Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

Agenda 2030. Nowy porządek świata. PROLOG - Nowy program PCh24 TV


Odtwórz w YouTube
 

Wyobrażają sobie Państwo miejsce na Ziemi, w którym panuje pokój, dostatek, sprawiedliwość, nie ma w nim głodu, przemocy, a wszyscy są sobie równi? UTOPIA. W tym właśnie kierunku zdaje się podążać projekt ukryty pod hasłem „Agenda 2030”. Jakie są jej cele? Ile kosztuje? Kogo dotyczy? I czy rzeczywiście jest receptą na lepszy świat? Marcin Austyn zaprasza na podróż po meandrach „Agendy 2030”. W każdą sobotę tylko na PCh24 TV.


DATA: 2020-02-01 10:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

zarządzanie globalne, jak pisze M.A. Peeters prowadzi przy użyciu nowego globalnego języka, nowej globalnej etyki, edukacji globalnej, edukacji do zrownoważonego rozwoju do przejęcia totalitarnej władzy nad narodoami i kązdym człowiekiem. Biorą w tym udział ONZ, UE, rządy, samorządy, uniwersytety, media, agentura zmian, NGOSy; tzw. społeczna gospodarka rynkowa mająca wprowadzić nowa globalna etykę - tzn. antyetykę obligatoryjnie do businessu, czyli pozbawić właścicieli suwerennych decyzji, co do np. wyboru pracownika, kontrahenta, sposobu realizacji zamówienia. GUS bada już wdrażanie zrównowazonegorozwoju - tzw. wskaźniki. Transformacja zaczęła się w POlsce w roku 1969, kiedy to wprowazono na uczelniach medycznych egzaminy testowe, które eliminują myślenie i wprowadzają do wykonywania procedur po myśli Światowej Organizacji Zdrowia. M. Morawiecki przyznaje, że "odpowiedzialny" zrównowazony rozwoj" jest zgodny z tzw. konsensusem waszyngtońskim, po myśli Banku Świat.
2 miesiące temu / ac
 
Co nas czeka wg tej kryptomasońskiej "Agendy"? Orwell pożeniony z Huxleyem,nieludzka mieszanka, apokaliptyczny wielki ucisk!
2 miesiące temu / Olo
 
Kogut myślał o niedzieli, a w sobotę mu łeb...... Jak będzie III wojna światowa, to nie będzie żadnego nowego prologu.
2 miesiące temu / Rudy
 
Jeden rząd to byłoby najgorsze, co mogłoby się zdarzyć. Jak myślisz, kto zdobyłby tę władzę? Ludzie dobrzy, altruistyczni i uczciwi?
2 miesiące temu / @Daro
 
tak juz było w Babilonie. Nie po to Pan pomieszał języki i podzielił narody wytyczył granice Izraela oddzielił od otaczającego pogaństwa. Uzbroil i wydawał wrogie mu narody pod miecz. Sam zreszta walczył na pierwszej lini frontu gdy panowało prawo w narodzie Bozym nie musieli walczyć docinali niedobitki. Nie pomoże tu żaden poziom rozwoju ani jeden rząd ani jedna armia ani jednakowe zarobki! Gdy do tego dojdziemy jako ludzkość wybudujemy nowa wieże Babel i przyjdzie nowy potop.
2 miesiące temu / Daro
 
to byłoby możliwe tylko w przypadku kiedy cały świat byłby na jednym poziomie rozwoju ,w sytuacji kiedy jedni żyją w lepiankach inni nie potrafią zliczyć swoich pieniędzy a religii jest całe mnóstwo jest to kolejne przejmowanie władzy i zamydlanie ludziom w głowach bo hasła takie piękne
2 miesiące temu / lil
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.