DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Myślę że trans i homo seksualizm to jest problem ale poprzez mnożenie takich ludzi problem się rozwija a nie kończy i nie warto czekać aż zaleje cały świat. Ciemno a tylko ludzie przyzwyczajeni do ciemności potrafią się w niej sprawnie poruszać.
ponad 1 rok temu / Na nieznanych wodach
 
Transseksualizm podobnie jak homoseksualizm to rodzaj konsumpcji, czy mędrcy tego świata nie rozumieją. To zupełnie inna półka, nie można rozpatrywać tej homofobi z płcią lub małżeństwem. Zcedować do odpowiednich marketów.
ponad 1 rok temu / Dor
 
Niech Pan Bóg Błogosławi Polskę Niech Pan Bóg Błogosławi Amerykę sprawiedliwą i chrześcijańską/katolicką. Co zrobili w tym względzie 3 żyjący prezydenci i ich rządy zarówno w Polsce i w USA?
ponad 1 rok temu / Mateusz
 
Jak może być inna płeć, niż biologiczna?? Przecież płeć jest terminem biologicznym a nie "kulturowym"! Jest ona obecnie rozpoznawalna już w życiu płodowym dziecka za pomocą badań, choćby USG! Praktyczne wykorzystywanie zmiany płci możemy obserwować choćby w niektórych dyscyplinach sportowych, kiedy rosły i silny mężczyzna, który poddał się terapii hormonalnej by udawać kobietę, staje w szranki z prawdziwymi kobietami.....i oczywiście wygrywa, dostaje medale, ma pieniądze i sławę! To tylko jeden mały przykład nieuczciwej gry tych ludzi. Jeśli tak dalej pójdzie,to normalne kobiety w ogóle zrezygnują z tego rodzaju nierównej walki, bo zostaną pozbawione uczciwej rywalizacji! Tak wygląda ten ze wszech miar potwornie szkodliwy marksizm kulturowy, który jest sączony, jak zatruta krew, w organizmy społeczne na całym świecie! Za czyje pieniądze się to odbywa?? A kto zapłaci za opłakane skutki tych "eksperymentów" ideologicznych na żywych organizmach??
ponad 1 rok temu / Ula
 
"Ustalony pogląd medyczny" i "konsensus medyczny" - proszę zwrócić uwagę na te słowa. Lewactwo samo się tutaj odsłania. Przecież z tych słów jasno wynika, że transseksualizm podobnie jak homoseksualizm nie jest uzasadniony naukowo i biologicznie, ale jest tylko poglądem i konsensusem, czymś ustalonym na drodze głosowania. Sami się zaorali jak zwykle:)
ponad 1 rok temu / normalny
 
Owacje na stojąco dla Trumpa brawo oby tak dalej!!!!
ponad 1 rok temu / Ruch11listopada
 
Cyt. "Obyczajowa lewica nie ukrywa oburzenia. ? Ta administracja jest gotowa zlekceważyć ustalony pogląd medyczny i prawny na nasze prawa i nas samych, aby utrwalić archaiczny, dogmatyczny i przerażający pogląd na świat ? oburza się Mara Keisling, dyrektor wykonawczy Narodowego Centrum ds. Równości Transseksualnej." tutaj jest zawarta definicja choroby psychicznej lewactwa,psychiatra by oszalal.
ponad 1 rok temu / Nick
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.