DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2019 r.

Boże Ciało
Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Akcja Katolicka o Karcie LGBT: wprowadza zamęt i atakuje najmłodszych

Akcja Katolicka o Karcie LGBT: wprowadza zamęt i atakuje najmłodszych
FOT. William Joubrel/Wostok Press/Maxppp France/FORUM

Akcja Katolicka wydała oświadczenie w sprawie działań władz Warszawy dotyczących promocji LGBT. Organizacja podkreśla, że podpisana przez prezydenta miasta Deklaracja LGBT+ jest atakiem na najmłodszych, niewinnych warszawiaków. Jest niebezpieczna i wprowadza zamęt w imię źle pojętej tolerancji. 

 

Organizacja w opublikowanym w mediach stanowisku krytykuje zapisy „Deklaracji LGBT+ i przeciwstawia się „kolejnej próbie manipulacji i próbie ustanowienia nowego ładu społecznego”. „To następne działanie by zniszczyć więzi tworzące naszą polską tożsamość: katolicką wiarę, silną rodzinę, umiłowanie Ojczyzny i tradycję własnej kultury. Przeciwstawiamy się tzw. standardom edukacji seksualnej w Europie, które stanowią narzędzie agresywnej seksualizacji młodego pokolenia, prowadząc do demoralizacji, wynaturzeń i zaburzeń relacji społecznych” – brzmi stanowisko podpisane przez Urszulę Furtak, prezes Akcji Katolickiej w Polsce.

 

„To niebezpieczna i zbyt swawolna polityka. Polityka, w której zagubiono poziom społeczno - moralny. Próby wykorzystania władzy samorządowej, prowadzące w konsekwencji do jawnego odrzucenia świętości życia, wyniszczenia człowieka i rodziny, nie mogą zostać przemilczane i zlekceważone, a społeczeństwo ma prawo wiedzieć co mu grozi” – podkreślają członkowie Akcji Katolickiej.

 

„Idąc przez życie w wielkiej wspólnocie Akcji Katolickiej, którą stanowią tysiące polskich rodzin, nie dajemy przyzwolenia na eksperymenty seksualne wśród naszych dzieci i wnuków. Nie ma przyzwolenia na niszczenie ich dziecięcej niewinności, na zabużanie ich harmonijnego wzrostu i dojrzewania, nie ma miejsca na podważanie autorytetu rodziców i szkoły, która ma być pomocą i drogowskazem w rozwoju i pomnażaniu wiedzy, przy całkowitym poszanowaniu godności człowieka” – napisali członkowie Akcji Katolickiej.

 

Akcja Katolicka w Polsce stanowczo odrzuca „źle rozumianą wolność, która mówiąc o odpowiedzialności za jednych, rzesze innych może wpędzić w seksualne wyniszczenie, utratę spokoju życia a w konsekwencji niemożność doświadczenia trwałej pięknej miłości małżeńskiej i rodzinnej”. 

 

 

Źródło: KAI

WMa

 

 

 Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2019-04-03 10:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Problem homoseksualizmu dotyczy tylko 2-3% społeczeństwa. Jest to grupa zaniedbywalna demograficznie. Niestety, oni sieją zły przykład: promiskwityzm, masturbacja, froteryzm, uzależnienie od pornografii, onanizm - to są prawdziwe plagi XXI wieku.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Czy ktoś czytał przedmiotową deklarację? Gdzie jest jej pełny tekst ?
3 miesiące temu / St
 
Nas jest więcej tylko musimy działać nie siedzieć cicho bo nas zniszczą.
3 miesiące temu / Do cichy
 
Myślę, ze 90 procent Polaków jest przeciw gender i LGBT ale mniejszość próbuje siłowo zniszczyć moralnie nasze dzieci.Nie można na to pozwolić
3 miesiące temu / cichy
 
Homoseksualizm mozna w spoleczenstwie hodowac, na przykladzie Holandii i reszty Europy zach. Po 40 latach zycia w Holandii moge to poprostu stwierdzic. Prawdziwych homoseksualistow jest procentowo bardzo niewielu. Za to jest duzo ludzi, ktorzy sa w rozny sposob i w roznym stopniu uszkodzeni psychologicznie a przez to nie uksztaltowali wystrczajaco swojej tozsamosci, nie tylko plciowej. To wlasnie holenderski psycholog Gerard Aardwego tym pisze, ze homoseksualnosc mezczyzn i kobiet jest psychologicznymzaburzeniem rozwoju tozsamosci. Mowa o aberracji seksualnej tak jak wiele innych. Mowie o holenderskim psychologu Gerardzie van den Aardweg. O istnieniu terapii leczacych homoseksualizm m.i. w Izraelu, sie milczy. Istniejace w Polsce organizacje pomagajace ludziom ze sklonnosciami homoseksualnymi jak np: pomoc 2002 http://www.pomoc2002.pl sa rowniez jak Aardweg izolowane i zwalczane. Nie ma dla nich europejskich subsydiow. Polecam w YT:Gender Equality Paradox
3 miesiące temu / Krzysztof
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66820"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.