DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Agresja lewaków w centrum Warszawy. Pobito kierowcę i zniszczono samochód Fundacji Pro

Agresja lewaków w centrum Warszawy. Pobito kierowcę i zniszczono samochód Fundacji Pro
Fot. Anatol Chomicz/FORUM

Na Placu Zbawiciela, w samym centrum Warszawy, lewaccy aktywiści zatrzymali samochód należący do Fundacji Pro – Prawo do Życia. Podczas brutalnego zatrzymania zablokowano ruch tramwajowy, a chwilę później zniszczono pojazd i radykalnie naruszono nietykalność cielesną kierowcy, który był szarpany i został uderzony.

 

Fundacja Pro – Prawo do Życia od wielu miesięcy prowadzi akcje społeczne polegające na głoszeniu antyaborcyjnych haseł, które wybrzmiewają z megafonów zainstalowanych na samochodach dostawczych. Są one również oklejone antyaborcyjnym grafikami i hasłami. Podobne samochody „promują” również inną kampanię fundacji tj. „Stop Pedofilii”. To właśnie kierowca takiego samochodu został zatrzymany na warszawskim Placu Zbawiciela, na którym kilka lat temu rozstawiona była „tęcza” – instalacja nawiązująca swoją symboliką do ruchu LGBT.

 

Furgonetka należąca do Fundacji Pro – Prawo do Życia została zatrzymana na samym środku ronda, a zarazem na przejeździe tramwajowym. Kilkunastominutowy postój oznaczał, że zablokowano cały ruch tramwajów w tej okolicy, a tym samym znacząco utrudniono ruch samochodowy.

 

Sprawa miała swój dramatyczny ciąg dalszy kilka chwil później. Przy ulicy Wilczej, znajdującej się nieopodal Placu Zbawiciela, grupa lewackich aktywistów ponownie zablokowała przejazd furgonetki. Tym razem nie obyło się bez rękoczynów. Lewicowi napastnicy zaatakowali kierowcę samochodu, którego szarpali i uderzyli. Wszystko wydarzyło się w bezpośredniej odległości nielegalnego squatu, w którym regularnie przebywają lewaccy aktywiści związani z Antifą.

 

„Furgonetka kampanii „Stop pedofilii” mijała nielegalny squat, gdzie mieszkają i spotykają się ludzie związani z lewicowymi bojówkami Antify i środowiskami deprawacyjnymi. Na wysokości kamienicy, która jest „na dziko” użytkowana przez wyżej wymienione środowiska, mężczyzna podający się w internecie jako Małgorzata Szutowicz, zablokował przejazd. W tym momencie z kamienicy zaczęli wybiegać zamaskowani napastnicy. Sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. Zaczęło się od wyzwisk i gróźb. Kilka najbardziej agresywnych osób zaczęło demolować auto. Wolontariusz, który filmował rozwścieczony tłum został zaatakowany przez kilka osób, poturbowany i rzucony na ziemię” – czytamy w relacji Fundacji Pro – Prawo do Życia, zamieszczonej na portalu minds.com.

 

Obrońcy życia relacjonują, że samochód został zniszczony, a lewicowi napastnicy biegali wokół niego z nożami. Cięli plandekę, a także wyrwali lusterko. Samochód pomalowano sprayem, a opony przebito.

 

Film ze zdarzenia przy ul. Wilczej można zobaczyć w tym miejscu [KLIKNIJ LINK].

 

 

Źródło: TVP Info, minds.com

WMa 

Czytaj także:
DATA: 2020-06-28 11:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wyborcy czaszkowskiego pokazali prawdziwe oblicze...
2 miesiące temu / Roy
 
Konfederaci mają poprzeć Dudę a czy z kancelarii Prezydenta albo z odpowiedniego Ministerstwa Rządu PiS ktoś zainteresował się tą sprawą. Jakie są wyniki dochodzenia i czy ktoś z lewaków jest już na dołku.
2 miesiące temu / Johnny
 
i to się będzie dziać w całej Polsce, jeżeli Konfederaci nie poprą Dudy w II turze...
2 miesiące temu / ryzyko
 
Moim zdaniem powinni tego busa wypełnić prawicowymi koksami, wtedy sprawiedliwości stało by się za dość
2 miesiące temu / Marek22
 
czy ci lewaccy terrorysci są bezkarni?
2 miesiące temu / rrr
 
Gdzie policja
2 miesiące temu / Lila
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.