Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Ach to „straszne” Ordo Iuris! Nie dość, że prawi, to skuteczni. Przegląd Prasy PCh24 TV


Odtwórz w YouTube
 

Tygodnik „Newsweek” ponownie straszy Instytutem Ordo Iuris. Manipuluje jego nazwą, sugeruje tajemniczość… i zazdrości profesjonalizmu oraz skuteczności. W Przeglądzie Prasy także o skandalicznych profanacjach tęczowych aktywistów, które nie mogą pozostać bezkarne oraz pomysłom rządu na przywrócenie „pandemicznych” obostrzeń. Za program zapraszają Jacek Ożóg i Łukasz Karpiel.


DATA: 2020-08-07 12:06:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Doskonały żart ! ???????????? To rzeczywiście może być jedynie wołaniem o pomoc! Bo poza obrazą i udawaniem, stać ich na nie wiele, skoro w ten sposób oceniają sytuację w Polsce i zacne Zaangażowanie Ordo Iuris na rzecz dobra. To doskonale potwierdza skuteczność działalności Instytutu.
1 miesiąc temu / Filomena Daiski
 
Czyli coś jest na rzeczy , skoro mamy kolejny artykuł wyśmiewający "niuswika" czyżby strach?
1 miesiąc temu / Janek
 
A ja tam mogę się wygłupić, żeby uratować choć jedno życie.
1 miesiąc temu / noniewiem
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.