DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Uratować Kościół...wpierw trza mieć co ratować.
ponad 3 lata temu / agricola
 
@Antymodernista. Słuszna uwaga. "Błędy Rosji" już się rozlały po świecie i teraz nawet poświęcenie Rosji już nic nie da, bo wszędzie jest ateizm, komunizm i inne brzydkie -izmy. To naprawdę przykre - proste polecenie Maryi, a ludzie kombinują jak koń pod górę, co by tu zrobić, żeby to obejść. Z Panem Bogiem.
ponad 3 lata temu / Stefan
 
Matka Boża i tak zwycięży czy Rosja została dotąd poświęcona Jej Niepokalanemu Sercu czy nie. Problemem jest kara i zagłada. W Wydarzeniach kilka spacji niżej, jest info o ludzkich zarodkach z in vitro z których robią w Australii biżuterię. Cywilizacja przyparła Boga do muru, nie dajemy Mu wyboru.
ponad 3 lata temu / Nina
 
co to znaczy że "Rosja ma się nawrócić"? rosyjska władza? obywatele? co to w praktyce znaczy?
ponad 3 lata temu / bvr
 
Jeśli ma tego dokonać Papież w jedności z wszystkimi biskupami na świecie, to już minęły czasy, kiedy bez "dodatkowej motywacji" (np. w formie światowego kataklizmu) Papież byłby to w stanie zrobić. Czekamy więc na "dodatkową motywację"...
ponad 3 lata temu / vlad
 
@Gość Janek Rosja się nie nawróciła, aborcji jest pełno, alkoholizm się szerzy, obowiązująca jest komunistyczna wersja historii. Nie siej bolszewickiej propagandy.Czerwona zaraza rozpowszechniła się z ZSRS na całą Europę i świat tylko pod innym płaszczykiem, płasczykiem ideologicznym, co widać wszędzie.
ponad 3 lata temu / Alex Wolf
 
Aby uratować Kościół wierni muszą: odprawiać pokutę, odmawiać Różaniec i wynagradzać Niepolanemu Sercu Maryi (objawienia NMP w Fatimie, 1917 r.) oraz modlić się na Różańcu za papieża, biskupów i kapłanów (objawienia NMP w Akita 1973 r.). Jeśli chodzi o poświęcenie Rosji NS NMP, to "błędy Rosji rozlały się po świecie" wskutek odejścia biskupów od ewangelicznego świadczenia tak-TAK, nie-NIE na SVII. Czyli "mleko jest rozlane"!!! +++ Różaniec wielokrotnie ratował świat katolicki, uratuje i dziś. I świat i Ciebie!!! +++ "Pod Twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko (Matko i Królowo nasza)..."
ponad 3 lata temu / Jurek
 
Matka Boza prosila w Fatimie o poswiecenie Rosji w bliskiej przyszlosci, a nie za sto lat lub pozniej. Poswiecenie mialo uchronic ludzkosc przed tym, co wydarzylo sie w ostatnim stuleciu, poniewaz prosba nie zostala spelniona. Glowna odpowiedzialnosc spada na tych, ktorzy tego nie dokonali, ale ta okolicznosc dla nas lagodzaca niewiele ulgi przynosi. Ile dusz nie dostapilo zbawienia i ile jeszcze wpadnie do piekla, jak to widzialy dzieci...
ponad 3 lata temu / Antymodernista
 
Rosja nawróciła się. Władze państwowe oficjalnie uczestniczą w ważnych nabożenstwach prawosławnych, wzrasta liczba ludzi wierzących, Rosja odwraca się od kultu Lenina, spada liczba aborcji, wzrasta dzietność... Natomiast KRK potrzebuje nawrócenia, szczególnie po tym, co wyczynia papież Franciszek.
ponad 3 lata temu / Gość Janek
 
Jeden świecki profesor R.de Mattei ma więcej odwagi w głoszeniu prawdy i wiary katolickiej niż większość biskupów z papieżem na czele. Jak to jest, że świeccy wiedzą, że "poza Kościołem nie ma zbawienia", a duchowni głoszą ekumeniczne nauki, że właściwie to każda religia jest dobra? Jak to jest, że świeccy są zgorszeni adhortacją AL, a nasi biskupi debatują ponad rok i nie zauważyli żadnych niebezpieczeństw płynących z adhortacji i zamierzają ją wprowadzić w życie?
ponad 3 lata temu / tradycja
 
No to jak, znajdzie się dość odważny ,,Piotr''by spełnić życzenie Matki Bożej? Jak dotąd wszyscy boją się ,,czerwonego''luda bardziej niż Maryi i Pana Boga.
ponad 3 lata temu / panda
 
A podobano nasz Święty prawidłowo poświęcił? To o co tu chodzi? Czy światu zagraża Rosja, czy może inny naród i państwo, w którym "produkuje się" demoralizację na cały glob? A kto jest autorem tego wszystkiego co się stało w Rosji i trwa nadal w świecie? Znawcy tematu mogą zabrać głos?
ponad 3 lata temu / tom
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.