DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Obniżenie ilości CO2 w atmosferze grozi ustaniem fotosyntezy bardziej rozwiniętych roślin. Ilość CO2 jest bowiem na zatrważająco niskim poziomie granicznym, jeśli chodzi o fotosyntezę. Sztuczne zmniejszanie ilości CO2 może więc doprowadzić do katastrofy ekologicznej większej, niż jego sztuczne zwiększanie.
11 miesięcy temu / aaa
 
Kto podpisał CEDAW z 2014r.?? dot.przeciwdziałaniu "dyskryminacji"kobiet "realizowanej"przez Scheuring jako specjalistki od hejtu i nienawiści? Od tamtego czasu nie widac poprawy!Nadal nie słychac by pracowały jako górnik przodowy, nafciarz, spawacz, nie pracują przy budowie dróg i autostrad, w hydraulice i in.Dlaczego nie ma gwarancji % np 45% zatrudnienia kobiet w tych zawodach? Spełniajmy marzenia! Czy i gdzie jest jakaś Żenia Rómiancewa Traktorzystka jako wzór? Może wybrać jakąś za "wzór" np. z kodowczyń
11 miesięcy temu / Mirabelka
 
I jeszcze jedno: po czym poznać rewolucjonistę? Bardzo proste: to osobnik pragnący dokonać zmian, ale tak, żeby ich koszty ponieśli inni, nigdy on sam. Owszem, teatrzyk i pokazówka - jak najbardziej, ale tak, żeby się nie zmęczyć (przykłąd pierwszego sekretarza pozującego w garniturze i pod krawatem do zdjęcia z łopatą z okazji "niedzieli czynu partyjnego").
11 miesięcy temu / Pokręć
 
No, tak, ci od ocieplania klimatu to zakichani hipokryci. Oczywiście, najlepiej byłoby zmniejszyć ilość CO2 w atmosferze kosztem INNYCH ale nigdy - siebie. Typowe myślenie rewolucjonisty. Owszem, trochę pokazówki, typu dojeżdża do pracy na rowerze, najlepiej przed kamerą (jak jest ładna pogoda a do roboty - maks pół kilometra), ale żeby tak uwolnić Ziemię od siebie jako od producenta CO2 - NIGDY. To "ONI" są winni, nie ja. Ja chcę dobrze, "ONI" chcą źle i trzeba ich za to ukarać. Nic, tylko by się mnożyli jak króliki i jeszcze dzieciom wpajali zabobony i wciskali prawicową ciemnotę. Zawsze mówię takim depopulatyzatorom: zacznij od siebie, daj przykład, powieś się. Posadzimy Ci na grobie drzewo, które z Twojego ciała wyprodukuje mnóstwo tlenu i zwiąże co najmniej kilkaset kg węgla. W ten sposób najlepiej się przysłużysz sprawie. Nie chce słuchać. Innych, to by rżnęli i hodowali, ale siebie - nigdy.
11 miesięcy temu / Pokręć
 
PiS różni się od PO, tylko tym, że ma jedną maskę więcej na prawdziwej twarzy.
11 miesięcy temu / sas
 
Myśle,że to nalezy skopiować i rozsylac zeby jak najwiecej ludzi sie dowiedziało.Zwlaszcza wyborcy PiS będą zdziwieni czyj podpis widnieje pod tym szmatlawcem.
11 miesięcy temu / wwwwwwww
 
Stanisław Michalkiewicz najlepiej odpowiedział w tym temacie promując ostatnią ksiązkę. Dlaczego członkowie ONZ nie zaczną od siebie? Senyszyn, też powiedziała, że biedne kraję powinny obniżać liczbę ludności - ale sama nie dała przykładu!
11 miesięcy temu / Irek
 
Proponuję wprowadzenie zakazuvuprawiania sportu przecież tam tyle dwutlenku węgla się produkuje....
11 miesięcy temu / Servus
 
I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]
11 miesięcy temu / west
 
Reasumując C.d. Nie ma takiej dziedziny, która nie byłaby nieskażona ideologią lewacką wymyśloną przez masonerię. Jesteśmy na progu wojny handlowej i militarnej mającej na celu odebranie nam praw własności i resztek niezależności. Odstępstwo od Kościoła wysokich hierarchów kościelnych wywołane taką polityką i licznymi skandalami wewnątrz tej instytucji tylko pogłębia kryzys wiary całego społeczeństwa, które stopniowo tracąc wsparcie u części duchowieństwa odwraca się od źródła życiodajnej wiary. Już w tej chwili dochodzi do coraz większego rozłamu w KK na wskutek sprzecznych działań jego władz. Niestety dla nas sądzę, że owa agenda 2030 wejdzie w życie i biorąc pod uwagę wydarzenia na świecie ten cel może zostać zrealizowany wcześniej niż to jest zakładane, gdyż w tej chwili wszelkie przemiany zostały przyspieszone przez destabilizację ekonomiczną i militarną regionów na całym świecie.
11 miesięcy temu / Adam
 
Pan Bóg może bardzo łatwo zniweczyć te plany, upokorzyć głupców i pyszniących się swą pozorną władzą ludzi. Dlatego nie bójmy się złego, walczmy z nim. A nade wszystko: Ufajmy Panu!!! Skoro Bóg z nami, któż przeciwko nam.
11 miesięcy temu / Jaskotel c.d.
 
Istotnie, cele przyjętych ustaleń brzmią niepokojąco. Metody wprowadzania tych zmian prawdopodobnie także będą bezwzględne, w myśl zasady że cel uświęca środki. A społeczeństwa wielu krajów, zwłaszcza tych rozwiniętych(gospodarczo, bo moralnie i etycznie cofają się do czasów barbarzyńskich), przez wiele dziesięcioleci ideologicznie i mentalnie zostały już do tych zmian przygotowane. Nie pomijając żadnego z środków masowego przekazu, inicjatorzy "postępu"(a w zasadzie jest tylko jeden "motor napędowy" ) skutecznie skierowali pragnienia i dążenia wielu ludzi na sprawy przyziemne, zastępcze a w perspektywie wieczności nic nie znaczące.Wskazanie więc faktycznego kreatora tych zmian jest banalne. Jednakże zarówno on jak i ludzie mu posłuszni, zdają się pomijać w swoich dążeniach do celu Stwórcy tego świata. W swej pysze i głupocie zdają się nie dostrzegać największej Potęgi.
11 miesięcy temu / Jaskotel.
 
Po przeczytaniu tego tekstu dwie rzeczy przychodza na mysl antychryst i kompromis.
11 miesięcy temu / Nick
 
Reasumując nie ma takiej partii politycznej na którą moglibyśmy z czystym sumieniem zagłosować. Wszystkie dotychczasowe główne ugrupowania podpisałyby te dokumenty i zobowiązałyby się do wprowadzenia w Polsce Agendy 2030. Jedynym ewentualnym ratunkiem może być ugrupowanie anty systemowe oparte w swych korzeniach na Bogu i chrześcijaństwie. Cała reszta sprowadzi nas i już to robi do roli niewolników pracujących w ramach New World Order(Nowego Porządku Świata. 1Cała elektronika, bankowość elektroniczna(karty płatnicze i transakcje bezgotówkowe), 2. opieka medyczna(programy obowiązkowych szczepień), polityka żywieniowa(WHO współpracujące min. Monsanto) prowadzące do chemicznego skażenia żywności, 3.Polityka migracyjna państw(szczególnie widoczna na przykładzie migrantów z Afryki na zachodzie, a u nas Ukraińców, których wg różnych szacunków mamy przeszło milion) prowadząca do wynarodowienia państw narodowych 4.Polityka religijna Watykan kryjący pederastów i pedofilów
11 miesięcy temu / Adam
 
Agenda zrównoważonego rozwoju socjalizmu - najdoskonalszej koncepcji szatana!!!!!
11 miesięcy temu / Reakcjonista
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.