DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Od razu widziałem że to blef.Dlaczego?Bo religia powstała na soborze nigdy nie pozwoli sobie na to.Nie po to została stworzona,nie po to abdykował Bendykt XVI aby Franciszek poszedł w ta stronę,wprost przeciwnie.Jak powiedział zapytany matematyk dlaczego okłamał przechodnia odpowiadając mu że cel jego wędrówki jest w sugerowanym kierunku gdy jest właśnie odwrotnie:nieprawda!kierunek jest dokładnie taki sam,tylko zwrot przeciwny.
ponad 2 lata temu / Hugon de Payns
 
Przykład tandety: świece powinny być naturalne, woskowe, a nie sztuczne. W ogóle powszechne jest nietrzymanie się rubryk przez samych duchownych. Niechlujstwo. Ryczące mikrofony. Wiem, ponarzekałem, ale przynajmniej tu mogę swobodnie. Za bardzo lubię mojego proboszcza, by mu tak wprost to wygarnąć.
ponad 2 lata temu / PK
 
Piękne świece na tym ołtarzu i nie tylko. Prawda, dobro, piękno było darem Kościoła dla nas - czy utraciliśmy to już na zawsze? Mam na myśli wszystko, co widzę, słyszę i czuję w otaczającej mnie rzeczywistości.
ponad 2 lata temu / PK
 
No coz, radosny wstep,smutne zakonczenie. Kroluj nam Chryste, zawsze i wszedzie!
ponad 2 lata temu / Maria
 
Czy Szanownemu Autorowi znany jest polski biskup, który zarządziłby taki zwrot? Roma locuta raczej kojarzy się z Papieżem niż Prefektem Konkregacji.
ponad 2 lata temu / Gregorius_M
 
Do Autor, Proszę na przyszłość dać choć krótką wzmiankę, że treść artykułu nie jest prawdziwa. My, ludzie starsi mamy słabe serca. Pozdrawiam.
ponad 2 lata temu / Jerzy
 
To kiedy zbieramy podpisy na petycjach/żądaniach do proboszczy i biskupów w sprawie mszy? Czy tylko dajemy na mszę, żeby się Bóg nad nami ulitował i ich oświecił?
ponad 2 lata temu / pjw
 
Tak pięknie się zaczął artykuł, już chciałem krzyczeć: gdzie? kto? czy to prawda? Ale doczytałem do końca i autor szybko sprowadził mnie na ziemię. Mogło być pięknie, skończyło się jak zawsze.
ponad 2 lata temu / marco
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.