmosferę nienawiści wobec chrześcijan oraz wszystkich ludzi sprzeciwiających się ich ideologii. Tego typu działania widzę codziennie dnia w mediach społecznościowych i portalach internetowych. Szczególnie silne są na tzw. paradach równości. Nie słyszałem, aby w ostatnim czasie jakikolwiek sąd ukarał kogokolwiek, kto epatuje w przestrzeni publicznej taką wulgarnością i agresją – dodaje Dzierżawski.

 

Tymczasem kolejne zarzuty na komendzie policji usłyszał Adrian, wolontariusz Fundacji z Warszawy. Jest oskarżony o „nawoływanie do nienawiści społeczności nieformalnych”, jakimi są rzekomo aktywiści LGBT. Jego „wina” polega na tym, że za pomocą samochodu oklejonego plakatami informował mieszkańców Gdańska o skali pedofilii i zarażeń HIV wśród homoseksualistów. Dostał również mandat 200 zł za zbyt głośne odtwarzanie z megafonu nagrań ostrzegających rodziców przed „edukacją” seksualną. Obecnie toczą się przeciwko niemu już 4 inne sprawy sądowe.

 

Wolontariusze Fundacji są prześladowani nie tyko za pomocą donosów, oskarżeń i procesów sądowych. W czerwcu doszło do napaści na biuro Fundacji. Nieznani sprawcy zniszczyli drzwi wejściowe, oblewając je czerwoną farbą. Regularnie niszczone jest pozostałe mienie organizacji. W 2018 roku samochody i furgonetki Fundacji były niszczone lub poważnie uszkadzane ponad 50 razy.

 

Ataki na nas nasilają się w związku z pokazywaniem przez nas prawdy o aborcji i „edukacji” seksualnej dzieci przez lobby LGBT.Społeczeństwa Zachodudawnozostały skutecznie zastraszone i ludzie boją się tam wyrazić swoje zdanie na temat homoseksualizmu i aborcji. To samo zaczyna się już dziać w Polsce, czego przykładem są kierowane przeciwko nam procesy sądowe i fizyczne ataki na naszych wolontariuszy. Takie działania mają zmusić nas do bierności i milczenia. Nie możemy się na to zgodzić i zamierzamy zintensyfikować nasze działania – deklaruje Mariusz Dzierżawski.

 

W zdecydowanej większości obecnie trwających oraz zakończonych procesów sądowych, które wytoczono wolontariuszom Fundacji, pomocy prawnej udzielili prawnicy Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, którzy podejmują się skutecznego reprezentowania poszkodowanych na terenie sądów w całej Polsce.

 

Źródło: Fundacja Pro – Prawo do Życia

TK

 

ZOBACZ: Jak powstrzymać falę demoralizacji dzieci i młodzieży? Jest na to sposób!

 


DATA: 2019-08-05 08:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dopóki nasz katolicki rząd będzię rządzić, to nie musimy się obawiąć; jednak trzeba uświadomić niektórym, iż PO i inne partie lewicowe nie mają zamiaru uczynić Polskę lepszą, tylko chcą " wjechać" do naszej ojczyzny z Ideologią Neomarksistowską i Ideologią, która zawładnęła światem przed ponad 80 laty; Żal mi tych ludzi, że nie wiedzą, iż wybierają zagładę zarówno naszej ojczyzny, naszego kościoła, a przede wszystkim zagładę naszego kraju wybierając partie skrajno lewicowe i popierając ideologię LGBT
8 miesięcy temu / Wiara
 
@do anonimowego przedmówcy- Ale można kogoś do grzechu nakłonić, podżegać, sam użyłeś wcześniej tego słowa, więc samemu sobie przeczysz. W skali masowej zwie się to publiczną deprawacją. Kościół Katolicki dopuszcza zarówno czas cichego męczeństwa, jak i czas użycia siły dla wypełnienia Prawa Bożego. Postulowanie zakazów, to nie znak słabości, lecz naśladowanie Św. Pawła, który powiedział o władzy następujące słowa: "Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle.".
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Dziś 5.08.19w sądzie rejonowym w Rzeszowie odbyła się kolejna rozprawa jaką wytoczył naszemu koledze Bartkowi Sarnie z Fundaji Pro-prawo do życia działacz partii Razem niejaki Preneta, który zdobył w wyborach do Sejmu w 2015r. ...46 głosów !. Prenecie nie podobał się baner na zdj. z jakim stali obrońcy życia podczas "czarnego protestu". Mówił , że zdjęcie budzi jego niesmak. Zgłosił sprawę do sądu. Dziś nie było go na rozprawie... Bartka oskarżała pani prokurator , która powiedziała w sądzie , że ...nie wnosi o ukaranie go, bo takie zdjęcie na banerze jest dopuszczalne w debacie publicznej na temat aborcji. Broniąca bezpłatnie Bartka pani mecenas z Instytutu Ordo Iuris na zdj. powiedziała, że pierwszy raz spotkała się z czymś takim, że publiczny oskarżyciel nie wnosi o ukaranie podsądnego. Ogłoszenie wyroku w najbliższy piątek o godz.10.00
ponad 1 rok temu / Jacek Kotula
 
nikogo nie można pogrążyć w grzechu siłą ,dowodem na to wielu męczenników ,była komuna a JPII miał kto powitać pomimo że KK był wtedy cichy i nie wojował krzykiem a może własnie dlatego, dziś jesteście słabi i chcecie żeby zakazami wszystko załatwić a nic waszą silna wolą
ponad 1 rok temu / @krisbac
 
@do anonimowego przedmówcy- To nie użytkownik "BRAĆprzykład" podżega do zbrodni tylko środowiska zwane lgbt. Zbrodni w postaci masowego pogrążania ludzi w stanie grzechu śmiertelnego jakim jest sodomia. A także podżegania do mordowania nienarodzonych, za którym to procederem lobby lgbt stoi murem.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
podżegasz do zbrodni
ponad 1 rok temu / BRAĆ_przykła
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.