Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Agenda 2030. Nowy porządek świata #8. MIGRACJA BEZ GRANIC


Odtwórz w YouTube
 

OJCZYZNA. Każdy człowiek ma wyrytą w sercu swoją małą ojczyznę. Jesteśmy powiązani rodzinnie, kulturowo z jakimś regionem, państwem, kulturą, cywilizacją chrześcijańską. To wszystko stanowi o tym KIM jesteśmy. A co stałoby się, gdyby nas odrzeć z tożsamości i stworzyć „człowieka świata”? Na wspólną podróż po meandrach „Agendy 2030” zaprasza Marcin Austyn PCh24 TV.


DATA: 2020-04-08 20:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Michał Wilk. Są tacy, którzy nigdy nie utożsamili się z polskim narodem, dziwne, że jeszcze czytasz polskie portale.Co nadzwyczajnego jest w tym multi kulti?
2 miesiące temu / panda
 
- poprawnie użyty cudzysłów. Ten problem z grzechem jest problemem nas wszystkich. Twój i mój również. Nie chodzi o pozostawanie w dziurze. Chodzi o przybliżenie się do Boga i kochanie przez kochanie bliźnich, szczególnie jeśli grzeszą. To nie jest łatwe i tylko ci są wyniesienie na ołtarze, którzy oddali Panu Bogu siebie znosząc "dobro" innych. Z Bogiem Tez emigrant, tylko w Stanach, ale dlatego, że uciekłem od odpowiedzialności.
2 miesiące temu / @Wolf
 
Hmmmmmm... Jestem "emigrantem zarobkowym" - wyjechałem z Polski do Niemiec, po jakimś czasie ściągnąłem żonę i psa :- , bo dzieci nie mamy, niestety. Żyję tutaj, pracuję i mieszkam, wokół mnie Rosjanie, Niemcy, Serbowie, Syryjczycy - kto chce pracować, ten pracuję, kto jest leniem, siedzi na socjalu. Nie mam ochoty wracać do Polski, bo... do czego? Do małej mieściny z trzema firmami na krzyż, w których jest się niczym dla szefostwa? Do tych "dobrych ludzi ", którzy co niedzielę po mszy każdego obgadują i o wszystkich wszystko wiedzą? Do pseudo znajomych, którzy jak czegoś potrzebują, to by przez okno weszli, ale jakoś nie słyszą sami, gdy się ich poprosi o pomoc? Nie, chyba jednak zostanę tutaj...
2 miesiące temu / Michael Wolf
 
Zanim ocenzurujesz, to wykaz co napisalem zle. Wy z tego swiata, zawsze bedziecie za swiatem. A przenaczeniem narodu wybranego jest ziemia obiecana, ktora miesci sie w Palestynie. Pan nie mial swojej ojczyzny na ziemi, tak i my rozproszeni po swiecie.
2 miesiące temu / Teodor...
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.